13 Mayıs 2014, Salı 12:18:28

GAZİPAŞA İÇİN İZİNLERİ ALDILAR

Borajet ve Jet Time Oy-Finland Havayolları Gazipaşa'ya uçuş izin gerekli izinleri aldı.
  • Söyle pilotlara yer hizmetlerine anahtar bıraksınlar, onlar halleder park işini, sen rahatça indir tüm trafiği :D
  • apron genişliyor,biraz sabret.
  • Oynamayan gelin yerim dar der dururmuş. Yerini genişletmişler, YENİM DAR demiş. Pist kısa dediler, uzatıldı, Yaklaşma kolaylığı yok denildi, LOC kondu. Şimdi de park yeri mi dert ediliyor? Bana kalırsa Gazipaşanın yaz sıcağında meydan ve kulede hizmet vermekten çimmeye gidecek vakit kalmayacağı endişesinden kaynaklanıyor bu yenim dara dönüşen hikaye. Öyleyse iş görmeyenin yerine iş göreni getirip personeli değiştirsinler, sorun biter. Daracık bir kara parçasında Charles de Gaulle büyüklüğünde meydan ve terminal mi yapılacaktı, anlayamadık gitti... Yunan adalarına gidip daracık alana 8-10 uçağı nasıl sığdırıyorlar, bir görün. En sıkışık zamanlara Slot verip işi idare ediyorlar. Hemde yıllardır sıfır kaza ile... Ekmeği siz yiyiceniz, aklı da biz verelim bu defa.
  • Arkadaslar bu SHGM ve Ucak sirketleri icin reklamdir. Kahramanmaras Hv. Saat 15:00 ile 23:00 arasi bostur AHLde park sorunu yasayan sirketler icin cok uygundur K.maraslida sabirsizlikla Istanbuldan K.marasa aksam seferi bekliyor. Tskler

Borajet ve Jet Time Oy-Finland Havayolları Gazipaşa'ya uçuş izin gerekli izinleri aldı.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Borajet Havayolları ile Jet Time Finland Havayolları'nın Gazipaşa uçuşları için izinlerini aldığını açıkladı.

Bir süredir Antalya'nın Alanya ilçesindeki Gazipaşa uçuşları için görüşmelerini sürdüren şirketler, SHGM'den izinlerini aldı. Uçuşların kısa bir süre içerisinde başlaması hedeflenirken, detaylı açıklamanın daha sonra yapılması tahmin ediliyor.

SHGM'nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şöyle denildi; 'Borajet ve Jet Time Oy-Finland havayolları gerekli prosedürlerini tamamlayarak SHGM'den  Gazipaşa'ya uçuş yapma izni almışlardır.'

GAZİPAŞA İÇİN İZİNLERİ ALDILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

atc'ye ~ 4 yıl önce
Söyle pilotlara yer hizmetlerine anahtar bıraksınlar, onlar halleder park işini, sen rahatça indir tüm trafiği :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayt atc ye ~ 4 yıl önce
apron genişliyor,biraz sabret.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YEN' im Dar ~ 4 yıl önce
Oynamayan gelin yerim dar der dururmuş. Yerini genişletmişler, YENİM DAR demiş. Pist kısa dediler, uzatıldı, Yaklaşma kolaylığı yok denildi, LOC kondu. Şimdi de park yeri mi dert ediliyor? Bana kalırsa Gazipaşanın yaz sıcağında meydan ve kulede hizmet vermekten çimmeye gidecek vakit kalmayacağı endişesinden kaynaklanıyor bu yenim dara dönüşen hikaye. Öyleyse iş görmeyenin yerine iş göreni getirip personeli değiştirsinler, sorun biter. Daracık bir kara parçasında Charles de Gaulle büyüklüğünde meydan ve terminal mi yapılacaktı, anlayamadık gitti... Yunan adalarına gidip daracık alana 8-10 uçağı nasıl sığdırıyorlar, bir görün. En sıkışık zamanlara Slot verip işi idare ediyorlar. Hemde yıllardır sıfır kaza ile... Ekmeği siz yiyiceniz, aklı da biz verelim bu defa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 4 yıl önce
Arkadaslar bu SHGM ve Ucak sirketleri icin reklamdir. Kahramanmaras Hv. Saat 15:00 ile 23:00 arasi bostur AHLde park sorunu yasayan sirketler icin cok uygundur K.maraslida sabirsizlikla Istanbuldan K.marasa aksam seferi bekliyor. Tskler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
Siz K.Maraş' ın yolcu potansiyelini Gazipaşa ile mi kıyaslıyorsunuz? Lafı bile edilmez. hizmet alan bölgenin nüfus yoğunluğu belli. K.Maraşlı bir Milletvekili var, K.Maraşı gündeme getirip prim yapacak diye bir Muhsin Yazıcıoğlu kazasını, bir uçak seferlerini kaşıyıp duruyor. Bence siz o pisti güneye taşıyıp bir de en az %80 doluluğu garantilerseniz, değil AHL' ye fizana bile uçacak şirket çıkar. Olmadı uçakların parasını cepten öderseniz yine o iş olur. Olmuyor mu? Tanıdık bir kaç havataksi şirketi var telefonunu verelim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000