01 Eylül 2015, Salı 09:43:25

Adnan Menderes'te silahlar terminale girdi

Havalimanı girişlerinde uzun kuyruklar oluşmasına ve yolcuların zaman kaybına neden olan ilk güvenlik noktaların kaldırılmasına Ankara Esenboğa Havalimanı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda başlandı.
  • BEN İZMİRDE YAŞİYORUM VE ADNAN MENDERESİ ÇOK KULLANIYORUM VE BU UYGULAMAYI KINIYORUM BENCE BUNU BİR AKIL İŞSİZİ YAPTI BAŞKA KİM YAPAR??? :))) ( BEN 12 YAŞINDAYIM :D)
  • Biz millet olarak daha uçak piste teker koyar koymaz emniyet kemeri söken insanlarken , hostesler "uçak durmadan yerlerinizden kalkmayın" anonsu yaparken ayağa kalkıp bagajlarımızı başüstü bölmelerinden almaya çalışan insanlarken , uçak pist başına giderken "iniş ve kalkışlarda cep telefonlarınızı kapalı konuma alın,havadayken uçak modunda kullanabilirsiniz" uyarısından hemen sonra pist başından hızlanıp yükselme anında dahi selfie fotoğrafları çeken insanlarken,Cem Yılmaz'ın esprisini gerçekleştirip kule bile uçağın indiğinden haberi yokken cep telefonlarımızı açıp "biz indik" embesillikleri yapan insanlarken, bu güvenlik cihazlarını kaldırıp güzel şeyler beklemek çokkkkkk iyimser bir durum olmuyormu acaba sayın yetkililer.....!!!!?????
  • Terorun tirmandigi bir anda hangi akilla yapiyorlarsa bu uygulamayi artik
  • Havalımanından guvenlıgı kaldırmaya calışan ,kendini yönetici zanneden, akıl fukarası ınsanlara ders olsun:((((

Havalimanı girişlerinde uzun kuyruklar oluşmasına ve yolcuların zaman kaybına neden olan ilk güvenlik noktaların kaldırılmasına Ankara Esenboğa Havalimanı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda başlandı.

Güvenlik birimlerinin hazırladığı ve Milli Sivil Havacılık Genel Kurulu’na sunulan raporda uygulamanın hayata geçirilmesinde güvenlik anlamında bir zafiyet görülmeyeceği rapor edilmişti. Ancak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda son zamanlarda yaşanan gelişmeler gözlemlerin yetersiz olduğunu ortaya çıkarttı. Havalimanına yolcu refakatine gelen ve ilgisiz kişilerin silahlarıyla terminal içinde dolaşması projede revizyona neden oldu. Gelişmeler üzerine Adnan Menderes Havalimanı Mülki İdare Amirliği bünyesinde geçtiğimiz günlerde olağanüstü bir toplantı yapılarak güvenlik konusu yeniden ele alındı.

Toplantı sonunda silahla serbest dolaşımın kontrol altına alınması için yeni bazı uygulamalar getirildi. Buna göre “görevleri gereği silah taşımakla yetkili olanlar ve can güvenliği nedeniyle yetkili otorite tarafından silah taşımasına izin verilenler” hariç, silahlarını terminal girişindeki silah teslim noktasına bırakmayanlara bundan böyle 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun Emre Aykırı Davranışta Bulunmak suçundan işlem yapılacak. Cezanın miktarını valilik belirleyecek. (Vatan)

Adnan Menderes'te silahlar terminale girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

ADB ~ 1 ay önce
BEN İZMİRDE YAŞİYORUM VE ADNAN MENDERESİ ÇOK KULLANIYORUM VE BU UYGULAMAYI KINIYORUM BENCE BUNU BİR AKIL İŞSİZİ YAPTI BAŞKA KİM YAPAR??? :))) ( BEN 12 YAŞINDAYIM :D)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kartal ~ 3 yıl önce
Biz millet olarak daha uçak piste teker koyar koymaz emniyet kemeri söken insanlarken , hostesler "uçak durmadan yerlerinizden kalkmayın" anonsu yaparken ayağa kalkıp bagajlarımızı başüstü bölmelerinden almaya çalışan insanlarken , uçak pist başına giderken "iniş ve kalkışlarda cep telefonlarınızı kapalı konuma alın,havadayken uçak modunda kullanabilirsiniz" uyarısından hemen sonra pist başından hızlanıp yükselme anında dahi selfie fotoğrafları çeken insanlarken,Cem Yılmaz'ın esprisini gerçekleştirip kule bile uçağın indiğinden haberi yokken cep telefonlarımızı açıp "biz indik" embesillikleri yapan insanlarken, bu güvenlik cihazlarını kaldırıp güzel şeyler beklemek çokkkkkk iyimser bir durum olmuyormu acaba sayın yetkililer.....!!!!?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 3 yıl önce
Terorun tirmandigi bir anda hangi akilla yapiyorlarsa bu uygulamayi artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 3 yıl önce
Havalımanından guvenlıgı kaldırmaya calışan ,kendini yönetici zanneden, akıl fukarası ınsanlara ders olsun:((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000