02 Nisan 2020, Perşembe 13:19:32

THK ihaleye çıkıyor

Türk Hava Kurumu 11 adet Dromader uçağının satışı için ihaleye çıkıyor.
  • Uçaramadıkları yangın uçakları için habersiz sessiz sedasız observer pilot alıyorlar maaaşları veremezken bu neyin hazırlığı
  • SAKIN KAYYUMU BU SATIŞLARDA SUÇLAMAYIN. SUÇLANCAK KİŞİLER , KURUMU ZAMANINDA YİYEN ESKİ BAZI GENEL BAŞKANLAR VE ONLARI ADAY GÖSTEREN VEYA ATAYAN ESKİ BAZI HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLARI. BU ARADA MESAİYE SARHOŞ GELEN , HÜKÜMET ALEYHİNE KONUŞAN ASALAKLARDA KURUMDAN AYIKLANMALI. KURUMDA LIYAKAT SISTEMI OLMALI. ORTAOKUL MEZUNLARI KURUMDA MUDUR VEYA ŞEF BILE OLDU ZAMANINDA
  • Çalışan maaşları belkide 4 5 ay içeride thk eskisi gibi değil, havada planörler ve helikopter benzeri o kafa şişiren araç dışında birşey kalmadı.
  • Başında yada içinde emekli asker olupta çökmeyen kurum kaldı mı??Sağolsunlar eş,dost,hısım,akraba doldurmaktan başka bildikleri yok!
  • Kurulduğu 1925 yılında itibaren tüm Türk Halkının yardımları ile kurulan ve halkın kurumu olan THK'nın haline çok üzülüyoruz. Devletin gücü diye gelen Kayyum heyeti Tasviye ekibi olarak geldi herhalde. Hele birde THK Gökçen İktisadi İşletmesi Genel Müdürü var ki her seferinde beni Külliye atadı diye her yerde konuşması evlere şenlik... Kurumu bu hale getirenlerden hesap sorulur inşallah
  • Üniversite Pilotaj öğrencilerinin Pic Uçuşlarını başka uçuş okulunda yaptırma düşüncesinde fakat parayı öğrencilerden istiyor. Milleti enayi yerine koyuyorlar. Uçuşları biz yaptıramadık siz dışarda uçun mantığına getiriliyor. Kayyum yeter artık kapat thk'yı.
  • kapatın daha fazla rezil olmadan
  • 2000 yılında yalan dolan ile kayyum adı altında THK yı yağma eden Emekli Paşalar yedi bitirdi kurumu. Osman Yıldırım nerede acaba... Onlara zaten bu öğretildi parçala yönet ye bitir. Bence komple kapansın en azından daha fazla oyuncak olmasın.
  • Uzay mekiği yapıyoruz, astronot yetiştiriyoruz, doktoralı pilotlar geliyor derken baklava, börek yemek, partiler vermek, lüks otellerde konaklamak güzeldi değil mi?
  • Alım var mı?

Türk Hava Kurumu 11 adet Dromader uçağının satışı için ihaleye çıkıyor.

Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre; 11 adet uçak ve depoda bulunun formlu/formsuz malzemelerinin satışı için 13 Nisan'da ihaleye çıkılacak.

Resmi Gazete'de yer alan duyuru:

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığından:

1. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı (THK) envanterinde bulunan TC-ZAA / ZAB /ZAF /ZAP / ZAT / ZAU / ZBE / ZBF / ZBG / ZBH / ZBI çağrı kodlu 11 adet M-18 A/B Dromader uçağının ve depoda bulunun formlu/formsuz malzemelerinin satışı işi 13.04.2020 Pazartesi günü saat:14:30’da belli istekliler arasında ihale usulü ile ihale edilecektir.

2. İstekliler şartnameye göre hazırlayacakları tekliflerini ihale gün ve saatine kadar Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı Satın Alma ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne (Atatürk Bulvarı No. 33 Opera/ANKARA) vereceklerdir.

3. İstekliler TC-ZAA / ZAB / ZAF /ZAP / ZAT / ZAU / ZBE / ZBF / ZBG / ZBH / ZBI çağrı kodlu 11 adet M-18 A/B Dromader uçağını Etimesgut Meydan İşletme Biriminde mesai saatleri (07:30 ile 16:30) arasında görebileceklerdir.

4. İstekliler bu işe ait şartnameyi 500,00.-TL (beşyüzlira) karşılığında THK Genel Başkanlığı (Atatürk Bulvarı No. 33 Opera/ANKARA) Satın Alma ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden temin edebilirler.

5. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta veya dilediği ile yapmakta serbesttir.

THK ihaleye çıkıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Cpt ~ 11 gün önce
Uçaramadıkları yangın uçakları için habersiz sessiz sedasız observer pilot alıyorlar maaaşları veremezken bu neyin hazırlığı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAYYUM GEREĞİNİ YAPIYOR. ~ 2 ay önce
SAKIN KAYYUMU BU SATIŞLARDA SUÇLAMAYIN. SUÇLANCAK KİŞİLER , KURUMU ZAMANINDA YİYEN ESKİ BAZI GENEL BAŞKANLAR VE ONLARI ADAY GÖSTEREN VEYA ATAYAN ESKİ BAZI HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLARI. BU ARADA MESAİYE SARHOŞ GELEN , HÜKÜMET ALEYHİNE KONUŞAN ASALAKLARDA KURUMDAN AYIKLANMALI. KURUMDA LIYAKAT SISTEMI OLMALI. ORTAOKUL MEZUNLARI KURUMDA MUDUR VEYA ŞEF BILE OLDU ZAMANINDA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
malesef ~ 2 ay önce
Çalışan maaşları belkide 4 5 ay içeride thk eskisi gibi değil, havada planörler ve helikopter benzeri o kafa şişiren araç dışında birşey kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt ~ 2 ay önce
Başında yada içinde emekli asker olupta çökmeyen kurum kaldı mı??Sağolsunlar eş,dost,hısım,akraba doldurmaktan başka bildikleri yok!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tasviye ~ 2 ay önce
Kurulduğu 1925 yılında itibaren tüm Türk Halkının yardımları ile kurulan ve halkın kurumu olan THK'nın haline çok üzülüyoruz. Devletin gücü diye gelen Kayyum heyeti Tasviye ekibi olarak geldi herhalde. Hele birde THK Gökçen İktisadi İşletmesi Genel Müdürü var ki her seferinde beni Külliye atadı diye her yerde konuşması evlere şenlik... Kurumu bu hale getirenlerden hesap sorulur inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÖKCEN GN MD ~ 2 ay önce
Çok doğru yazmışsın arkadaşım şirketin durumu ortada battı batıyor adamın yapacagı bir sey yok kapasite bu kadar. Bilmeyende bir adam zannediyor. Kayyum Bey uyan artık şirketi bir incele kaçtan md ayrıldı bunlarla görüş neden ayrıldıklarını sor hepsi de gn md lerinin kendilerini dinlemediklerini kendilerini savunamadıklarını söyleyecektir bu adamdan yönetici olmaz olmaz artık görün enkazı yazık oluyor Gökcen e yazık
Pilotaj Öğrenci Velisi ~ 2 ay önce
Üniversite Pilotaj öğrencilerinin Pic Uçuşlarını başka uçuş okulunda yaptırma düşüncesinde fakat parayı öğrencilerden istiyor. Milleti enayi yerine koyuyorlar. Uçuşları biz yaptıramadık siz dışarda uçun mantığına getiriliyor. Kayyum yeter artık kapat thk'yı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şinasi ~ 2 ay önce
kapatın daha fazla rezil olmadan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emekli Paşalar ~ 2 ay önce
2000 yılında yalan dolan ile kayyum adı altında THK yı yağma eden Emekli Paşalar yedi bitirdi kurumu. Osman Yıldırım nerede acaba... Onlara zaten bu öğretildi parçala yönet ye bitir. Bence komple kapansın en azından daha fazla oyuncak olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzay mekiği ~ 2 ay önce
Uzay mekiği yapıyoruz, astronot yetiştiriyoruz, doktoralı pilotlar geliyor derken baklava, börek yemek, partiler vermek, lüks otellerde konaklamak güzeldi değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 2 ay önce
Alım var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000