12 Temmuz 2013, Cuma 14:43:15

SAGA BİR UÇAĞI DAHA KAYBETTİ

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatı üç ay süre ile SAGA Havayolları’nın filosunda bulunan üç uçaktan birine uçağın sahibi tarafından el konuldu. Uçak SHGM’den alınan özel izinle İstanbul’dan apar topar götürüldü.
  • finansal durumlar iyiyken herşey güllük gülistanlıkken iyi de işler dönünce mi böyle. akti vefadan uzak bozuk adamlarsınız her biriniz gavurun parasınla 5 para etmezsiniz size herşey mustaak
  • Düzelsin kendini toplasında bizde hacizi yeniden yollayalım.Alın terimiz hala ayaklar altında peşindeyiz alacaklarımızın takibe devam.
  • Size minnettarız SAGA'nın batmasını istiyorsunuz,SKY'a da aynı ilgiyi gösterip batırdınız...TÜRK HAVACILIĞI'NI hergün gerilettiğiniz için teşekkürler...Sizin gibi pisliklerden ne zaman kurtulacağız acaba...
  • Beyler şirketler üzerinden konuşmayın dönün bakın şu ana kadar batan şirketlerin patronlarının maddi durumu nedir?Ben 30 küsur sene çalıştım emekli oldum çok emeğim çalındı ama en kötü patronun milyonlarca dolarları,gayrimenkulleri,çocuklarının,eşlerinin,ayrıldıkları eşlerinin,evlendikleri yeni eşlerinin,sevgililerinin hepsinin hayatları garanti altındadır.Bazı patronlar bu batışlara sevinirler ama burada yorum yazanlar hep mağdurlar olur,patronajı koruyan veya korumayan çoğu mağdurdur ve Allah onların yardımcısı olsun ve yolları açık olsun..

SAGA Havayolları’nın başı dertten kurtulmuyor. Tüm malları hacizli olan şirketin bir uçağı İran’da rehin tutulurken diğer bir uçağı MNG Teknik’te borcundan dolayı alınamıyor. Son olarak Libya’da Ghadames Havayolları’na kiralanan TC-SGN tescilli, Onur Havayolları’na ait teknik merkezde bakımda bulunan uçak dün apar topar İngiltere’ye götürüldü.

Edinilen bilgiye göre SAGA, uçağın kirasını uzun süre ödeyemedi. Uçağın sahibi de yasal yollara başvurdu. İcra yolu ile uçağı alan kiralayan firma dün Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden aldığı özel izinle SAGA Havayolları’na kiralamış olduğu uçağı geri almış oldu.

Onur Air’e ait teknik bakım merkezinde bulunan uçak dün avukatlar nezaretinde alındı. İngiltere’den gelen iki pilot uçağı alarak Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yaptı.

SAGA Havayolları filosunda bulunan kendine ait bir uçağı İran’a kaptırdı. Kiralık tek uçağının kirasını ödeyemeyince de uçağın sahibinin el koyması ile şirketin tek uçağı kalmış oldu. Bu uçak ise MNG Teknik’te borcunu ödeyemediği için alıkonulmuş durumda.

©Airporthaber.com ÖZEL

SAGA BİR UÇAĞI DAHA KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

senkaya ~ 5 yıl önce
finansal durumlar iyiyken herşey güllük gülistanlıkken iyi de işler dönünce mi böyle. akti vefadan uzak bozuk adamlarsınız her biriniz gavurun parasınla 5 para etmezsiniz size herşey mustaak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haciz ~ 5 yıl önce
Düzelsin kendini toplasında bizde hacizi yeniden yollayalım.Alın terimiz hala ayaklar altında peşindeyiz alacaklarımızın takibe devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEŞEKKÜRLER... ~ 5 yıl önce
Size minnettarız SAGA'nın batmasını istiyorsunuz,SKY'a da aynı ilgiyi gösterip batırdınız...TÜRK HAVACILIĞI'NI hergün gerilettiğiniz için teşekkürler...Sizin gibi pisliklerden ne zaman kurtulacağız acaba...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bravo ~ 5 yıl önce
bravo süper olmuş..ellerine saglik.
? ~ 5 yıl önce
Haram yemeyecen AĞA eninde sonunda sana geri döner mağdur arkadaşlara çok üzüldüm allah yerdımcıları olsun.
Ah Patronlar ahhh.. ~ 5 yıl önce
Beyler şirketler üzerinden konuşmayın dönün bakın şu ana kadar batan şirketlerin patronlarının maddi durumu nedir?Ben 30 küsur sene çalıştım emekli oldum çok emeğim çalındı ama en kötü patronun milyonlarca dolarları,gayrimenkulleri,çocuklarının,eşlerinin,ayrıldıkları eşlerinin,evlendikleri yeni eşlerinin,sevgililerinin hepsinin hayatları garanti altındadır.Bazı patronlar bu batışlara sevinirler ama burada yorum yazanlar hep mağdurlar olur,patronajı koruyan veya korumayan çoğu mağdurdur ve Allah onların yardımcısı olsun ve yolları açık olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000