05 Ocak 2015, Pazartesi 13:15:44

MNG JET'E YENİ YETKİ

MNG Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren MNG Jet, Boeing business jet hat bakım yetkisi aldı.
  • Hah Al sana haber;millet 1 haftada böyle oyalanır yok jet satılmıyormuydu ne gerek var yetki almasına yok havayolu satılmadımı daha yok batu maaşları vermiyormu.abe akıllı kardeşim mng jet batuya satılıyor diye yetki almasınmı veya batu mng jeti alacak diye oradaki işler çalışanlar duracakmı maaş yatmıyor diyen hörgüç bi sözümde sana karıştırma ortalığı neyin ne olduğunu görürsün az kaldı.bide batı olmadı sırada doğu var diyen insanevladı!!!! olunca o söylediğin yönleri bilmem naparsın artık.
  • Genel Müdürü UK sakat işler yapıyor. Patron 10 numara 5* iş adamı.
  • Batu ilk olarak calisan personeline maaslarini odesin.
  • Vay be. Ziyarete açıkmı acaba

MNG Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren MNG Jet, Boeing business jet hat bakım yetkisi aldı.

Atatürk Havalimanı’nda faaliyetlerini yürüten MNG Jet, yetki alanına bir yenisini daha ekledi. 6 farklı uçak tipinde bakım yetkisi bulunan şirketin, geçtiğimiz günlerde Boeing business jet hat bakım yetkisi aldığı öğrenildi.

4000 metrekarelik hangarı ve 130'un üzerinde çalışanı bulunan MNG Jet'in 2015 yılı için iki farklı tip uçak için daha yetki almayı planladığı kaydedildi.

MNG JET'E YENİ YETKİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hah Al sana haber;millet 1 haftada böyle oyalanır yok jet satılmıyormuydu ne gerek var yetki almasına yok havayolu satılmadımı daha yok batu maaşları vermiyormu.abe akıllı kardeşim mng jet batuya satılıyor diye yetki almasınmı veya batu mng jeti alacak diye oradaki işler çalışanlar duracakmı maaş yatmıyor diyen hörgüç bi sözümde sana karıştırma ortalığı neyin ne olduğunu görürsün az kaldı.bide batı olmadı sırada doğu var diyen insanevladı!!!! olunca o söylediğin yönleri bilmem naparsın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 3 yıl önce
Hörgüç olarak size cevabım şudur. İnsanların maaşlarını 3 ay boyunca ödemediniz, ssk girişlerini bile yapmadınız. Havacılık dahil tüm iş ahlak ve etik kuralları geçtim. İnsan olarak çalışanlarınızın hakkını yediniz. Buyrun yalanlayın lütfen. Siz haklı çıkın ben o hörgücü sırtıma takar çölde yaşarım.. Umarım rahat uyuyabiliyorsunuz.
MNG JET ~ 4 yıl önce
Genel Müdürü UK sakat işler yapıyor. Patron 10 numara 5* iş adamı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 4 yıl önce
Batu ilk olarak calisan personeline maaslarini odesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ödemiyor mu ~ 4 yıl önce
Maaşları ödemiyor mu Batu?
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Vay be. Ziyarete açıkmı acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000