05 Haziran 2016, Pazar 10:01:59

Bakan Arslan'dan ARFF memurlarına sürpriz ziyaret

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Erzincan ARFF Yangın Simülatörü ve Araç Simülatöründe gerçekleştirilen tatbikatı izledi.
  • arffci arkadaşlar bizim içinde olduğumuz tüm haberlere yorum yazarak kendini hayırlı şekilde anmamızı isteyen (!) insancıklara lütfen cevap yazmayın. inşallah etfayi diye dalga geçtikleri insanlara kazada afette bir gün muhtaç olurlar. biz işimizi en iyi şekilde yapalım bu devran böyle gitmez nasılsa.
  • Insan olmak en buyuk mesaket en buyuk destandir... Bu nu beceremeyen bazi ATiCilar bulunmaktadir. Etfaiye. Mangalci voleybol vb. Kucumsyen sahsiyat. Bedsuamizdan kork... Git anne babana sitem et sana niye insan olmayi ogretmemisler. Ey kullleci ac 2 gr ingilizcesi bile ucak indiren onunde ki yazi yi okuyup ucak indiren. Sahsiyet. Bir gun kazada yanginda afette itfaiye yi cok ararsin ...allah seni dahil kazadan yangindan korusun maasini afiyetle yemeyi nasip etsin.ama halen arff yi kucumaeyen kalbini kiranlara ise allah sizi rahmet ayinda bildigi gibi yapsin kinadiklariniz basiniza gelsin... Incittiginiz kadar incinesiniz...kucumsediniginiz arff ye muhtac olasiniz. Amin.
  • ARFF Bazi insanlarin beynini delip icine oksijen salasim var Namert yalakalar Basbakan a ucakta attiginiz taklayi herkes biliyor yillarca istediginiz gibi yonlendirdiniz birakin dusun artik milletin yakasindan kene gibisiniz yoksa kirim - kongo lumusunuz
  • Etfaiye erlerine en iyisi yakisir

Erzincan Havalimanı'ndaki ARFF (Aircraft Rescue and Fire Fighting - Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele) ekibi yangın simülatörü ve araç simülatöründe yangın tatbikatı gerçekleştirdi.

Erzincan'da toplu açılış törenine katılmak için bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da, Erzincan Havalimanı'nda ARFF (Aircraft Rescue and Fire Fighting - Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele) ekibinin tatbikatını izledi.

Tatbikatı izleyen Bakan Arslan daha sonra ARFF Yangın Söndürme ve Kar Küreme Simülatörlerini kullandı.Bakan Arslan'dan ARFF memurlarına sürpriz ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

kayseri arff ~ 2 yıl önce
arffci arkadaşlar bizim içinde olduğumuz tüm haberlere yorum yazarak kendini hayırlı şekilde anmamızı isteyen (!) insancıklara lütfen cevap yazmayın. inşallah etfayi diye dalga geçtikleri insanlara kazada afette bir gün muhtaç olurlar. biz işimizi en iyi şekilde yapalım bu devran böyle gitmez nasılsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insan olamayanlar ~ 2 yıl önce
Insan olmak en buyuk mesaket en buyuk destandir... Bu nu beceremeyen bazi ATiCilar bulunmaktadir. Etfaiye. Mangalci voleybol vb. Kucumsyen sahsiyat. Bedsuamizdan kork... Git anne babana sitem et sana niye insan olmayi ogretmemisler. Ey kullleci ac 2 gr ingilizcesi bile ucak indiren onunde ki yazi yi okuyup ucak indiren. Sahsiyet. Bir gun kazada yanginda afette itfaiye yi cok ararsin ...allah seni dahil kazadan yangindan korusun maasini afiyetle yemeyi nasip etsin.ama halen arff yi kucumaeyen kalbini kiranlara ise allah sizi rahmet ayinda bildigi gibi yapsin kinadiklariniz basiniza gelsin... Incittiginiz kadar incinesiniz...kucumsediniginiz arff ye muhtac olasiniz. Amin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARFF ~ 2 yıl önce
ARFF Bazi insanlarin beynini delip icine oksijen salasim var Namert yalakalar Basbakan a ucakta attiginiz taklayi herkes biliyor yillarca istediginiz gibi yonlendirdiniz birakin dusun artik milletin yakasindan kene gibisiniz yoksa kirim - kongo lumusunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atc izmir ~ 2 yıl önce
Etfaiye erlerine en iyisi yakisir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000