29 Nisan 2010, Perşembe 17:35:05

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR!

Borajet’in 280 TL’ye kadar çıkan İstanbul-Tokat hattındaki bilet fiyatları ile ilgili haberden sonra şirketin internet sitesindeki satış durduruldu.
  • yorumlarin bazilarina baktim da;havaciliktan anlayan ne cok yurdum vatandasi varmis vay be:)) Turk insani biraz destek olun kendi isletmelerinize..hata bulmak kolaydir aradiktan sonra..bizim milletce sonumuzu getirecek bu birbirimize kostegimiz sonunda...Bilmiyorsan da sus oku ki ogren biraz..her yere laf yetistirmeyi marifetten sayma. Borajet ailesine ve vatana hayirli olsun.
  • Güzel ulkem nekadar çok seviyosunuz işinize geldigi gibi yorumlamayı sorgulamadan çamur atmayı.Mayıs ayında falıyete gecileceği belirtilmesine rağmen yapılan testleri gerçekmiş gibi yorumluyosunuz ve ayrıca yazılımcı firma dediğiniz Unisec bugun turkıyenın en buyuk havayolu Onur Air in tarifeli uçuşa başladığından (8 yıldır) bu yana non-stop IT desteğini veren firmadır.THY'de bile dönem dönem kesıntıler arızalar olmasına ragmen Onur air' e ve turkiyenın belli başlı IATA uyesi onlarca firmasına teknik destek saglamaktadır.Ewt yorum yapan bir arkadaşın dediği gibi bu firmanın adını not edin birgun kesın lazım olur saygılarımla Y.K.
  • ATR'ler de jet motorludur. Üstelik sizin kastettiğiniz diğer jet motorlu uçaklar yani A320-A321-B738 vs gibi uçaklar ATR'lerin inip kalktığı küçük meydanlara operasyon yapamazlar. O zaman küçük meydanlara gidip gelecek kişilerin ATR'den yani BoraJet'ten başka ancak ve ancak otobüs seçeneği bulunuyor. FB'li
  • Şu an ilk 3 uçağıda acilen full olarak ŞanlıUrfaya Fenerbahçe -Trabzon kupa finaline day stop olarak 3 uçuş olarak gerçekleştirmeniz lazım .g.o
Borajet’in internet sitesi üzerinden İstanbul-Tokat hattında bilet satmaya başladığını az önce duyurmuştuk. Bilet fiyatlarının bölgesel hava taşımacılığı için oldukça yüksek olması, AirportHaber’in dikkatinden kaçmamış 280 TL’ye kadar çıkan bilet ücretlerinin yolcuları hayal kırıklığına uğratacağını yazmıştık.

Haberin ardından Borajet, internet sitesindeki satışları kapattı. Sitenin ana sayfasındaki güzergah tercihi bölümüne erişim engellendi.

Birkaç saat öncesine kadar, Borajet’in sitesinden İstanbul-Tokat hattında 1 Mayıs itibariyle uçuş seçebiliyor, hatta satış için kredi kartı numaranız dahi isteniyordu.

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Misafir ~ 8 yıl önce
yorumlarin bazilarina baktim da;havaciliktan anlayan ne cok yurdum vatandasi varmis vay be:)) Turk insani biraz destek olun kendi isletmelerinize..hata bulmak kolaydir aradiktan sonra..bizim milletce sonumuzu getirecek bu birbirimize kostegimiz sonunda...Bilmiyorsan da sus oku ki ogren biraz..her yere laf yetistirmeyi marifetten sayma. Borajet ailesine ve vatana hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Güzel ulkem nekadar çok seviyosunuz işinize geldigi gibi yorumlamayı sorgulamadan çamur atmayı.Mayıs ayında falıyete gecileceği belirtilmesine rağmen yapılan testleri gerçekmiş gibi yorumluyosunuz ve ayrıca yazılımcı firma dediğiniz Unisec bugun turkıyenın en buyuk havayolu Onur Air in tarifeli uçuşa başladığından (8 yıldır) bu yana non-stop IT desteğini veren firmadır.THY'de bile dönem dönem kesıntıler arızalar olmasına ragmen Onur air' e ve turkiyenın belli başlı IATA uyesi onlarca firmasına teknik destek saglamaktadır.Ewt yorum yapan bir arkadaşın dediği gibi bu firmanın adını not edin birgun kesın lazım olur saygılarımla Y.K.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ATR'ler de jet motorludur. Üstelik sizin kastettiğiniz diğer jet motorlu uçaklar yani A320-A321-B738 vs gibi uçaklar ATR'lerin inip kalktığı küçük meydanlara operasyon yapamazlar. O zaman küçük meydanlara gidip gelecek kişilerin ATR'den yani BoraJet'ten başka ancak ve ancak otobüs seçeneği bulunuyor. FB'li

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şu an ilk 3 uçağıda acilen full olarak ŞanlıUrfaya Fenerbahçe -Trabzon kupa finaline day stop olarak 3 uçuş olarak gerçekleştirmeniz lazım .g.o

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000