19 Haziran 2010, Cumartesi 09:18:07

Borajet yeni uçuş noktaları için hazır

SHGM'den yapılan açıklamaya göre küçük gövdeli uçaklarla bölgesel hava taşımacılığı yapan Borajet, uçuş noktalarına Tokat, Zonguldak, Trabzon ve Ankara'nın yanı sıra Antalya, İzmir, Bodrum, Edremit ve Nevşehir seferlerine de başlayacak.
  • Merhabalar Malatya ve Erzincan seferleri ne Zaman başlayacak
  • belki türkiye'nin uzun zamandır ihtiyacı olan bi boşluğu dolduracak tarzda bi yapı ile kurulmasına rağmen bir yolcu olarak bu fiyatlara bu tip uçakla ne kadar dayanabilir piyasada hakikatten merak ediyorum. Bir yolcu mantığı ile daha ucuza daha kısa sürede gidebileceğim bir yere neden daha fazlasını ödeyerek gitmeyi tercih ediyim bunu sadece destination ile cevaplamak son derece imkansız . Keşke uçuş noktalarını arttırsa keşke de bu fiyat politikasından vazgeçse keşke kalıcı olabilse
  • TURHAL ZİLE ADANA ÇORUMDA İSTERUK BİZİM YOLCUMUZ ÇOK ORALARA HERGÜN BİR SÜRÜ DOLÖUŞ GİDİYYA YAWWW
  • gazipasadan tokata sefer istiyok.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden (SHGM) tarafından onaylanan uçuş programına göre, Borajet, Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Antalya, İzmir ve Bodrum’a haftanın tüm günleri karşılıklı sefer düzenleyecek. 21 Haziran’da başlayacak olan Sabiha Gökçen-Edremit seferleri Pazartesi günleri, 20 Haziran’da başlayacak aktarmalı Sabiha Gökçen-Edremit- Esenboğa seferleri cuma ve pazar günleri gerçekleştirilecek. Sabiha Gökçen’den Antalya aktarmalı Nevşehir uçuşları ise pazartesi günleri yapılacak.

Sahiba Gökçen Havaalanı’ndan uçuş gerçekleştirdiği nokta sayısı 9’a yükselen Borajet, 19 Haziran’dan itibaren Esenboğa-Tokat seferlerine de başlayacak. Ankara’dan yapılacak Tokat seferleri, haftanın tüm günleri gerçekleştirilecek.

Borajet yeni uçuş noktaları için hazır

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Yaşar Özcan ~ 2 yıl önce
Merhabalar Malatya ve Erzincan seferleri ne Zaman başlayacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
belki türkiye'nin uzun zamandır ihtiyacı olan bi boşluğu dolduracak tarzda bi yapı ile kurulmasına rağmen bir yolcu olarak bu fiyatlara bu tip uçakla ne kadar dayanabilir piyasada hakikatten merak ediyorum. Bir yolcu mantığı ile daha ucuza daha kısa sürede gidebileceğim bir yere neden daha fazlasını ödeyerek gitmeyi tercih ediyim bunu sadece destination ile cevaplamak son derece imkansız . Keşke uçuş noktalarını arttırsa keşke de bu fiyat politikasından vazgeçse keşke kalıcı olabilse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TURHAL ZİLE ADANA ÇORUMDA İSTERUK BİZİM YOLCUMUZ ÇOK ORALARA HERGÜN BİR SÜRÜ DOLÖUŞ GİDİYYA YAWWW

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
gazipasadan tokata sefer istiyok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000