28 Ekim 2010, Perşembe 11:23:58

MNG’NİN YENİ HANGARI NASIL OLACAK?

MNG Teknik’in Atatürk Havalimanı’nda inşa ettiği yeni bakım hangarı, tamamlandığında nasıl bir görüntüye sahip olacak? İşte cevabı...
  • yatırım güzel fakat Atatürk Hava Limanındaki kapasite sorununu daha da arttırmayacak mı? Bu yatırımı Sabiha Gökçen veya Esenboğa'ya yapsa daha iyi olmazmıy dı?
  • Yeni MNG Teknik Hangarının yeri 3/6 pistine parelel Florya tarafı.Yani Batı Apronu denilen tarafın yan tarafı.Ayrıca MNG yönetimindeki herkesi de bu yeni hangar nedeniyle kutlar, ülke ekonomisine katacağı değerlerden,insanlara yaratacağı iş istihdamından ötürü de teşekkürler ederim.
  • MNG son 2 senedir elindeki yetişmiş personelini hala hiçbir önlem almaksızın kaybediyor. İşkurdan gelen YETİŞMİŞ personeline ve Yüksek Fiyatlara getirdiği lisanslı personeline güveniyor. Umarım sesimi MNG Holding üst yöneticileri duyar. Lütfen son 2 senede kaç kişi istifa edip gitmiş bir araştırın? Kaç kişi şuanda aldığı maaşın aynısını başka bir şirkette alacağını bildiği halde gider bir sorun? MNG Teknik bu yönetici kadro ve yönetim sistemiyle yeni hangarında çok zorluk çeker. Özel havacılık anlamında çok iyi olan MNG Tekniği kaybetmek istemiyorsanız yönetiminize ve yöneticilerinize LÜTFEN bakın. Allah yardımcınız olsun...
  • bakım şirketlerinin sabiha gökçen ve esenboğaya kaydırılmasının fayda sağlayacağı söyleniyordu. Demek ki öyle bir öngörü yok.
Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apronu’nda 64 bin metrekarelik alana 4 etapta inşa edilen yeni MNG Teknik hangarının ilk iki etabı önümüzdeki günlerde hizmete girecek.

Yeni hangar ile birlikte MNG Teknik, kapasitesini 5 kat artıracak, yıllık uçak bakım kapasitesi de 2 katına çıkacak.

Proje tamamlandığında ise işte bu görüntüye sahip olacak:


MNG’NİN YENİ HANGARI NASIL OLACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
yatırım güzel fakat Atatürk Hava Limanındaki kapasite sorununu daha da arttırmayacak mı? Bu yatırımı Sabiha Gökçen veya Esenboğa'ya yapsa daha iyi olmazmıy dı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yeni MNG Teknik Hangarının yeri 3/6 pistine parelel Florya tarafı.Yani Batı Apronu denilen tarafın yan tarafı.Ayrıca MNG yönetimindeki herkesi de bu yeni hangar nedeniyle kutlar, ülke ekonomisine katacağı değerlerden,insanlara yaratacağı iş istihdamından ötürü de teşekkürler ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
MNG son 2 senedir elindeki yetişmiş personelini hala hiçbir önlem almaksızın kaybediyor. İşkurdan gelen YETİŞMİŞ personeline ve Yüksek Fiyatlara getirdiği lisanslı personeline güveniyor. Umarım sesimi MNG Holding üst yöneticileri duyar. Lütfen son 2 senede kaç kişi istifa edip gitmiş bir araştırın? Kaç kişi şuanda aldığı maaşın aynısını başka bir şirkette alacağını bildiği halde gider bir sorun? MNG Teknik bu yönetici kadro ve yönetim sistemiyle yeni hangarında çok zorluk çeker. Özel havacılık anlamında çok iyi olan MNG Tekniği kaybetmek istemiyorsanız yönetiminize ve yöneticilerinize LÜTFEN bakın. Allah yardımcınız olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bakım şirketlerinin sabiha gökçen ve esenboğaya kaydırılmasının fayda sağlayacağı söyleniyordu. Demek ki öyle bir öngörü yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000