06 Ekim 2016, Perşembe 19:49:41

Borajet'ten büyük yatırım; 30 uçak alıyor

Ülkemizin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen bölgesel havayolu Borajet Havayolları, 2018 yılında hizmete sunulacak olan dünyanın en büyük havalimanında hizmet vermeye hazırlanan Borajet filosunu 30 yeni uçakla büyütüyor.
  • ayakkabisi delik ucan, yati parasi 1 senedir almamis- thy uniformasini terzide degistirip borajet yapsak yedek uniformamiz olsa diyen 2.5 paraya atilma korkusuyla 5 bacak yapan ihtiyac sahibi personel.Koltuk korkusunda disariya biz buyuguz,kaliciyiz, bizim olaylarla alakamiz yok imaji vermeye calisan devreci yonetim.kimse issiz kalmasin ama görünen önümüz kış
  • Torpilli çocukların el üstünde tutulduğu güzide şirket... şirketin büyümesi aslen imkansız değil ama bu kadar çarçur edilen para ve saçma girişimler varken çoook zor.
  • son 4-5 yıldır thy heryere sponsor oldu bu sene zarar açıkladı 400-500 kişi çıkardı laf olmadı, pegasus keza 100-150kişi çıkardı bişey yok. ama söz konusu borajet olunca herkes ağzını açar oldu. indirsinler kepenkleri şuanda çalışan 250-300 kişide işsiz kalınca mutlumu olacaksınız! bi defolun gidin ya insanlar iyi kötü evini geçindiriyor emeğiyle bu şirketten. ama size yine de gün doğmaz kedinin ciğere baktığı gibi bakmaya devam edersiniz!
  • Yersen....

Ülkemizin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen bölgesel havayolu Borajet Havayolları, 2018 yılında hizmete sunulacak olan dünyanın en büyük havalimanında hizmet vermeye hazırlanan Borajet filosunu büyütüyor. 

30 yeni uçağı filosuna katmayı hedefleyen Borajet Havayolları ilk beş Embraer E2 190-195 uçaklarının anlaşmasını dünyanın en büyük leasing firmalarından birisi olan Aercap ile tamamladı.  Yeni nesil üç adet E2 190 ve iki adet E2 195 uçakları 2018 ocak ayından itibaren Borajet filosuna katılmaya başlayacak.

Yeni nesil uçakları ile  “güven” ve “kalite”yi esas alan üst düzey bir hizmet anlayışı sonucu hızla büyüyen Borajet Havayolları, Aercap Holding finansmanı ile gerçekleştirdiği yeni Embraer jet alımı anlaşmasını, İstanbul’da düzenlenen Airshow – Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı’nda Embraer ve Aercap yetkilileri ile birlikte açıkladı.

Borajet  Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol “Avrupa’nın en hızlı büyüyen bölgesel havayolu şirketiyiz. Bu başarımız ve büyüme stratejimiz doğrultusunda büyük bir yatırım ile filomuzu da büyütüyoruz.  Filomuza Embraer E2 yeni nesil jetlerden 30 uçak daha katacağız. Hedeflediğimiz yatırım yaklaşık 1.5 milyar USD ve bu kapsamda yapılan çalışmalar neticesinde, Aercap Holding ile yapılan anlaşma çerçevesinde, ilk beş E2 jetlerinin finansmanları sağlanmıştır. İlk yeni nesil E2 uçaklarımız 2018 yılı ilk yarısında bize teslim edilecek.  Hedeflediğimiz bu yatırım, son 14 yıldır dünyanın gıpta ile baktığı çok büyük başarılara imza atmış Türk sivil havacılığına olan inancımızın bir göstergesidir.  Borajet Havayolları yeni yatırımı ile dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan yeni İstanbul havalimanına da hazırlanmış oluyor. Bundan böyle de sektörümüze katkıda bulunmaya devam edeceğiz.  Gücümüze güç katmaktan çok gururlu ve mutluyuz. Yolcularımıza konforlu ve güvenli yeni nesil uçaklarımızla, “özel uçak konforunda” hizmet sunmaya büyüyerek, devam edeceğiz. Bu büyümede katkısı olan yolcularımıza da ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

Borajet'ten büyük yatırım; 30 uçak alıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

once 30 cift pabuc al ~ 2 yıl önce
ayakkabisi delik ucan, yati parasi 1 senedir almamis- thy uniformasini terzide degistirip borajet yapsak yedek uniformamiz olsa diyen 2.5 paraya atilma korkusuyla 5 bacak yapan ihtiyac sahibi personel.Koltuk korkusunda disariya biz buyuguz,kaliciyiz, bizim olaylarla alakamiz yok imaji vermeye calisan devreci yonetim.kimse issiz kalmasin ama görünen önümüz kış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MİSAFİR ~ 2 yıl önce
PAPUC ALINMASINDAN ONCE KABIN EKIPLERINE YETERLI EGITIM VERIP ONLARIN UCUSLARA HAZIR OLMASI GEREKIR. EGITIM DEPARTMANI YENILENDI AMA BAZI EGITIMCILER TEK BASLARINA BILGISAYAR KULLANMASINI BILE BILMIYORLAR.SONRADA SAGDAN SOLDAN YARDIM ISTIYORLAR.EGITIM DEPARTMANI BILGISAYAR SINAVI YAPSA KAC KISI SINIFDA KALIR ACABA ?
Maket mi alıyorsun? ~ 2 yıl önce
Habire ekip ten atıyorsunuz pardon da sizin şirketin girişinde kocaman maket uçak var. Acaba diyorum diyorum ondan mı 30 tane alacaksınız? Ekip olmadan da uçuyor mu onlar?:) Girişi çok kapatmayın
egitimsiz egitmenler ~ 2 yıl önce
Egitim departmani yenilenmedi. Mecburiyetten egitimsizler egitmen yapildi. Kadro ilerleyecegi yerde geriliyor. Nerde o eski Borajet. Yazik sadece yazik.
egitimsiz eitmen ~ 2 yıl önce
yenı egıtmenlerde egıtmenlıkden başka her seyı yapıyorlar en cokda planlamacıları egıtıyorlar gordugum kadarıyla
Tanıdık jet ~ 2 yıl önce
Torpilli çocukların el üstünde tutulduğu güzide şirket... şirketin büyümesi aslen imkansız değil ama bu kadar çarçur edilen para ve saçma girişimler varken çoook zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eğitimsizler ~ 2 yıl önce
Eğitmen yapılanlarında neler yaptıkları bellı.Planlamacıları kafalayıp kebap uçuşlar yapıyorlar.programları bakılsa her hafta sonu yatıyorlar. eee planlamacı hafta sonu tatıl ya
keptınn ~ 2 yıl önce
son 4-5 yıldır thy heryere sponsor oldu bu sene zarar açıkladı 400-500 kişi çıkardı laf olmadı, pegasus keza 100-150kişi çıkardı bişey yok. ama söz konusu borajet olunca herkes ağzını açar oldu. indirsinler kepenkleri şuanda çalışan 250-300 kişide işsiz kalınca mutlumu olacaksınız! bi defolun gidin ya insanlar iyi kötü evini geçindiriyor emeğiyle bu şirketten. ama size yine de gün doğmaz kedinin ciğere baktığı gibi bakmaya devam edersiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 2 yıl önce
Yersen....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000