07 Mart 2015, Cumartesi 13:12:10

BORAJET'TEN 8 MART KAMPANYASI

Borajet Havayolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yüzde 25 indirim yapacağını duyurdu.
  • valla ben direk mağdur olan kişiyim tek kelime ile eğer yalçın beye nasıl ulaşırım bilen varsa yardımcı olsun ki bu olayı sefa inan beye de mail attım ana daha ilgilenemedi sanırım, ayrıca tek mağdur ben değilim yaklaşık 25 kişi daha var.ana herkes camiyada dışlanma korkusundan dolayı ses çıkaramıyor.
  • Ya bu şirket sizi işe aldık maaşınız şu diyip sonra millete mcc aldırıp 12 bin tl harcatıp sonra vazgeçtik almıyoruz diyen şirket değilmi ???
  • Mahalladeki müteahhitin bile internet sitesi kurumsal, projeleri vs var. Bunların internet sitesinde kendileri hakkında bile bilgi yok, mahalle basket takımına sponsor oluyor, havacılık bılmeyen insanları yuksek maaslarla topluyor, musterının memnunıtı ve malıyetı hesaba koymaksızın kafasına gore sefer ıptal edıyor, thy gıdıp bız bu ulke ıcın hızmet etmek ıcın kurulduk bızı ıdare edın dıye yalvarıyor ama bır yandan amerıkalı patron mıulyar dolarlarını ve ıtıbarını yıyıp bıtırıyor. Ataturkten ucusu yok ama genel merkezı Ataturk'te. Ne ararsan bu sırkette. Mıllı servet dusmanı kımdır deseler, ılk sırada herhalde bu fırma yer alır. Borajet Technic diye bir fırmaları daha var, kacınız adını duydu? Is ıcınde ıs cevırıyorlar.
  • Battı anlaşılan Borajet gibi mertçe çarpışan bir firma ve Yönetimi'ne böyle rahatça laf söylediğine göre bu onurlu aileden kanemci olarak kapının önüne koyulanlardansın..

Borajet Havayolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yüzde 25 indirim yapacağını duyurdu.

Sadece iç hatlarda geçerli kampanya kapsamında biletlerin bu gece 00:00 ile 8 Mart gece 23:59'a kadar alınması gerektiğini bildiren şirket, kampanyayı 'Onlara sonsuz teşekkürlerimizle' ifadelerini kullanarak duyurdu.

BORAJET'TEN 8 MART KAMPANYASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

pilot ~ 3 yıl önce
valla ben direk mağdur olan kişiyim tek kelime ile eğer yalçın beye nasıl ulaşırım bilen varsa yardımcı olsun ki bu olayı sefa inan beye de mail attım ana daha ilgilenemedi sanırım, ayrıca tek mağdur ben değilim yaklaşık 25 kişi daha var.ana herkes camiyada dışlanma korkusundan dolayı ses çıkaramıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olmaz ~ 3 yıl önce
havacılık sektörü gibi Türkiye'nin en fazla eğitimli personelinin görev aldığı başlıca sektörlerden birinde, birinin çıkıp da dışlanma korkusundan ses çıkaramadım demesi kabul edilemez. Bir haksızlık var ise hep birlikte buna karşı durmalıyız. Bunun için de Ayaşlı ile doğrudan iletişme geçmeye de gerek yok. Haklarını her platform da arayabilirsiniz.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ya bu şirket sizi işe aldık maaşınız şu diyip sonra millete mcc aldırıp 12 bin tl harcatıp sonra vazgeçtik almıyoruz diyen şirket değilmi ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bunu dogru mu? ~ 3 yıl önce
eger dogruysa ıletısıme gecın ve butun yasal haklarını katbe kat gerı alalım ve sektore emsal teskıl etsın. ben avukatım ve sıze urectsız her turlu destegı gostermeye hazırım. Ben de pıyasada gorusmeler yaptıklarını ve sozlesme asamasında kıvırdıklarını duydum. Yaptıgınız masrafları lutfen belgelendırın.
BATTI 2 ~ 3 yıl önce
Mahalladeki müteahhitin bile internet sitesi kurumsal, projeleri vs var. Bunların internet sitesinde kendileri hakkında bile bilgi yok, mahalle basket takımına sponsor oluyor, havacılık bılmeyen insanları yuksek maaslarla topluyor, musterının memnunıtı ve malıyetı hesaba koymaksızın kafasına gore sefer ıptal edıyor, thy gıdıp bız bu ulke ıcın hızmet etmek ıcın kurulduk bızı ıdare edın dıye yalvarıyor ama bır yandan amerıkalı patron mıulyar dolarlarını ve ıtıbarını yıyıp bıtırıyor. Ataturkten ucusu yok ama genel merkezı Ataturk'te. Ne ararsan bu sırkette. Mıllı servet dusmanı kımdır deseler, ılk sırada herhalde bu fırma yer alır. Borajet Technic diye bir fırmaları daha var, kacınız adını duydu? Is ıcınde ıs cevırıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayaslı ~ 3 yıl önce
Bunu Ayaslı'ya mail atın mevcut yonetımı kapıya koysun. Baska da bir analıze gerek yok.
Komik; ~ 3 yıl önce
Battı anlaşılan Borajet gibi mertçe çarpışan bir firma ve Yönetimi'ne böyle rahatça laf söylediğine göre bu onurlu aileden kanemci olarak kapının önüne koyulanlardansın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000