10 Nisan 2011, Pazar 15:57:23

BORAJET, KOMŞU’YA UÇACAK

Türkiye’nin bölgeel havayoul şriketi olarak uçuşlarına devam eden Borajet, Mykonos’a uçmaya hazırlanıyor.
  • bursadan üsküp ede uçmuşlardı 1-2 ay en fazla sonra iptal olur
  • tek düşüncem var... mükemmel bir hat sabihadan doooğru Mykonos. Da gidince 1 hafta kalmak zorundamıyız?
  • arkadaşım serbest piyasa var.her hizmetin bir müşterisi var.sonrası almanya ile kıyaslanmaz o hattın sirkülasyonu ile mikonos aynı olurmu
  • Atlasjet te yıllardır Mykanos a ucuyor ve de çok güzel hizmet veriyor. Borajet ATR leri ile ve bu fiyatlarla Atlasjet'in A321 lerine mi rakip olacak?? Vantilatör Vs Jet :)

Bölgesel uçuşlarla Türkiye’de bir ilke imza atan Borajet, yaz sezonuyla birlikte yurtdışına açılıyor. Şuan tarifeli olarak yalnızca yurtiçi uçuşlar düzenleyen şirket, Haziran ayından itibaren Yunanistan’a ait Mykonos Adası’na uçuşlara başlayacak.

Resmi internet sitesinden Mykonos için bilet satışlarına da başlayan Borajet, 17 Haziran 2011 tarihinde adaya ilk seferini düzenlecek. Bu tarihten itibaren haftada 1 gün olarak planlanan seferler Cuma günleri gerçekleştirilecek.

Buna göre; YB1251 seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 11:15’te havalanacak olan Borajet uçağı 12:40’ta Mykonos’ta olacak. Yine aynı uçak, YB1252 uçuş koduyla Mykonos’tan 13:10’da havalanarak 14:35’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapacak.

Öte yandan, doluluk oranına göre uçuşların ilerleyen dönemde artırılabileceği de belirtiliyor.

MYKONOS HAKKINDA

Mykonos, Ege Denizi'ndeki Kiklad Adaları'na bağlı olan ada öncelikle granitten oluşmuştur. 86 km² yüzölçümüyle beraber adanın 2001 sayımına göre 9320 nüfusu vardır. 89 km sahil şeridine sahiptir. Mykonos, sabahın ilk ışıklarına kadar süren renkli gece hayatı eğlencelerine istinaden Avrupa Jet sosyetesinde tercihi olmakla birlikte Yunan adalarının en gözde ve en uğrak yeridir.

©AirportHaber.com ÖZEL

BORAJET, KOMŞU’YA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
bursadan üsküp ede uçmuşlardı 1-2 ay en fazla sonra iptal olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tek düşüncem var... mükemmel bir hat sabihadan doooğru Mykonos. Da gidince 1 hafta kalmak zorundamıyız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşım serbest piyasa var.her hizmetin bir müşterisi var.sonrası almanya ile kıyaslanmaz o hattın sirkülasyonu ile mikonos aynı olurmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Atlasjet te yıllardır Mykanos a ucuyor ve de çok güzel hizmet veriyor. Borajet ATR leri ile ve bu fiyatlarla Atlasjet'in A321 lerine mi rakip olacak?? Vantilatör Vs Jet :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000