14 Şubat 2011, Pazartesi 08:25:51

HAVAALANINDA KAVGA ETTİ

Pop müziğin güçlü yorumcularından Işın Karaca, dün sabah İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda polisle tartıştı
  • antalya havaalanındada personele tehditler savurup üniformasını tehdit unsuru olarak kullanan türk polisi mi göz bebegimiz yapmayın allah askına. gercekten emniyette konusmayı beceremeyen cooook gorevli var ne kadar duzeltmeye calıssanızda nafile. onune gelen polis oldu zamanında simdi ayıkla pirincin tasını.
  • ADB polisleri işlerini en iyi yapan ve mümkün olduğunca sabırlı davranan polislerdir. Zaman zaman hatalar olabilir. Bunları tüm teşkilata yıkmanın bir anlamı yok. Bir kaç çürük yumurta var elbette ve sanıyorum Işın Karaca onlardan birine denk gelmiş olabilir. Genelde yolcularla polis arasında tartışma yaşanmaz İzmir'de. Işın Karaca'nın da zaman zaman şımarık tavırları olduğunu biliyoruz maalesef. Burada detayları bilmeden atmak ta çok doğru değil bence.
  • Bütün polisleri zan altında bırakmak şüphesiz doğru değil ama biraz abartılı bulsamda şikayetlere katılıyorum. Polislerimiz vatandaşa maalesef kendi insanları, kendi halkı gibi davranmıyorlar. Vatandaşın tamamına yakınına suçlu, terörist yada potansiyel suçlu gibi muamele ediyorlar. Birde eğitimsizlik, gençlik, kontrol ve disiplin eksikliği ile elbisenin verdiği sanal güçle çok kaba davranılıyor vatandaşa. Vatandaşın derdimi anlatamam başım belaya girer kaygısıyla susması iyice cesaretlendiriyor sanırım.
  • 7 . yılıma giriyorum havalimanında ve keşke bütün polis memurları havalimanındaki memurlar gibi olsa o zaman televizyonlarda izlediğim polis fotoğtafı değişir. Ünlüler, zenginler,şirketlerinde yetkili kişiler insanları küçümseyip aşağıladıklarından bu davranışlarına kaprislerine dayanmak kolay değil. izmirde havalimanında bir kişi problem yaşadıysa kesin kabahatli kendisidir. memurların çoğunu tanıyorum hepsi pırlanta gibi insanlar ve görevlerini nazikçe gereğince yerine getiriyorlar.
Bir gün önce Sevgililer Günü nedeniyle Kuşadası'nda konser veren Karaca, aynı zamanda menajerliğini yapan kardeşi Akın Büyükkaraca ile İstanbul'a dönerken havalimanında yaşadıkları kavgayı twitter'dan duyurdu. Karaca, yaşadığı tartışmanın ardından twitter sayfasına "Benden bir daha haber alamazsanız bilin ki, havalimanında tutuklandım. Suçum polise 'Lütfen insan gibi davranın' demem. Hay çeneme" diye yazdı.

Karaca'nın kardeşi Akın Büyükkaraca ise "Yüce Türk polisi magandalığı… Bari havalimanına konuşmayı bilen ayılardan koysaydınız" yazarak öfkesini dile getirdi.

(Milliyet)
HAVAALANINDA KAVGA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
antalya havaalanındada personele tehditler savurup üniformasını tehdit unsuru olarak kullanan türk polisi mi göz bebegimiz yapmayın allah askına. gercekten emniyette konusmayı beceremeyen cooook gorevli var ne kadar duzeltmeye calıssanızda nafile. onune gelen polis oldu zamanında simdi ayıkla pirincin tasını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ADB polisleri işlerini en iyi yapan ve mümkün olduğunca sabırlı davranan polislerdir. Zaman zaman hatalar olabilir. Bunları tüm teşkilata yıkmanın bir anlamı yok. Bir kaç çürük yumurta var elbette ve sanıyorum Işın Karaca onlardan birine denk gelmiş olabilir. Genelde yolcularla polis arasında tartışma yaşanmaz İzmir'de. Işın Karaca'nın da zaman zaman şımarık tavırları olduğunu biliyoruz maalesef. Burada detayları bilmeden atmak ta çok doğru değil bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bütün polisleri zan altında bırakmak şüphesiz doğru değil ama biraz abartılı bulsamda şikayetlere katılıyorum. Polislerimiz vatandaşa maalesef kendi insanları, kendi halkı gibi davranmıyorlar. Vatandaşın tamamına yakınına suçlu, terörist yada potansiyel suçlu gibi muamele ediyorlar. Birde eğitimsizlik, gençlik, kontrol ve disiplin eksikliği ile elbisenin verdiği sanal güçle çok kaba davranılıyor vatandaşa. Vatandaşın derdimi anlatamam başım belaya girer kaygısıyla susması iyice cesaretlendiriyor sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
7 . yılıma giriyorum havalimanında ve keşke bütün polis memurları havalimanındaki memurlar gibi olsa o zaman televizyonlarda izlediğim polis fotoğtafı değişir. Ünlüler, zenginler,şirketlerinde yetkili kişiler insanları küçümseyip aşağıladıklarından bu davranışlarına kaprislerine dayanmak kolay değil. izmirde havalimanında bir kişi problem yaşadıysa kesin kabahatli kendisidir. memurların çoğunu tanıyorum hepsi pırlanta gibi insanlar ve görevlerini nazikçe gereğince yerine getiriyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000