24 Ekim 2013, Perşembe 15:06:11

UÇAKTA SİGARA İÇİNCE YAKAYI ELE VERDİ

Uçakta sigara içen bir yolcu hakkında işlem yapıldı. Yolcunun "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan arandığı ortaya çıktı.
  • Kurallar böyle kimse senin leş sigara kokunu cekmek zorunda değil binme o zaman ucağa ayrıca diğer insanlara normal hayatta 1 zarar veriyorsa havada o basınclı ortamda bin zarar verir.
  • sigara içilen bölüm olsun abi o zaman. sigara içmek istiyoruz bizde uçakta. içmeyenide rahatsız etmek istemiyoruz. avrupada pek çok havayolu cep telefonunu serbest bırakırken bizde neden yasak ?? bkz: norwagian airways
  • uçuşlarda tiryaki yolcular tuvalette sigara içiyorlar bu bilinmeyen bir şey değil...geçen sene bir bkk uçuşunda yolcunun biri neredeyse yarım saatte bir tuvalete giriyordu bu dikkatimi çekti yanına gittim buram buram sigara kokuyordu amire söyledim ''aa öyle mi hemen kaptana haber vereyim '' falan dedi sonuç ''aman boşver alarm çalmamış şimdi bir sürü prosedürle uğraşmayalım'' cevabı oldu!!! (yolcular tuvaletin içine eğilerek sigara içiyorlar ve bu arada da sifona basıyorlar basınç sigara dumanını da alıp götürdüğü için dedektör algılamıyor ) ayrıca rusların uçtuğu her uçakta cep telefonu sorunu yaşanıyor ki defalarca yazılı ve sözlü olarak iletildi ama hala ruslar özellikle de bayanlar uçak inişe geçerken telefonu açıp konuşuyorlar sonuç aynı...''aman boşver şimdi bir sürü prosedürle uğraşmayalım polis gelecek şikayetçi misiniz diye soracak iz de olmayacağız polis de onları bırakacak'' işte gerçek bunlar !!!!!!!!!
  • Biri de uçakta sigara içmek tehlikeli olduğu için değil kapalı alan olduğu için yasak yazmış:))) Okuduğum en komik yorumdu sanırım. Düşünmeden konuşan insan çok komik oluyor:)

Diyarbakır'dan İzmir'e gelen uçakta sigara içen kişi hakkında havalimanında Kabahatler Kanunu'na muhalefetten işlem yapıldı. Yolcu, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan arandığı ortaya çıkınca gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Diyarbakır'dan İzmir'e gelen özel havayolu şirketine ait uçakta, yolcuların arasında sigara yakan M.Y.T uyarılara rağmen sigara içmeye devam edince, durum uçuş görevlileri tarafından İzmir Adnan Menderes Havalimanı polisine bildiridi. M.Y.T, piste inen uçaktan polisler tarafından alınarak, hakkında Kabahatler Kanunu'na muhalefetten işlem yapılmak üzere Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Yolcunun kimlik sorgusunu yapan polis, M.Y.T'nin "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan arandığını tespit etti. Gözaltına alınan M.Y.T'nin işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi. (Milliyet)

UÇAKTA SİGARA İÇİNCE YAKAYI ELE VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kurallar böyle kimse senin leş sigara kokunu cekmek zorunda değil binme o zaman ucağa ayrıca diğer insanlara normal hayatta 1 zarar veriyorsa havada o basınclı ortamda bin zarar verir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çhs ~ 4 yıl önce
sigara içilen bölüm olsun abi o zaman. sigara içmek istiyoruz bizde uçakta. içmeyenide rahatsız etmek istemiyoruz. avrupada pek çok havayolu cep telefonunu serbest bırakırken bizde neden yasak ?? bkz: norwagian airways

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelebici ~ 4 yıl önce
inene kadar bi zahmet içmeyiver
istanbulli ~ 4 yıl önce
zehir iç sigara içmek istiyormuş ulan tabuta çivi çakıyorsun bari milleti zehirleme
gerçekler ~ 4 yıl önce
uçuşlarda tiryaki yolcular tuvalette sigara içiyorlar bu bilinmeyen bir şey değil...geçen sene bir bkk uçuşunda yolcunun biri neredeyse yarım saatte bir tuvalete giriyordu bu dikkatimi çekti yanına gittim buram buram sigara kokuyordu amire söyledim ''aa öyle mi hemen kaptana haber vereyim '' falan dedi sonuç ''aman boşver alarm çalmamış şimdi bir sürü prosedürle uğraşmayalım'' cevabı oldu!!! (yolcular tuvaletin içine eğilerek sigara içiyorlar ve bu arada da sifona basıyorlar basınç sigara dumanını da alıp götürdüğü için dedektör algılamıyor ) ayrıca rusların uçtuğu her uçakta cep telefonu sorunu yaşanıyor ki defalarca yazılı ve sözlü olarak iletildi ama hala ruslar özellikle de bayanlar uçak inişe geçerken telefonu açıp konuşuyorlar sonuç aynı...''aman boşver şimdi bir sürü prosedürle uğraşmayalım polis gelecek şikayetçi misiniz diye soracak iz de olmayacağız polis de onları bırakacak'' işte gerçek bunlar !!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kapalı Alan ~ 4 yıl önce
Biri de uçakta sigara içmek tehlikeli olduğu için değil kapalı alan olduğu için yasak yazmış:))) Okuduğum en komik yorumdu sanırım. Düşünmeden konuşan insan çok komik oluyor:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cahil ~ 4 yıl önce
eskiden içiliyordu uçaklarda sigara. Yorum yapmak için yazı yazarsan böyle kapak olur sana

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000