13 Haziran 2012, Çarşamba 10:47:50

BAKAN YARDIMCISI BELLİ OLDU

Ulaştırma Bakanlığı Bakan yardımcılığına Yahya Baş atandı.
  • saçmalamayın lütfen
  • ucuncu defa milletvekili olamayanlara hortum kapisi ne guzel memleketin piril piril evlatlari issiz gezsin bir ayagi cukurda ahi gitmis vahi bile kalmamis adama bakan yardimciligi yatacak yeriniz varmi acaba?
  • 65 yas itibariyle sahitlik icin rapor istenirlen bu insan evladindan nasil bi performans alinir komik... Emekli edip birasda bu amcanin sulalesi sevinsin
  • Birasda bu yesin!!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcılığına eski AKP Milletvekili Yahya Baş atanırken, seçim hükümetinin Ulaştırma Bakanlığı görevini yürüten Habib Soluk ise Müsteşarlığa getirildi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcılığına eski AKP Milletvekili Yahya Baş atanırken, seçim hükümetinin Ulaştırma Bakanlığı görevini yürüten Habib Soluk ise Müsteşarlığa getirildi.

 Başbakanlık, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na ait atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. 

Uzun süredir boş bekleyen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcılığı koltuğuna eski bir milletvekili oturdu. AKP'nin 22. dönem İstanbul Milletvekilliği görevini yürüten Yahya Baş, Ulaştırma Bakanlığı Bakan Yardımcısı olurken, 12 Haziran 2011 seçimleri öncesinde Anayasa gereği Ulaştırma Bakanlığı'nın tarafsız bakanlığını yapan Habib Soluk aynı bakanlığın müsteşarlığına getirildi.

 

BAKAN YARDIMCISI BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
saçmalamayın lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
ucuncu defa milletvekili olamayanlara hortum kapisi ne guzel memleketin piril piril evlatlari issiz gezsin bir ayagi cukurda ahi gitmis vahi bile kalmamis adama bakan yardimciligi yatacak yeriniz varmi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
65 yas itibariyle sahitlik icin rapor istenirlen bu insan evladindan nasil bi performans alinir komik... Emekli edip birasda bu amcanin sulalesi sevinsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Birasda bu yesin!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000