11 Temmuz 2017, Salı 12:25:44

Borajet'te tazminatlar ödendi

Borajet Havayolları’nın operasyonlarını askıya almasından sonra iş akitleri feshedilen çalışanların büyük bölümüne tazminatları ödendi.
  • Fakir babası SBK kendi deyimiyle nerdesin? Kira borcunu ödeyemeyen çocuğuna bakacak 3 kuruş parası kalan insanin yapabileceklerinden sen artık kork SBK aklın almaz şaşırırsın.Anlayamazsın çünkü nasıl bir durum olduğunu gunümuz türkiye şartinda issizligin tavan yaptığı sektörde kolay mı sanıyorsun iş bulmak kalifiye olsanda olmasanda. Uçak falan sipariş ettiği yok mağdur kardeşlerim girin bakın embraerin sitesine sipariş veren firmalara kim var diye haybeye yalan dolan.ohal de uzatıldı iflas da veremicen SBK?3 ay daha sen bu insanları nasıl zaptedecen SBK???OLUR MU SANIYOSUN SBK
  • IMREN VATANSEVER sana dır sözüm hangi ayıptan bahsediyorsun hangi şirkette çalıştın sen Borajet mi gerçekten yoksa Alice harikalar dünyası şirketinde mi,SBK geldiği ilk ay tüm çalşanları toplayıp size zam yapacam dedi 4 ay geçti üzerinden yapmadı şirkete huzur gelecek dedi Yalçın Ayaslı nın zamanından sonra Huzur bırakmadı sen hangi şirketten hangi tazmşnatın ödenmesinden bahsediyorsun onca mağdur insan var SBK hakkında yalan yanlış yorumlar yapmayın doğruları yazın şu platforma.SBK NIN BU CAMİAYA ÇIKACAK YÜZÜ KALMAYACAK ÇOK YAKINDA.
  • Sayin SBK bey bizim tazminat paralariyla uçagini boyatiyor. Yaz tatilini yapiyor. Bizde perisan hem is ariyoruz hemde paramizi bekliyoruz. Ayiptir ayip! Para mara yok. Kardesim hicmi vicdaniniz sizlamiyor bu kadar insanin ekmek parasina el koydunuz
  • eski calisanlardanim ve yaklasik 10 aydir harcirah odemelerimi yatirmadilar... ustune ustluk tazminattida eksik yatirip 1000 kere mail yazdig halde hic orali olmadilar olmuyolarda.. allahim su fatih akol un belasini versin!!! sezgin barandu alali sirket 8 ay oldu ..!!! onlardanda bi cevap yok!! ankara soguklarinda hasta hasta calisarak hak ettigim parami vermediler!! yuce yaradana havale ediyorum..

Borajet Havayolları’nın operasyonlarını askıya almasından sonra iş akitleri feshedilen çalışanların büyük bölümüne tazminatları ödendi.

İşadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın devralmasından kısa süre sonra yeniden yapılanma çerçevesinde operasyonlarını askıya alan Borajet’te eski çalışanlara tazminat ödemeleri yapıldı.

28 Mayıs itibariyle teknik ve bir kısım genel müdürlük çalışanı hariç bütün personelle yollarını ayıran Borajet’te tazminatların ödenmesiyle yüzler biraz olsun güldü.

Borajet yetkililerinin verdiği bilgiye göre, şu ana kadar 358 çalışana tazminatları ödendi. Bir kısım Borajet eski çalışanına ise henüz son maaşları dahil tazminat ödemesi yapılmadığı da öğrenildi.

Eski Borajet çalışanları, işten çıkarılmalarının üzerinden bir ay geçmesine rağmen ödenmeyen tazminatlar dolayısıyla sıkıntı yaşıyordu.

©Airporthaber.com Özel

Borajet'te tazminatlar ödendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (103)

SBK nerdesin? ? ~ 3 gün önce
Fakir babası SBK kendi deyimiyle nerdesin? Kira borcunu ödeyemeyen çocuğuna bakacak 3 kuruş parası kalan insanin yapabileceklerinden sen artık kork SBK aklın almaz şaşırırsın.Anlayamazsın çünkü nasıl bir durum olduğunu gunümuz türkiye şartinda issizligin tavan yaptığı sektörde kolay mı sanıyorsun iş bulmak kalifiye olsanda olmasanda. Uçak falan sipariş ettiği yok mağdur kardeşlerim girin bakın embraerin sitesine sipariş veren firmalara kim var diye haybeye yalan dolan.ohal de uzatıldı iflas da veremicen SBK?3 ay daha sen bu insanları nasıl zaptedecen SBK???OLUR MU SANIYOSUN SBK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İSİMSİZ. ~ 3 gün önce
IMREN VATANSEVER sana dır sözüm hangi ayıptan bahsediyorsun hangi şirkette çalıştın sen Borajet mi gerçekten yoksa Alice harikalar dünyası şirketinde mi,SBK geldiği ilk ay tüm çalşanları toplayıp size zam yapacam dedi 4 ay geçti üzerinden yapmadı şirkete huzur gelecek dedi Yalçın Ayaslı nın zamanından sonra Huzur bırakmadı sen hangi şirketten hangi tazmşnatın ödenmesinden bahsediyorsun onca mağdur insan var SBK hakkında yalan yanlış yorumlar yapmayın doğruları yazın şu platforma.SBK NIN BU CAMİAYA ÇIKACAK YÜZÜ KALMAYACAK ÇOK YAKINDA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SBK-zede ~ 8 gün önce
Sayin SBK bey bizim tazminat paralariyla uçagini boyatiyor. Yaz tatilini yapiyor. Bizde perisan hem is ariyoruz hemde paramizi bekliyoruz. Ayiptir ayip! Para mara yok. Kardesim hicmi vicdaniniz sizlamiyor bu kadar insanin ekmek parasina el koydunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
magdur ~ 8 gün önce
eski calisanlardanim ve yaklasik 10 aydir harcirah odemelerimi yatirmadilar... ustune ustluk tazminattida eksik yatirip 1000 kere mail yazdig halde hic orali olmadilar olmuyolarda.. allahim su fatih akol un belasini versin!!! sezgin barandu alali sirket 8 ay oldu ..!!! onlardanda bi cevap yok!! ankara soguklarinda hasta hasta calisarak hak ettigim parami vermediler!! yuce yaradana havale ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000