25 Aralık 2015, Cuma 14:37:08

Borajet Sabiha Gökçen-Ankara seferleri başlıyor

Borajet Havayolları, Sabiha Gökçen-Ankara karşılıklı seferleri başlıyor.
  • borajet in daha çok yere uçmasını istiyoruz. uçakların konforu mükemmel. airbus 320 ve boeing 737 ler yanında business konforu sunuyor.
  • Yanlış strateji izliyor. Ankaraya o kadar çok şirket uygun fiyata uçuyor ki fiyatı düşürmedikçe çok sayıdaki uçuşu yeterli yolcu olmadığından iptal edilecek. Mesela kendim Denizli'de yaşadığım için söylüyorum Denizli-Ankara arasına haftada 2 uçuş koysa özellikle cuma ve pazar günleri gidiş geliş uçuş koysa çok dolu gider ve iyi para kazanır. Çünkü Denizlili olup Ankarada okuyan çok öğrenci var. 6 Saatlik otobüs yerine uçağın tercih edileceği bariz.
  • Yolun açık olsun BORAJET .Birde Hangar kurarsanız tutulmazsınız
  • selam bu arada bora ben.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Pegasus ve Anadolujet'ten sonra bir havayolu daha Ankara seferlerine başlama kararı aldı. Brezilya üretimi Embraer tipi uçaklarla comfort ve business sınıfında seferlere başlayacak olan Borajet, 11 Ocak'ta ilk seferini gerçekleştirecek.

Son dönemde uçuş ağını hızla genişleten Borajet, İstanbul-Ankara hattında haftanın 7 günü sefer düzenleyecek.

 

Borajet Sabiha Gökçen-Ankara seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

mhmt ~ 2 yıl önce
borajet in daha çok yere uçmasını istiyoruz. uçakların konforu mükemmel. airbus 320 ve boeing 737 ler yanında business konforu sunuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Borajet ~ 2 yıl önce
Yanlış strateji izliyor. Ankaraya o kadar çok şirket uygun fiyata uçuyor ki fiyatı düşürmedikçe çok sayıdaki uçuşu yeterli yolcu olmadığından iptal edilecek. Mesela kendim Denizli'de yaşadığım için söylüyorum Denizli-Ankara arasına haftada 2 uçuş koysa özellikle cuma ve pazar günleri gidiş geliş uçuş koysa çok dolu gider ve iyi para kazanır. Çünkü Denizlili olup Ankarada okuyan çok öğrenci var. 6 Saatlik otobüs yerine uçağın tercih edileceği bariz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 2 yıl önce
Yolun açık olsun BORAJET .Birde Hangar kurarsanız tutulmazsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bora ~ 2 yıl önce
selam bu arada bora ben.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000