15 Eylül 2010, Çarşamba 18:07:40

Ege’de Türk uçaklarına müdahale

Yunanistan'a ait savaş uçakları, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşundaki Türk uçaklarına 14 Eylül Salı günü 3 kez müdahale etti.
  • Bir seyi unuttum gödügünüz tüm hanimlar çok bakimli "tirnak makyaj, kuaför, oje falan" güzellik salonlarina gidecek paralari çok, çantalari ve günes gözlükleri hep marka ve kopya degil. Yunan halki zengin, vergi almasini bilmeyen DEVLET gariban.!!!!!!!!!!!
  • Avrupa onlara F16 ve MIRAGE uçaklarina yakit parasi yolluyor. Yunanistanda Halk zengin devlet fakir. 500 metrekarelik evi olan 60 metrekarelik vergi ödüyor, deklarasyonlar hep para yedirerek yapiliyor. Gidin Atinaya her aksam restoranlar, Tavernalar Discolar hep dolu.
  • Ooo; bakıyorumda Yunanlılar Jet A1 alacak parayı denkleştirmişler.
  • Su Yunanistan akıllanmayacak. Sonrada ekonomimiz batıyor diyecekler. İnsallah bir an önce batarsınız. Bize bulaşmayın; kilonuza göre rakip arayın. Çok küçük geliyorsunuz be kardeşim.
Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın Limni ve Tanagra meydanlarından kalkan F-16 ve M-2000 uçakları tarafından Sakız Adası'nın kuzeyi, güneyi ve güneybatısında 3 kez önleme yapıldı.
Ege’de Türk uçaklarına müdahale

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bir seyi unuttum gödügünüz tüm hanimlar çok bakimli "tirnak makyaj, kuaför, oje falan" güzellik salonlarina gidecek paralari çok, çantalari ve günes gözlükleri hep marka ve kopya degil. Yunan halki zengin, vergi almasini bilmeyen DEVLET gariban.!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Avrupa onlara F16 ve MIRAGE uçaklarina yakit parasi yolluyor. Yunanistanda Halk zengin devlet fakir. 500 metrekarelik evi olan 60 metrekarelik vergi ödüyor, deklarasyonlar hep para yedirerek yapiliyor. Gidin Atinaya her aksam restoranlar, Tavernalar Discolar hep dolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ooo; bakıyorumda Yunanlılar Jet A1 alacak parayı denkleştirmişler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Su Yunanistan akıllanmayacak. Sonrada ekonomimiz batıyor diyecekler. İnsallah bir an önce batarsınız. Bize bulaşmayın; kilonuza göre rakip arayın. Çok küçük geliyorsunuz be kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000