15 Eylül 2011, Perşembe 07:59:51

BORAJET HAFIZALARI UÇURUYOR

Borajet, Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirdiği farklı oyunlarla ziyaretçilerine uçak bileti kazandırıyor...
  • inanın bu kadar organize olmak büyük başarı. gördüğünüz üzere eleştirileri kesinlikle kabul etmiyor sayın yönetici ve çalışanları. tahammülleri yok en ufak eleştiriye. sezon içerisinde boş gidip gelen koltukların hesabını nasıl verecekleri konusunda nasıl bir cevap hazırlıyorlar patrona bilemiyorum.
  • Gercekten cok kotu bir hizmet anlayisiniz var hersey cayi bedava vermek degil bu yuzden basarili olamiyorsunuz. Basit dusunuyorsunuz. Gercekleri gorup hizmetin cay olmadigini anladiginiz zaman basari gelcektir bir dost tavsiyesi Asagida mesaj yazan Yolcuyu tebrik ediyorum bir bir hatalarinizi yazmis yazilacak cok sey var ama yazmayalim siz zaten biliyorsunuz.
  • Borajet calisanlarinin hepsi yorum yapmis; bir yolcu olarak size tavsiyem mesayi saatlerinde az internete girin de gorevleriniz yerine getirin ozaman bahsettiginiz sirket bir yerlere gelecek 1 suresi gecmis yiyecek verirsiniz 2. Tek pervanesi durmus ucakla bizi ucurursunuz 3. Once bilet fiyati bu sonra bu dersiniz 4 ucusu aksamken sabaha ucacaksiniz diye arayip yolculari alana getirip tekra aksam ucarsiniz ( mykanos) 5 hat acip acip kapatirsiniz daha yazacagimda mesaj kutusu bundan daha fazla almiyor. Artik ovunmeyi birakip dogrulari gorun.
  • bakın borajet online checkinden para almıyor.uçakta ikram ettiği yiyecekten içecekten para almıyor.havacılıkta kimseyi kötülemek istemediğim için havayolu şirketi adı vermicem bilen bilir kahve istersin %300 + fiyatla hostes senden para alarak kahveni verir online check inde seçtiğin yere göre para alırlar neredeyse tuvalet için bile para alacaklar ve hizmetleri de ahım şahım değil ikram ya da hizmetten kasıt nedir onu ben de anlamadım.tekrar teşekkürler borajet.
Borajet, resmi Facebook sayfası facebook/Borajet.com üzerinden oynanan yeni oyunu "Eşini Bul" ile hafızasına güvenen tüm ziyaretçileri kıran kırana bir mücadeleye davet ediyor. ‘Eşini Bul’ oyununda yapılması gereken tek şey eşleştirmeleri yaparken hızlı olmak...
 
Borajet, 15-23 Eylül tarihleri arasında sürecek olan oyunda 1. olan yarışmacıya gidiş-dönüş uçak bileti, 2. olan yarışmacıya tek yön uçak bileti, 3. olan yarışmacıya ise uçak maketi hediye edecek.
 
BORAJET HAFIZALARI UÇURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
inanın bu kadar organize olmak büyük başarı. gördüğünüz üzere eleştirileri kesinlikle kabul etmiyor sayın yönetici ve çalışanları. tahammülleri yok en ufak eleştiriye. sezon içerisinde boş gidip gelen koltukların hesabını nasıl verecekleri konusunda nasıl bir cevap hazırlıyorlar patrona bilemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gercekten cok kotu bir hizmet anlayisiniz var hersey cayi bedava vermek degil bu yuzden basarili olamiyorsunuz. Basit dusunuyorsunuz. Gercekleri gorup hizmetin cay olmadigini anladiginiz zaman basari gelcektir bir dost tavsiyesi Asagida mesaj yazan Yolcuyu tebrik ediyorum bir bir hatalarinizi yazmis yazilacak cok sey var ama yazmayalim siz zaten biliyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Borajet calisanlarinin hepsi yorum yapmis; bir yolcu olarak size tavsiyem mesayi saatlerinde az internete girin de gorevleriniz yerine getirin ozaman bahsettiginiz sirket bir yerlere gelecek 1 suresi gecmis yiyecek verirsiniz 2. Tek pervanesi durmus ucakla bizi ucurursunuz 3. Once bilet fiyati bu sonra bu dersiniz 4 ucusu aksamken sabaha ucacaksiniz diye arayip yolculari alana getirip tekra aksam ucarsiniz ( mykanos) 5 hat acip acip kapatirsiniz daha yazacagimda mesaj kutusu bundan daha fazla almiyor. Artik ovunmeyi birakip dogrulari gorun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bakın borajet online checkinden para almıyor.uçakta ikram ettiği yiyecekten içecekten para almıyor.havacılıkta kimseyi kötülemek istemediğim için havayolu şirketi adı vermicem bilen bilir kahve istersin %300 + fiyatla hostes senden para alarak kahveni verir online check inde seçtiğin yere göre para alırlar neredeyse tuvalet için bile para alacaklar ve hizmetleri de ahım şahım değil ikram ya da hizmetten kasıt nedir onu ben de anlamadım.tekrar teşekkürler borajet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000