08 Nisan 2017, Cumartesi 11:09:45

Banu Ozansoy Borajet'i topa tuttu

Borajet Havayolları'ndan geçtiğimiz haftalarda Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevinden ayrılan Banu Zehra Ozansoy'dan zehir zemberek açıklama.
  • Ne garip ki bir çalışan da çıkıp saçmalamış ,yazdıklarının aslı astarı yok dememiş :)) bayanın imla hatalarına takılmış kalmış neden acaba:))İÇerden bir gözle anlatmış durumu açık ve net bir şekilde.TEşekkür etmek lazım sayesinde tanımış olduk firmayı dönen dolapları tam bir cadı kazanı:) Bence çok bile direnmiş ,kar yok zarar çok gereğinden fazla personel uçuk ücretler oooohhhh misss valla.üzülmekte haklıymış millet böyle yağlı ballı kapı zor bulunur:)))
  • Helal olsun doğruları yazmış ,herkes kadının haklı olduğunu biliyor konuyu saptırmaya çalışıyorlar.Sonuç ortada iş yapmayıp torpille girenler yalakalıkla tutunanların sayısı okadar arttı ki firma patladı :)))
  • Türkçe bile yazmaktan aciz bir kadının insanları aşalığamaya çalıştığı yazı olmuş. Hadi de da ayrı yazmayı bilmiyorsun. istemiyen, miyde bulandırır falan yazmak nedir. git önce türkçe öğren.
  • miyde nedir ya!yazıyı okudum...ne olursa olsun batakhane ifadesi ve miyde görünce bitti benim için....

Borajet Havayolları'nda geçtiğimiz haftalarda Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevinden ayrılan Banu Zehra Ozansoy'dan zehir zemberek açıklama. 

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Borajet Havayolları'nı adeta topa tuttu. Borajet'in SBK Holding tarafından satın alınmasının akabinde Kabin Hizmetleri Başkanlığı'na getirilen Banu Zehra Ozansoy, burada geçirdiği yaklaşık 2 buçuş ay boyunca yaşadıklarını anlattı.

Ozansoy yaptığı açıklamada THY'den gelen yeni isimlere karşı yapılan mobbing ve hakaretlere dikkat çekerken, mevcut çalışanların SBK Holding kanadındaki yöneticilere THY'den gelen çalışanlar için iftiralar attıklarını belirtti.

İşte Ozansoy'un açıklamaları;

Banu Ozansoy Borajet'i topa tuttu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (162)

Semih ~ 1 yıl önce
Ne garip ki bir çalışan da çıkıp saçmalamış ,yazdıklarının aslı astarı yok dememiş :)) bayanın imla hatalarına takılmış kalmış neden acaba:))İÇerden bir gözle anlatmış durumu açık ve net bir şekilde.TEşekkür etmek lazım sayesinde tanımış olduk firmayı dönen dolapları tam bir cadı kazanı:) Bence çok bile direnmiş ,kar yok zarar çok gereğinden fazla personel uçuk ücretler oooohhhh misss valla.üzülmekte haklıymış millet böyle yağlı ballı kapı zor bulunur:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lara ~ 1 yıl önce
Helal olsun doğruları yazmış ,herkes kadının haklı olduğunu biliyor konuyu saptırmaya çalışıyorlar.Sonuç ortada iş yapmayıp torpille girenler yalakalıkla tutunanların sayısı okadar arttı ki firma patladı :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
imla hatası ~ 1 yıl önce
Türkçe bile yazmaktan aciz bir kadının insanları aşalığamaya çalıştığı yazı olmuş. Hadi de da ayrı yazmayı bilmiyorsun. istemiyen, miyde bulandırır falan yazmak nedir. git önce türkçe öğren.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
miyde ~ 1 yıl önce
miyde nedir ya!yazıyı okudum...ne olursa olsun batakhane ifadesi ve miyde görünce bitti benim için....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000