17 Nisan 2009, Cuma 12:27:07

Ve Sivas'ta temel atıldı...

Sivas Havaalanı yeni İç ve Dış Hatlar Terminal Binası ve mütemmimlerinin temeli atıldı.
  • gecikmis bir yatırım,yıldızın parlar hep Sivas insallah...
  • SİVAS'TAN ÖNCE BÜYÜTÜLMESİ GEREKEN BASKA MEYDANLAR VAR.ÖRNEGİN VAN FERİT MELEN..SÜREKLİ UÇUŞ YAPTIGIM BİR MEYDAN.. POTANSİYELİ ÇOK İYİ.. DOGU'NUN EN İSLEK MEYDANI.. EGER PİST VE TERMİNALLER BÜYÜTÜLÜRSE İÇ HAT SEFERLERİ ARTAR VE DIŞ HATLARDA GİREBİLİR MESELA İRAN AZERBAYCAN VS GİBİ ÜLKELER İÇİN.. BİLGİLERİNİZE...
  • Sivas Havaalanı meteorolojik şartları sert olmasına rağmen en uzun piste sahip havaalanımızdır. Adana İncirlik gibi her uçak inip kalkabilir pist uzunluğu 3811 metredir. Her türlü yatırıma müsaittir.Sivaslılar ve sivas spor bir yana eğer yolları dahil olmak üzere her tür düzenleme yapılırsa bölgenin yıldızı olur.
  • Sivasa ve sivaslılara hayırlı olsun...

Proje kapsamında yapılacak yeni iç ve dış hatlar terminal binasının ihale bedelinin yaklaşık 40 milyon TL olan, 18 bin metre kare alan üzerine kurulu olacak.

İhaleye göre inşaat süresinin 700 iş günü olduğunu söylenen Sivas Havaalanı'nın temel atma törenine Ulaştırma Bakanı Sn. Binali YILDIRIM, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Habip SOLUK, Genel Müdürümüz Orhan BİRDAL, Genel Müdür Yardımcıları Funda OCAK, Mehmet ATEŞ ve Mehmet KARAKAN, Sivas Milletvekilleri ve Sivas Valisi ile Sivas halkı katıldı.

Ve Sivas'ta temel atıldı...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
gecikmis bir yatırım,yıldızın parlar hep Sivas insallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SİVAS'TAN ÖNCE BÜYÜTÜLMESİ GEREKEN BASKA MEYDANLAR VAR.ÖRNEGİN VAN FERİT MELEN..SÜREKLİ UÇUŞ YAPTIGIM BİR MEYDAN.. POTANSİYELİ ÇOK İYİ.. DOGU'NUN EN İSLEK MEYDANI.. EGER PİST VE TERMİNALLER BÜYÜTÜLÜRSE İÇ HAT SEFERLERİ ARTAR VE DIŞ HATLARDA GİREBİLİR MESELA İRAN AZERBAYCAN VS GİBİ ÜLKELER İÇİN.. BİLGİLERİNİZE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sivas Havaalanı meteorolojik şartları sert olmasına rağmen en uzun piste sahip havaalanımızdır. Adana İncirlik gibi her uçak inip kalkabilir pist uzunluğu 3811 metredir. Her türlü yatırıma müsaittir.Sivaslılar ve sivas spor bir yana eğer yolları dahil olmak üzere her tür düzenleme yapılırsa bölgenin yıldızı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sivasa ve sivaslılara hayırlı olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000