05 Mart 2015, Perşembe 16:24:50

MNGJET’TE TOPLU İSTİFA İDDİASI

MNG grup bünyesindeki hava taksi şirketi MNGJet’te çalışanların toplu olarak istifa ettiği iddia edildi.
  • tüm istifa eden teknisyen arkadaşlarımı tebrik ediyorum tabiki istifa zor bir durum tamamen kişiyi bağlayan bir iş. bununda bilinmesi lazım uğur kalkanı çok iyi tanıyorum ve diyorumki uğur kalkanla tuvalete bile gitmem
  • Zamaninda daha sert sekilde ayrildigimda fevri oldugunu soyleyen arkadaslarim, buyuklerim vs. Simdi kendileri yapmislar. Hepsini tek tek tanirim. UK denen genel mudur arkadasimizinda nasi bi adam oldugunu bildigim icin arkadaslarimi tebrik ediyorum. Umarim gonlunuze gore olur hersey. Siz 25 kisi olarak gidersiniz yerinize 100 kisi gelir. Sirket batmaz degerinizde anlasilmaz ama maliyeti artar uk, mng nin fircalarini herzamanki gibi yer. Siz kaybetmediniz unutmayiniz.
  • Dışarıdan örnek bir şirket olarak görünen,145 ve 147 yetkisi olan, üstelik diğer şirketlere bile human factor eğitimi veren bir şirkette olan böyle bir olay bizlere şirket yöneticilerinin bu eğitime hiç önem vermediğinimi yada belki eğitimlere bile katılmadığınımı gösterir acaba??? Çok ilginç...
  • @matematik hesap , seni kovuyorlardi ise geri donmeni kim sagladi.Yazik inandigin din de sana bir gelene tekme atmak varmi ? Heee bu arada sen kime tapiyorsun ?

MNG grup bünyesindeki hava taksi şirketi MNGJet’te çalışanların toplu olarak istifa ettiği iddia edildi.

Filosunda 10 adet özel jet bulunan MNGJet’te toplu istifalar yaşandığı iddia edildi. Airporthaber’e gelen bilgilere 25 kişinin toplu olarak istifa ettiği bildirildi.

İstifa edenlerin tamamının teknisyen olduğu öne sürüldü. İstifa edenler arasında bakım müdürünün bulunduğu da kaydedildi.

MNGJet Genel Müdürü Uğur Kalkan, istifa iddialarıyla ilgili kendisine gelen resmi bir bilgi olmadığını bildirdi.

İstifa gerekçesine ilişkin herhangi bir bilgi edinilemedi.

©AirportHaber

MNGJET’TE TOPLU İSTİFA İDDİASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (134)

dayı ~ 3 yıl önce
tüm istifa eden teknisyen arkadaşlarımı tebrik ediyorum tabiki istifa zor bir durum tamamen kişiyi bağlayan bir iş. bununda bilinmesi lazım uğur kalkanı çok iyi tanıyorum ve diyorumki uğur kalkanla tuvalete bile gitmem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zaman ~ 3 yıl önce
Zamaninda daha sert sekilde ayrildigimda fevri oldugunu soyleyen arkadaslarim, buyuklerim vs. Simdi kendileri yapmislar. Hepsini tek tek tanirim. UK denen genel mudur arkadasimizinda nasi bi adam oldugunu bildigim icin arkadaslarimi tebrik ediyorum. Umarim gonlunuze gore olur hersey. Siz 25 kisi olarak gidersiniz yerinize 100 kisi gelir. Sirket batmaz degerinizde anlasilmaz ama maliyeti artar uk, mng nin fircalarini herzamanki gibi yer. Siz kaybetmediniz unutmayiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 3 yıl önce
Dışarıdan örnek bir şirket olarak görünen,145 ve 147 yetkisi olan, üstelik diğer şirketlere bile human factor eğitimi veren bir şirkette olan böyle bir olay bizlere şirket yöneticilerinin bu eğitime hiç önem vermediğinimi yada belki eğitimlere bile katılmadığınımı gösterir acaba??? Çok ilginç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 3 yıl önce
@matematik hesap , seni kovuyorlardi ise geri donmeni kim sagladi.Yazik inandigin din de sana bir gelene tekme atmak varmi ? Heee bu arada sen kime tapiyorsun ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
matamatik hesap ~ 3 yıl önce
ne işinden bahsediyordun? yazık arkadaşın dediklerinin türkçesini anlayan var ise bir zahmet tercüme etsin, ben bir tür filozof olduğunu düşüyorum. din min derken herkes bir dine mensupmu olmalı????

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000