22 Ekim 2010, Cuma 18:02:04

HAVAALANINDA IŞIN KARACA RÜZGARI

MNG Teknik Uçak Bakım Hangarı'nda düzenlenen Işın Karaca konserinde MNG Technic Ailesi, diğer birçok havayolu çalışanı gönüllerince eğlendi.
  • my technic te hergün etkinlik var pardon entrikalar var !
  • 04.01.2003 ten bu güne mng teknik ile birlikteyim, bir aile içinde bile olan küçük sorunlarımız oluyor ama olsun. Biliyoruz ki sabredersek; Allahın izni ile çok daha iyi günler bizlerin olacaktır. Biz ne işci nede işvereniz biz bir AİLEYİZ...
  • my technıcde boyle bır etkınlık yaparmı
  • Gurur duydum.Tebrikler MNG.25 Senesini havacılığa vermiş eski bir MNG Teknik çalışanı olarak imrenerek seyrettim,gözlerim yaşardı.Darısı çalışanlarını sırtından geçinmeye çalışan şirketlerimize.Onlar kendilerini bilir.
MNG Teknik Uçak Bakım Hangarı'nda düzenlenen Işın Karaca konserinde herkes gönüllerince eğlendi.

Işın Karaca sahneye çıktığında gençlik yıllarında Whitney Houston'un hangarda verdiği konseri hatırlayarak "Onu o sahnede gördüğüm zaman bundan ötesi yok dedim. En üst nokta artık benim için orasıydı. Bugün bu hayalim gerçek oldu. Şu ana kadar sahneden en az 16 uçak kalkışı gördüm. Burası iyiymiş ya! Bu çok mutluluk verici bir olay" diye konuştu.

Çalışanlardan birçoğunun Işın Karaca'yı bol bol resim çekerek video'ya alması da gözlerden kaçmazken, bazı çalışanlar sahne önünde dakikalarca dans ettiler.

İŞTE IŞIN KARACA KONSERİNDEN ÇOK ÖZEL GÖRÜNTÜLER

HAVAALANINDA IŞIN KARACA RÜZGARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
my technic te hergün etkinlik var pardon entrikalar var !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
04.01.2003 ten bu güne mng teknik ile birlikteyim, bir aile içinde bile olan küçük sorunlarımız oluyor ama olsun. Biliyoruz ki sabredersek; Allahın izni ile çok daha iyi günler bizlerin olacaktır. Biz ne işci nede işvereniz biz bir AİLEYİZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
my technıcde boyle bır etkınlık yaparmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gurur duydum.Tebrikler MNG.25 Senesini havacılığa vermiş eski bir MNG Teknik çalışanı olarak imrenerek seyrettim,gözlerim yaşardı.Darısı çalışanlarını sırtından geçinmeye çalışan şirketlerimize.Onlar kendilerini bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000