01 Ekim 2010, Cuma 09:01:42

FUARDA İLK UÇAĞI KİM ALDI?

Sivil Havacılık ve Havaalanları (AIREX) 2010 İstanbul'un ilk uçak alımını MNG Jet yaptı.
  • hangar yapımı nasıl gidiyor bilen varmı arkadaşlar ne zaman taşınılacak
  • Bravo MNG doğru yoldasın böyle devam. Tebrik ediyorum.
  • BENİM PATRONIMA YAKIŞIR ALLAH UTANDIRMASIN KAZA BELA VERMESİN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN
  • fuarda gözün o jette kalmıştı. en güzel jeti almış hayırlı olsun.
Bombardier, İstanbul’daki MNG Jet Havacılık A.Ş.’nin benzer ekipmanlı uçaklara ilişkin 2010 fiyat listesine göre yaklaşık 45 milyon ABD Doları değerinde bir Global 5000 uçağı için kesin sipariş vermiş olduğunu açıkladı.

“Global 5000 uçağı mevcut filomuza mükemmel bir katkıdır,” diyen MNG Jet Başkanı Mehmet Nazif Günal “Bu uçak, hızı ve menzili, emsalsiz bir konfor ve lüksle birleştiriyor. Bu yeni Global 5000 jeti ticari portföyümüzü büyük oranda genişletirken, kendi seyahat ihtiyaçlarımız için de etkili ve önemli bir iş aracı sağlayacak.” diye konuştu.

Bombardier'den yapılan açıklamada;

"MNG şu anda bir Challenger 601 uçağı ve özel jetler için bakım hizmetleri gerçekleştiriyor. MNG Jet iş havacılığı hizmetlerini uçak yönetimi, uçuş işletmeciliği ve yedek parça dağıtımını kapsayacak şekilde genişletmektedir. Bombardier Business Aircraft Başkanı Steve Ridolfi “Global uçak ailesi bugün iş havacılığı alanında liderdir ve önümüzdeki on yıllar boyunca da öyle olacağı inancındayız” diyor. “Giderek çok daha fazla sayıda ticari filo işletmecisinin, özel ve acil ticari ihtiyaçlarını karşılamak için iş jetlerine yatırım yaptığını görüyoruz. Bizim geniş iş jeti portföyümüz bu ihtiyaçları ve daha da fazlasını karşılayacak doğru uçağa sahip olmamızı sağlıyor.”

Global 5000 jeti, üstün transatlantik uçuş hızı ile kendi piyasa dilimindeki en geniş kabini bir araya getiriyor. Yüksek hızda internet bağlantısı ve eşsiz eğlence seçeneklerinin yanı sıra, iş uçaklarındaki en geniş görüş alanlarından birine sahip bir “Head-up Display” sistemi sergiliyor. Menzilin yakın zamanda 400 NM (741 km) arttırılmasıyla, bu jet uçağı artık İstanbul ile New York’u ve İstanbul ile Seul’ü sekiz yolcu ve üç mürettebat ile aktarmasız olarak birbirine bağlayabiliyor."
FUARDA İLK UÇAĞI KİM ALDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
hangar yapımı nasıl gidiyor bilen varmı arkadaşlar ne zaman taşınılacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bravo MNG doğru yoldasın böyle devam. Tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BENİM PATRONIMA YAKIŞIR ALLAH UTANDIRMASIN KAZA BELA VERMESİN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
fuarda gözün o jette kalmıştı. en güzel jeti almış hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000