22 Temmuz 2009, Çarşamba 12:12:13

Atlasjet'ten bir ilk daha

Türkiye’de ilk defa, cepten bilet alarak hizmet bedeli ödemeden 15 TL daha ucuza uçma fırsatını AtlasJet Havayolları sunuyor.
  • atlas jet in basllattigi bu uygulamayi 2 sene önce ben lufthansa ile ucarken gerceklestirmistim.avrupada demode oldu bu islemler
  • Hakikaten reklamda kullanılan telefon ile reklamda gecen isimler hiç uyuşmuyor. Umarım benzeri dikkatsizlik yolculara verilen hizmette yaşanmıyordur.
  • Atlas Jetin başlattığı uygulama, teknolojik açıdan yolculara sunulan büyük kolaylık. Ama benim dikkat çekmek istediğim nokta, hizmet iPhone ve Blackberry için deniyor. Yanlız reklamlarda kullanılan telefonlardan bir İphone , diğeri ise Nokia ! Bu basit bir hata değil. Çünkü ilanın içeriği ile ters. Yani Blackberry ile Nokia'yı ayırt edemeyenler bu reklamı hazırlamış olmalı. !!
  • sevgili yorumcu, bana cevap olarak yazdığınız için teşekkür ederim. o güçlü denen PGT, TK, XQ... Gibi şirketler kadar KK da güçlü sanırım. (derdim polemik yaratmak değil tabiki.) A 330 alınırken yada lease edilirken para var sanırım... slot alamamış olabilir mi? bilmiyorum. dediğiniz gibi tüm köşelere uçsun ...sağlıkla, güzel insanları olan ;Hatay dahil... saygılarımla. ayhan şahin
  • iyi de diyen arkadasimiza. simdi trabzona ucmuyor diyorsunuz, bence bu... (kendi fikrim, düsüncem, yanlis da olabilir hatam varsada düzeltilsin) PGT, THY ve XQ kesesi bol olan güclü sirketler bunlar. Atlas Jeteki eskiler diyelim yemeseydi sömürmeseydi, simdiye kadar ucarlardi Türkiyenin dört kösesine. Ama simdi tabiii zordu, herkez hattini aldi gidiyor. Olur insallah HATAYADA ucarlar :-)))
  • çok güzel bir hizmet olması nedeniyle şirketi kutlarım. bir kaç yıl uçtuğumuz ve de memnun olduğumuz şirket, trabzon a uçmuyor... sorun ne? gerçekten merak etmekteyim... diğer tüm şirketler trabzondan full uçarken, burası bir cazibe merkeziyken, fiyatlar yüksekte olsa talep varken... kazadan sonra kestiler uçuşu, yazlık yerlere uçmakla olmaz... atlasjet trabzona da gelmeli... sevgili yetkililere duyurulur... eftal kaptan ın yazılarını merakla ve ilgiyle bekliyorum. ayhan şahin

Yanınızda iPhone'unuz veya Blackberry'niz varsa online işlem yapmak artık çok kolaylaştı. iPhone ve Blackberry için özel tasarlanan Atlasjet.com arayüzleriyle tüm işlemler cebinizde.

AtlasJet’in web sitesine girerek;

1- Sadece 3 adımda online bilet alabilir,
2- Online check-in yapıp koltuk seçebilir,
3- Tarife bilgilerini öğrenebilir,
4- Gecikme varsa görebilirsiniz.

Tüm bu yenilikleri gerçekleştiren AtlasJet kampanyasını, "Bu yenilikleri neden mi yapıyoruz? Çünkü biz yolcusunu en çok seven havayoluyuz" olarak tanımlıyor.

IPhone ve Blackberry için özel tasarlanan yenilikleri www.atlasjet.com 'a girerek görebilirsiniz.

AtlasJet'in bu uygulaması 30 Eylül 2009 tarihine kadar sürecek.

Atlasjet

Atlasjet'ten bir ilk daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 13 yıl önce
atlas jet in basllattigi bu uygulamayi 2 sene önce ben lufthansa ile ucarken gerceklestirmistim.avrupada demode oldu bu islemler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hakikaten reklamda kullanılan telefon ile reklamda gecen isimler hiç uyuşmuyor. Umarım benzeri dikkatsizlik yolculara verilen hizmette yaşanmıyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Atlas Jetin başlattığı uygulama, teknolojik açıdan yolculara sunulan büyük kolaylık. Ama benim dikkat çekmek istediğim nokta, hizmet iPhone ve Blackberry için deniyor. Yanlız reklamlarda kullanılan telefonlardan bir İphone , diğeri ise Nokia ! Bu basit bir hata değil. Çünkü ilanın içeriği ile ters. Yani Blackberry ile Nokia'yı ayırt edemeyenler bu reklamı hazırlamış olmalı. !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sevgili yorumcu, bana cevap olarak yazdığınız için teşekkür ederim. o güçlü denen PGT, TK, XQ... Gibi şirketler kadar KK da güçlü sanırım. (derdim polemik yaratmak değil tabiki.) A 330 alınırken yada lease edilirken para var sanırım... slot alamamış olabilir mi? bilmiyorum. dediğiniz gibi tüm köşelere uçsun ...sağlıkla, güzel insanları olan ;Hatay dahil... saygılarımla. ayhan şahin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
iyi de diyen arkadasimiza. simdi trabzona ucmuyor diyorsunuz, bence bu... (kendi fikrim, düsüncem, yanlis da olabilir hatam varsada düzeltilsin) PGT, THY ve XQ kesesi bol olan güclü sirketler bunlar. Atlas Jeteki eskiler diyelim yemeseydi sömürmeseydi, simdiye kadar ucarlardi Türkiyenin dört kösesine. Ama simdi tabiii zordu, herkez hattini aldi gidiyor. Olur insallah HATAYADA ucarlar :-)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çok güzel bir hizmet olması nedeniyle şirketi kutlarım. bir kaç yıl uçtuğumuz ve de memnun olduğumuz şirket, trabzon a uçmuyor... sorun ne? gerçekten merak etmekteyim... diğer tüm şirketler trabzondan full uçarken, burası bir cazibe merkeziyken, fiyatlar yüksekte olsa talep varken... kazadan sonra kestiler uçuşu, yazlık yerlere uçmakla olmaz... atlasjet trabzona da gelmeli... sevgili yetkililere duyurulur... eftal kaptan ın yazılarını merakla ve ilgiyle bekliyorum. ayhan şahin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000