07 Temmuz 2014, Pazartesi 16:51:42

SOLOTÜRK İNGLİZLERİN AKLINI BAŞINDAN ALDI

Geçtiğimiz hafta sonu Waddington Kraliyet Hava Üssü'nde gerçekleştirilen Hava Şovu'na Solo Türk damgasını vurdu. Solo Türk pilotu yaptığı alçak inişle İngilizilerin nefesini kesti...
  • İlk 500 feet e oturmuş çocuk helal olsun, bir tane bile yok bu yorumları yapan... Hayatınız da kaç defa hava gösterisi seyrettiniz, ne kadar yakın geçildiğinden haberiniz var mı o gösteriler de. Ezikler, illa negatif yorum yapacaksınız... Aferim, hala bu ruhu yaşatanlar var demek ki....
  • Havacılıkla alakalı sosyal medya sitelerinde bu video paylaşıldı. Dünyanın her bir yerinden bir yığın anlayan-anlamayan, dost-düşman insan yorum yaptı; bizim burada yazılan kadar fesat yorumları hiç bir yerde görmedim. Ne kadar üzücü.
  • Orası son yaklaşma beyler. Oraya okadar yaklaşırsan bütün uçakların alçak çektiğini sanırsın. 05 pist başında ayakta bekleyin bakalım ne olacak? Rayların arasına yatmak gibi birşey. Adrenalin ve havacılık aşkı işte bu. Sadece son yaklaşmada yaşanır ve yaşamayan anlamaz. Hele hele helikopterden indikten sonra eğilenler hiç anlamaz.
  • Recipe for disaster: No spectators should be anywhere close to short final during an airshow. The F-16 driver was doing what most pilots I know try to do: land on the numbers at the end of the runway. The area where these people were standing should have been closed off and secured for the duration of the show. Wonder what people who say these people were safe and how thrilling this had to be for them would say if an accident had occurred?

Cumartesi organize edilen hava şovuna İngiliz halkı yoğun ilgi gösterirken, Türk F-16'sı ile müthiş bir gösteri sunan pilot Yusuf Kurt'un inişi ise İngilizlerin adeta aklını başından aldı.

İnanılmaz akrobasi şovlarıyla izleyenleri mest eden Solotürk, gösteri uçuşunun bitmesinin ardından inişini izleyenlerin sadece bir kaç metre üzerinden geçerek gerçekleştirdi.

Tam o anda şok yaşayan İngilizler, daha sonra Solo Türk'ü alkış yağmuruna tuttu.

SOLOTÜRK İNGLİZLERİN AKLINI BAŞINDAN ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Helal ~ 4 yıl önce
İlk 500 feet e oturmuş çocuk helal olsun, bir tane bile yok bu yorumları yapan... Hayatınız da kaç defa hava gösterisi seyrettiniz, ne kadar yakın geçildiğinden haberiniz var mı o gösteriler de. Ezikler, illa negatif yorum yapacaksınız... Aferim, hala bu ruhu yaşatanlar var demek ki....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 4 yıl önce
Havacılıkla alakalı sosyal medya sitelerinde bu video paylaşıldı. Dünyanın her bir yerinden bir yığın anlayan-anlamayan, dost-düşman insan yorum yaptı; bizim burada yazılan kadar fesat yorumları hiç bir yerde görmedim. Ne kadar üzücü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Orası son yaklaşma beyler. Oraya okadar yaklaşırsan bütün uçakların alçak çektiğini sanırsın. 05 pist başında ayakta bekleyin bakalım ne olacak? Rayların arasına yatmak gibi birşey. Adrenalin ve havacılık aşkı işte bu. Sadece son yaklaşmada yaşanır ve yaşamayan anlamaz. Hele hele helikopterden indikten sonra eğilenler hiç anlamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Solo türk ? ~ 4 yıl önce
Recipe for disaster: No spectators should be anywhere close to short final during an airshow. The F-16 driver was doing what most pilots I know try to do: land on the numbers at the end of the runway. The area where these people were standing should have been closed off and secured for the duration of the show. Wonder what people who say these people were safe and how thrilling this had to be for them would say if an accident had occurred?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000