08 Mayıs 2017, Pazartesi 15:23:31

Bakan Arslan: "Rusya uçuşları haftalık 470'e çıkacak"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Rusya'ya yapılan tarifeli ve charter seferler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Arslan, Haziran ayı sonu itibariyle haftalık sefer sayısının 470'e çıkacağını belirtti.
  • Anganjman kurallarına göre mi cevap veriyoruz 470 nereden cıktı (anlayan anladı)
  • İçerde aslan dışarda kedi
  • domatess ,,, uçaklar boş uşuyor sayın bakan, bak sayın diyorum ,
  • Sayın bakan tamam ruslar geliyor farkındayım ama onemli olan türklerin de rusyaya girmesi o kadar insan ekmek yiyor o kadar türk firması var rusya da siz bunlara ilk önce bi el atın tek dert domates oldu gidiyor yahu zaten kaçak yollardan giriyor türk domatesi azerbaycan üstünden gidiyor rusyaya o konular en son iş siz bu türklerin rusyaya rahat girişini çözün 4 ay vize bekledim ayıp ya rezil oldum başıma neler geldi karim cocugum rusya da ben türkiye de şimdi antalyaya tatile gidecez ailecek yine aynı olaylar olur vize sıkıntısı çıkarsa türk vatandasligindan cikacam

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Rusya'ya yapılan tarifeli ve charter seferler ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Bakan Arslan: "Charter uçuşları şu an tamamen sorunsuz devam ediyor. Rusya'da 18 noktaya tarifeli seferler düzenliyoruz, yeni geçici noktalar da ilave edilerek bu sayı 26'ya çıkmış durumda. Bunun daha da artırılması adına yeni noktaların eklenmesi adına görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.

Öte yandan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, Rusya'ya geçtiğimiz yıl yapılan seferlerin bu yıl yaklaşık 3 katına çıktığını belirteren şöyle konuştu; "2016 yılında haftalık Türk taşıyıcıların Rusya'ya gerçekleştirdikleri sefer sayısı 102 iken, sayı 365 olmuş durumda. Son müzakerelerle haftalık sefer sayısının Haziran 2017 sonu itibariyle de 470'e çıkarılması öngörülüyor".

Bakan Arslan: "Rusya uçuşları haftalık 470'e çıkacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

ivancevski ~ 1 yıl önce
Anganjman kurallarına göre mi cevap veriyoruz 470 nereden cıktı (anlayan anladı)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ordan ~ 1 yıl önce
İçerde aslan dışarda kedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
domatesss ~ 1 yıl önce
domatess ,,, uçaklar boş uşuyor sayın bakan, bak sayın diyorum ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rus asilli LAZ ~ 1 yıl önce
Sayın bakan tamam ruslar geliyor farkındayım ama onemli olan türklerin de rusyaya girmesi o kadar insan ekmek yiyor o kadar türk firması var rusya da siz bunlara ilk önce bi el atın tek dert domates oldu gidiyor yahu zaten kaçak yollardan giriyor türk domatesi azerbaycan üstünden gidiyor rusyaya o konular en son iş siz bu türklerin rusyaya rahat girişini çözün 4 ay vize bekledim ayıp ya rezil oldum başıma neler geldi karim cocugum rusya da ben türkiye de şimdi antalyaya tatile gidecez ailecek yine aynı olaylar olur vize sıkıntısı çıkarsa türk vatandasligindan cikacam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000