09 Temmuz 2008, Çarşamba 09:08:31

MyTECHNIC'TE SONA GELİNDİ

Yavuz Çizmeci önderliğinde başlatılan Türkiye’nin en büyük hangar projesi MyTechnic’te sona yaklaşıldı. Mimari estetik ve teknik MyTechnic'te buluştu.
  • TÜRK SİVİL HAVACILIGINA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR HALKIMIZIN İŞ İMKANI VE GÜZEL BİR ÇALIŞMA ALANI SAĞLADIĞINIZ İÇİN SN.YAVUZ ÇİZMECİ VE EKİBİNE TEŞŞEKÜRLERİMİ SUNARIM HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN
  • SULTAN HAVAYOLLARI GELECEĞİN TÜRK HAVAYOLARINDAN SONRAKİ TEK HAVAYOLARIYDI YÖNETİMDEKİLER YAVUZ BEYE İNANSAYDI
  • Turk sivil havaciligina yeni bir soluk ve enerji getirecegine inaniyorum, bizlere basarilar dilemek kaliyor.. Kendilerini yakinen izlemeye devam edecegiz..
  • TÜRK HAVACILIĞINA TAZE KAN GELDİ.HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Türkiye'nin MNG Teknik'ten sonra ikinci özel uçak bakım hangarı olacak olan My Technic’in hangar inşaatında sona yaklaşıldı.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında inşaatının yapımı için ilk kazmanın vurulduğu My Technic’in hangar kısmının tamamlanması için gün sayılmaya başlandı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaklaşık 15.600 metrekare inşaat alanı olan MyTechnic'in hangarında mimari estetik de göz ardı edilmedi ve ortaya hem devasal bir hangar hem de ışıklandırmasıyla göze hitap eden bir yapı çıktı.

İşte MyTechnic hangarının son hali:

MyTECHNIC

MyTECHNIC

MyTECHNIC

MyTECHNIC

MyTECHNIC

©AirportHaber.com

MyTECHNIC'TE SONA GELİNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

TEKNİSYEN ~ 10 yıl önce
TÜRK SİVİL HAVACILIGINA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR HALKIMIZIN İŞ İMKANI VE GÜZEL BİR ÇALIŞMA ALANI SAĞLADIĞINIZ İÇİN SN.YAVUZ ÇİZMECİ VE EKİBİNE TEŞŞEKÜRLERİMİ SUNARIM HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isko59 ~ 10 yıl önce
SULTAN HAVAYOLLARI GELECEĞİN TÜRK HAVAYOLARINDAN SONRAKİ TEK HAVAYOLARIYDI YÖNETİMDEKİLER YAVUZ BEYE İNANSAYDI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Devoted ~ 10 yıl önce
Turk sivil havaciligina yeni bir soluk ve enerji getirecegine inaniyorum, bizlere basarilar dilemek kaliyor.. Kendilerini yakinen izlemeye devam edecegiz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİSYEN ~ 10 yıl önce
TÜRK HAVACILIĞINA TAZE KAN GELDİ.HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000