01 Haziran 2011, Çarşamba 15:15:35

BORAJET'TEN BİR İLK DAHA

5 yıl aradan sonra Ankara’dan Kayseri’ye ilk seferi Borajet düzenliyor…
  • Tek bilmek istediğim vergi levhasınında haberi yapılsın çok büyük bir şey değilki çek levhayı koy haberin altına;THY'nin ki flag carrier ziyanı ortada ama bir şekilde sübvanse ediliyor.Bu beyler bu işi nasıl yapıyor ?Yapıyorsa hangi maddi güçle...İleri demokrasi olan ülkemde şirketlerde açık olsun,ne kazanır kim sübvanse eder vb.?Bu yakıt fiyatları bu maaşlarla buna can dayanmaz kışın yat, yazın program açıkla sonra belli bir süre sonra emekçilerin parasının üzerine yat.Birde yıllardır en güldüğüm bu yorumların altına şu an çalışanlar kahramanca cevap yazar, kendilerine bir şey olduğu anda küfür,isyan ilk onlardan gelir araştırın beyler nasıl oluyor bu iş?
  • Sen git yiyecek baska birsey bul para benim pul benim saat 09.50 de saw a indim cok da keyifli oldu benim tercihim seni ilgilendirmez sen caninin istedigi ile uc amaben uca n beygire binmiyorum
  • kayseriden istanbula ankara aktarmali ucacaksiniz demek.. aklinizi yiyim ben sizin. ne diyimki allah akıl fikir versin. thy nin saati uymuyormuş. pegasusla da o ucmak istemiyormuş .borajet super olmuş :)))) ne akıl var insanlar da ya.. Allah hepinize akıl fikir versin. pegasusla yada thy ile 1 saatte gitmek varken. ankara aktarmali 4 saatte gideceksiniz demek :) aklınızı yiyim ben sizin.:)
  • Bence borajet bu uçağı boşuna harcamasın... sivas-izmir kullansın....
Uçuş ağını her geçen gün genişleten BORAJET, bundan sonra Ankara- Kayseri arasında düzenlediği karşılıklı tarifeli seferlerle haftanın her günü yolcularını uçuracak.

Kayseri’ye yapılacak ilk sefer Bugün saat 22.55’te Ankara Esenboğa Havalimanından gerçekleştiriliyor…
BORAJET'TEN BİR İLK DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
Tek bilmek istediğim vergi levhasınında haberi yapılsın çok büyük bir şey değilki çek levhayı koy haberin altına;THY'nin ki flag carrier ziyanı ortada ama bir şekilde sübvanse ediliyor.Bu beyler bu işi nasıl yapıyor ?Yapıyorsa hangi maddi güçle...İleri demokrasi olan ülkemde şirketlerde açık olsun,ne kazanır kim sübvanse eder vb.?Bu yakıt fiyatları bu maaşlarla buna can dayanmaz kışın yat, yazın program açıkla sonra belli bir süre sonra emekçilerin parasının üzerine yat.Birde yıllardır en güldüğüm bu yorumların altına şu an çalışanlar kahramanca cevap yazar, kendilerine bir şey olduğu anda küfür,isyan ilk onlardan gelir araştırın beyler nasıl oluyor bu iş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sen git yiyecek baska birsey bul para benim pul benim saat 09.50 de saw a indim cok da keyifli oldu benim tercihim seni ilgilendirmez sen caninin istedigi ile uc amaben uca n beygire binmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kayseriden istanbula ankara aktarmali ucacaksiniz demek.. aklinizi yiyim ben sizin. ne diyimki allah akıl fikir versin. thy nin saati uymuyormuş. pegasusla da o ucmak istemiyormuş .borajet super olmuş :)))) ne akıl var insanlar da ya.. Allah hepinize akıl fikir versin. pegasusla yada thy ile 1 saatte gitmek varken. ankara aktarmali 4 saatte gideceksiniz demek :) aklınızı yiyim ben sizin.:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bence borajet bu uçağı boşuna harcamasın... sivas-izmir kullansın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000