05 Haziran 2014, Perşembe 14:50:05

BORAJET'İN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Borajet Havayolları, 1 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Fransa Dole Jura Havalimanı’na, haftanın 3 günü karşılıklı seferlere başlıyor.
  • Borajet Bursa'yı merkez olarak kabul etse ve Bursa merkezli aktarmalı hatlar koysa bence şimdikinden daha iyi olur ve maliyetleri de daha düşük olur. Bursa'dan bağlantıları uygun Ankara, Çukurova, Gaziantep, Trabzon, Samsun, Kayseri,İst. Atatürk, Antalya yazın da Bodrum, Dalaman. Hatta birkaç Avrupa (Düsseldorf, Berlin, Münih, Frankfurt, Amsterdam gibi) hattı.
  • Borajetin uluslararasi havayolu kriterlerini tasimadigini dusunen yorum sahibi için yaziyoruzm.borajet gecen yil iosa belgesini tek seferde almis uluslararasi kriterleri tasiyan ve uygulayan bir sirkettir. Bursa cikisli hatlari ise 2010 yilinda ucmus ancak gerekli talep olmadigi için iptal etmistir. sektorde calisanlar bilir bir yere ucabilmek icin cok para ve emek harcarsiniz.risk buyuktur.
  • Van-Erivan gibi olmasın!Uçulmadan kapatılan.
  • Ne garip şirketsiniz ya. Piyasada hiç güvelinirliğiniz kalmadı. Biraz kendinize dikkat edin.

Borajet Havayolları, 1 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Fransa Dole Jura Havalimanı’na, haftanın 3 günü karşılıklı seferlere başlıyor.  Salı, Perşembe ve Pazar günleri icra edilecek olan uçuşlar, İstanbul’dan Fransa Dole Jura kentine direkt ulaşımı sağlayacak.

Fransa’nın Doğusunda bulunan Dole Jura Kenti, özellikle gastronomi ve üzüm bağları ile ünlenmiş, yürüyüş ve dağ sporları ile ziyaretçilerine doğa ve tarihin olağanüstü keyifli deneyimini yaşatan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bir bölge. Jura, Franche-Comté ve Burgundy gibi tarih mirası ve doğa harikası şehirler ve turistik ve tarihi küçük kasabalar ile çevrili.

BORAJET'İN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Borajet Bursa'yı merkez olarak kabul etse ve Bursa merkezli aktarmalı hatlar koysa bence şimdikinden daha iyi olur ve maliyetleri de daha düşük olur. Bursa'dan bağlantıları uygun Ankara, Çukurova, Gaziantep, Trabzon, Samsun, Kayseri,İst. Atatürk, Antalya yazın da Bodrum, Dalaman. Hatta birkaç Avrupa (Düsseldorf, Berlin, Münih, Frankfurt, Amsterdam gibi) hattı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Borajetin uluslararasi havayolu kriterlerini tasimadigini dusunen yorum sahibi için yaziyoruzm.borajet gecen yil iosa belgesini tek seferde almis uluslararasi kriterleri tasiyan ve uygulayan bir sirkettir. Bursa cikisli hatlari ise 2010 yilinda ucmus ancak gerekli talep olmadigi için iptal etmistir. sektorde calisanlar bilir bir yere ucabilmek icin cok para ve emek harcarsiniz.risk buyuktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 4 yıl önce
Van-Erivan gibi olmasın!Uçulmadan kapatılan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Palavra ~ 4 yıl önce
Ne garip şirketsiniz ya. Piyasada hiç güvelinirliğiniz kalmadı. Biraz kendinize dikkat edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000