11 Temmuz 2017, Salı 12:25:44

Borajet'te tazminatlar ödendi

Borajet Havayolları’nın operasyonlarını askıya almasından sonra iş akitleri feshedilen çalışanların büyük bölümüne tazminatları ödendi.
  • SEN HAYIRDIR ARKADAŞIM BİZ BU ŞİRKETE 7 SENE GİZMET ETTİK SEN DE KALMIŞ AGLAMAYIN BOŞUNA DİYORSUN SICAGIN ALTINDA YADA KIŞIN ORTASINDA SOGUKTA BENİMLEMİ LASTİK DEGİŞTİRDİN MOTOR İNDİR BİNDİR KIŞIN ORTASINI BENİM YANIMDAMIYDIN UÇAGIN ÜZERİNDEKİ KARI BENİMLEMİ TEMİZLEDİN... ORDAN KONUŞMASI KOLAY ASLANIM
  • 5-6 bin tl alacağı olanlara para yattı. Şimdi Tazminatları ödemiş mi oldu SBK! Hala tazminatını hiç almayan var.(ben) Basındaki imajını bozmak istemeyen SBK hiç kimseye bilgi vermediği gibi, KİMSEYE BORCUM YOK! demektedir.BORCUN VAR SBK ALNIMIZIN TERİ ALACAKLARIMIZ BOYNUNUN BORCU!!!! Artık Show yapmayı bırak tazminatlarımızı öde SBK.SEN Akşam evine giderken taş mı götürüyorsun sofrana FERRARİ GRİSİ!! Çoluk çocuk, evde ekmek bekliyor okullar açılıyor. Banka, evsahibi herşey faize girdi. Kendi hakkımızın dilencisi yaptın bizi! Biz hakkımız olanı istiyoruz.TAZMİNATLARIMIZI ÖDE ARTIK!!
  • Ayın 5 i 7 i dediniz halaa birşey yok..! İnsanları madur etmeyin yapamayacaksanız bırakın bu işi
  • BU HABER HIC DUZELTILMEDEN YALAN YANLIS HALA BURADA DURUYOR NEDEN? CUNKU AIRPORT-HABER ANA SAYFADASINDA KOCAMAN REKLAMI DURAN, BATMAYI BILE BECEREMEYEN BIR SIRKETIN REKLAMI VAR. KURULMAR BINDIGI DALI KESERMI :) AIRPORT HABER SEN DOGRULARI YAZ BIZ TAZMINATLARI ALINCA SANA DA ATARIZ 3UN 5IN LAFINI YAPMADAN.. HALA YATAN BIRSEY YOK, SADECE YAN GELIP YATAN BIR YALANCI KURUM VE UZUVLARI BIRDE YALAN HABERLERE DEVAM EDEN YATAKCILARI VAR.. EE ARTIK BUNU DA YAYIMLARSINIZ (NOT: EDITOR, BU YAZI HIC BIR SINIRI ASMAMISTIR)

Borajet Havayolları’nın operasyonlarını askıya almasından sonra iş akitleri feshedilen çalışanların büyük bölümüne tazminatları ödendi.

İşadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın devralmasından kısa süre sonra yeniden yapılanma çerçevesinde operasyonlarını askıya alan Borajet’te eski çalışanlara tazminat ödemeleri yapıldı.

28 Mayıs itibariyle teknik ve bir kısım genel müdürlük çalışanı hariç bütün personelle yollarını ayıran Borajet’te tazminatların ödenmesiyle yüzler biraz olsun güldü.

Borajet yetkililerinin verdiği bilgiye göre, şu ana kadar 358 çalışana tazminatları ödendi. Bir kısım Borajet eski çalışanına ise henüz son maaşları dahil tazminat ödemesi yapılmadığı da öğrenildi.

Eski Borajet çalışanları, işten çıkarılmalarının üzerinden bir ay geçmesine rağmen ödenmeyen tazminatlar dolayısıyla sıkıntı yaşıyordu.

©Airporthaber.com Özel

Borajet'te tazminatlar ödendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (109)

SEN HAYIRDIR ~ 5 ay önce
SEN HAYIRDIR ARKADAŞIM BİZ BU ŞİRKETE 7 SENE GİZMET ETTİK SEN DE KALMIŞ AGLAMAYIN BOŞUNA DİYORSUN SICAGIN ALTINDA YADA KIŞIN ORTASINDA SOGUKTA BENİMLEMİ LASTİK DEGİŞTİRDİN MOTOR İNDİR BİNDİR KIŞIN ORTASINI BENİM YANIMDAMIYDIN UÇAGIN ÜZERİNDEKİ KARI BENİMLEMİ TEMİZLEDİN... ORDAN KONUŞMASI KOLAY ASLANIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tüm yazanlara ve Yazarlara ~ 5 ay önce
5-6 bin tl alacağı olanlara para yattı. Şimdi Tazminatları ödemiş mi oldu SBK! Hala tazminatını hiç almayan var.(ben) Basındaki imajını bozmak istemeyen SBK hiç kimseye bilgi vermediği gibi, KİMSEYE BORCUM YOK! demektedir.BORCUN VAR SBK ALNIMIZIN TERİ ALACAKLARIMIZ BOYNUNUN BORCU!!!! Artık Show yapmayı bırak tazminatlarımızı öde SBK.SEN Akşam evine giderken taş mı götürüyorsun sofrana FERRARİ GRİSİ!! Çoluk çocuk, evde ekmek bekliyor okullar açılıyor. Banka, evsahibi herşey faize girdi. Kendi hakkımızın dilencisi yaptın bizi! Biz hakkımız olanı istiyoruz.TAZMİNATLARIMIZI ÖDE ARTIK!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAZMİNAT....! ~ 5 ay önce
Ayın 5 i 7 i dediniz halaa birşey yok..! İnsanları madur etmeyin yapamayacaksanız bırakın bu işi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HALAA BIRSEY YOK.. ~ 6 ay önce
BU HABER HIC DUZELTILMEDEN YALAN YANLIS HALA BURADA DURUYOR NEDEN? CUNKU AIRPORT-HABER ANA SAYFADASINDA KOCAMAN REKLAMI DURAN, BATMAYI BILE BECEREMEYEN BIR SIRKETIN REKLAMI VAR. KURULMAR BINDIGI DALI KESERMI :) AIRPORT HABER SEN DOGRULARI YAZ BIZ TAZMINATLARI ALINCA SANA DA ATARIZ 3UN 5IN LAFINI YAPMADAN.. HALA YATAN BIRSEY YOK, SADECE YAN GELIP YATAN BIR YALANCI KURUM VE UZUVLARI BIRDE YALAN HABERLERE DEVAM EDEN YATAKCILARI VAR.. EE ARTIK BUNU DA YAYIMLARSINIZ (NOT: EDITOR, BU YAZI HIC BIR SINIRI ASMAMISTIR)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000