20 Şubat 2016, Cumartesi 10:30:23

Binali Yıldırım'dan 3. havalimanı açıklaması

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul'a yapılan yeni havalimanı çalışmalarının planlandığından önde gittiğini söyledi.
  • Akıl kontrolü yapılmaya çalışılıyor Doğru değil
  • Atatürk Havaalanı kapanmamalı!
  • Reisi muhtarla konusunca Bakani da.... Iyi gidiyor dedigi oradan iyi rant elde ediyor onu diyor. 3. Havalimani cevresini saga sola parsel parsel sattilar.Orada kimlerin arazisi var arastirilsin. Agaclari da alanlara zahmet olmasin diye katledip araziyi actilar.Dininiz imaniniz para. Ulkeyi Pakistana cevirdiler,heryerde bomba savas var, sonra en buyuk degil ya som altindan yapsan bir manasi yok. Kim gelecek!?
  • İngiliz muhipleri cemiyeti kapandı sanıyordum :) Geldiğiniz gibi gidersiniz rahat ol..

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Atatürk Havalimanı'nda çalışan taksicileri ziyaret etti.

UDH Bakanı Binali Yıldırım, taksicileri ziyareti sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yıldırım, İstanbul'da yapımı devam eden yeni havalimanı ile ilgili çalışmaların planlanandan önde gittiğini açıkladı.

Yıldırım açıklamasında; ”Havalimanı'ndaki çalışmalar iyi gidiyor. Hatta planlananın önünde diyebilirim. Bildiğiniz gibi ilk bölümü 90 Milyonluk ilk bölümü 2018'in ilk çeyreğinde açılmış olacak. Buna uygun olarak iş takvimi devam ediyor. İkinci üçüncü etaplar yapıldığında Büyük İstanbul Havalimanı dünyanın en büyük havalimanı olma ünvanına sahip olacak. Bu havalimanı ile birlikte havacılıkta Türkiye Avrupa'nın, Kafkasların, Kuzey Asya'nın, Afrika'nın ve Orta Doğu'nun merkezi haline gelecek” dedi.

Binali Yıldırım'dan 3. havalimanı açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Yorumcu ~ 2 yıl önce
Akıl kontrolü yapılmaya çalışılıyor Doğru değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVaAlanı ~ 2 yıl önce
Atatürk Havaalanı kapanmamalı!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taksici ~ 2 yıl önce
Reisi muhtarla konusunca Bakani da.... Iyi gidiyor dedigi oradan iyi rant elde ediyor onu diyor. 3. Havalimani cevresini saga sola parsel parsel sattilar.Orada kimlerin arazisi var arastirilsin. Agaclari da alanlara zahmet olmasin diye katledip araziyi actilar.Dininiz imaniniz para. Ulkeyi Pakistana cevirdiler,heryerde bomba savas var, sonra en buyuk degil ya som altindan yapsan bir manasi yok. Kim gelecek!?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
The End e ~ 2 yıl önce
İngiliz muhipleri cemiyeti kapandı sanıyordum :) Geldiğiniz gibi gidersiniz rahat ol..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000