09 Temmuz 2009, Perşembe 11:18:46

ATLASJET BİR UÇAK DAHA ALDI

Atlasjet, ikinci Airbus 330 tipi uçağını da filosuna kattı. TC-ETL tescilini alan uçak dış operasyonlarda kullanılacak.
  • YARATTIĞIN ATLAS JET SENİN EKTİĞİN ÜRÜNLERİN MEYVASINI YİYİYOR.ONLAR BU İŞİN KEYFİNDE ŞİMDİ..UÇUŞ İŞLETMESİ...TEKNİĞİ ..OPERRASYONU KABİNİ HEPSİ..KAYMAKÇI OLMUŞ..ANCAK SENİN KALİTENİ YAKALAMALARI ÇOK ZOR BE ARKADAŞIM..AKILLARI YETMEZ ..AMA MADEM KURULMUŞ GİDEBİLDİĞİ YERE KADAR GİDER.ALLAH KAZA BELA VERMESİN.KALİTEE SEN BİRİNCİ ONLARSA BU GİDİŞLE 3 CÜ OLURLAR.
  • Bu şirket bu uçağı alabilecek maddi güce sahip mi?Eğer öyle değilse lütfen aldı diye yazmayın.Tahmin ediyorum kiralamışlardır.Ben bu şirketle birkaç defa uçtum.Ancak gördüğüm kadarıyla beğenmedim.Thy nın hizmetinin yanında 10 üzerinden2-3 alır diye düşünüyorum.Bu şirketle ilgili benim gördüğüm bol laf-az iş gibi gözüküyor.Bana taklitçi bir şirket gibi geliyor.Thy yi taklit etmek ve geçeceğini deklere etmek yerine diğer özel şirketleri önce operasyon açısından geçebilmeli.Ben İz air i başarılı buluyorum.Yinede tüm Türk bayraklı şirketlere başarılar dilerim.
  • Ben hiçbirşey sallamıyorum.Siz hiçbirşey anlamıyorsunuz ve anlamaya da çaba göstermiyorsunuz.Sizin yorumlarınız yayınlandığı sürede cevap vermek yazmak istemediğimiz bazı konuları yazmak zorunda kalıyoruz. Ispartaya inerken kaza yapan ve kimsenin kurtulamadığı uçak Atlasjet uçuşu değilmiydi?Bu uçak kokpit ekibiyle beraber bu havayolları uçaklarını Araplara kiraladığı için iç hat seferlerini yapmak için worldfocus havayollarından kiralanmıştı. Hala kokpit ekibinin vede uçağın uçuşa nekadar elverişli oldukları tartışılmıyor mu?
  • bilip bilmeden iç hat uçuşlarında kiralık uçaklar kullanıyorlar diyerek sallama.atlasjet iç hat uçuşlarında kendi uçakları ile operasyonlarını yapmaktadır.tabi sen diğer havayollarında uçtuğun için hizmet nedir bilmiyorsun.bir gün atlasjet ile uçuş yapta hizmet nedir gör.hangi havayolu uçaktan indikten sonra yolcusunu arıyor.laf olsun diye burada yazmayın.atlasjet yolcu memnuniyeti esaslı çalışan bir firmadır bunu da böyle bil.şirket uçak aldıkça istihdam yaratıyor.tabi sen işsizlik ne demek bunu da bilmezsin..... yaratıyor
  • Hayırlı uğurlu olsun inşallah..
  • atlas jet ?????????
  • lale, ucan esek dedigin firma ve sahibi herhalde daha önce seni isten mi atti ne yapti anlamadim. yaran derin bi türlü kapanmiyo.adam ol esek mesek deyip durma.
  • hayırlı uğurlu olsun
  • Ben Cahilce konuşuyorsam cahilce konuşmaya devam edeceğim. Yurt içi operasyonlarıda başarılı bir şekilde yapılıyormuş ve siz o kiralık uçaklarda bir sıkıntı görmüyormuşsunuz. Ben görüyorum ve size katılmıyorum. Size istemeyerek Isparta kazasını hatırlatıyorum.Her şeyi siz bilirmişsiniz gibi yorum yazıyor ve karşınızdakileri kamyon şöförü sanıyorsunuz.
  • laleli boşuna uğraşma pegasus a giremezsin. eğer sen gerçek bir havacıysan hiç bir uçağın bakımsız olmayacağını teknisyenin heryerde mesleğini ayaklar altına aldırmadan görevini hertürlü şartta kusursuz yapacağını bilmen lazım yeter artık kusma daha fazla.

Mayıs ayında Türkiye’deki özel havayolları arasında bir ilki gerçekleştirerek filosuna Airbus 330 tipi bir uçağı dahil eden Atlasjet, aynı tip ikinci uçağını da getirdi.

TC-ETL kuyruk tescilini alan uçak Atlasjet’in dış operasyonlarında kullanılacak.

Uçağın teknik özellikleri ise şöyle:

Uçuş Ekibi                 2 Kokpit 8 Kabin
Yolcu Kapasitesi        26 Business+ 260 Economy
Hız                          880 km/ h max
Uçuş Yüksekliği        12.000 m
Uzunluk                   58,37 m
Yükseklik                 17.88 m
Kabin Genişliği          5,28 m
Kanat Açıklığı            60,30m
Kalkış Ağırlığı            230.000 kg
İniş Ağrlığı                180.000 kg
Yakıt Kapasitesi         139.100 kg
Gürültü                     ICAO Annex 16,CH3
Yük Kapasitesi          45,90 m3    
Azami Menzil             12.500 km

ATLASJET BİR UÇAK DAHA ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 13 yıl önce
YARATTIĞIN ATLAS JET SENİN EKTİĞİN ÜRÜNLERİN MEYVASINI YİYİYOR.ONLAR BU İŞİN KEYFİNDE ŞİMDİ..UÇUŞ İŞLETMESİ...TEKNİĞİ ..OPERRASYONU KABİNİ HEPSİ..KAYMAKÇI OLMUŞ..ANCAK SENİN KALİTENİ YAKALAMALARI ÇOK ZOR BE ARKADAŞIM..AKILLARI YETMEZ ..AMA MADEM KURULMUŞ GİDEBİLDİĞİ YERE KADAR GİDER.ALLAH KAZA BELA VERMESİN.KALİTEE SEN BİRİNCİ ONLARSA BU GİDİŞLE 3 CÜ OLURLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu şirket bu uçağı alabilecek maddi güce sahip mi?Eğer öyle değilse lütfen aldı diye yazmayın.Tahmin ediyorum kiralamışlardır.Ben bu şirketle birkaç defa uçtum.Ancak gördüğüm kadarıyla beğenmedim.Thy nın hizmetinin yanında 10 üzerinden2-3 alır diye düşünüyorum.Bu şirketle ilgili benim gördüğüm bol laf-az iş gibi gözüküyor.Bana taklitçi bir şirket gibi geliyor.Thy yi taklit etmek ve geçeceğini deklere etmek yerine diğer özel şirketleri önce operasyon açısından geçebilmeli.Ben İz air i başarılı buluyorum.Yinede tüm Türk bayraklı şirketlere başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben hiçbirşey sallamıyorum.Siz hiçbirşey anlamıyorsunuz ve anlamaya da çaba göstermiyorsunuz.Sizin yorumlarınız yayınlandığı sürede cevap vermek yazmak istemediğimiz bazı konuları yazmak zorunda kalıyoruz. Ispartaya inerken kaza yapan ve kimsenin kurtulamadığı uçak Atlasjet uçuşu değilmiydi?Bu uçak kokpit ekibiyle beraber bu havayolları uçaklarını Araplara kiraladığı için iç hat seferlerini yapmak için worldfocus havayollarından kiralanmıştı. Hala kokpit ekibinin vede uçağın uçuşa nekadar elverişli oldukları tartışılmıyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bilip bilmeden iç hat uçuşlarında kiralık uçaklar kullanıyorlar diyerek sallama.atlasjet iç hat uçuşlarında kendi uçakları ile operasyonlarını yapmaktadır.tabi sen diğer havayollarında uçtuğun için hizmet nedir bilmiyorsun.bir gün atlasjet ile uçuş yapta hizmet nedir gör.hangi havayolu uçaktan indikten sonra yolcusunu arıyor.laf olsun diye burada yazmayın.atlasjet yolcu memnuniyeti esaslı çalışan bir firmadır bunu da böyle bil.şirket uçak aldıkça istihdam yaratıyor.tabi sen işsizlik ne demek bunu da bilmezsin..... yaratıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun inşallah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
atlas jet ?????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
lale, ucan esek dedigin firma ve sahibi herhalde daha önce seni isten mi atti ne yapti anlamadim. yaran derin bi türlü kapanmiyo.adam ol esek mesek deyip durma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben Cahilce konuşuyorsam cahilce konuşmaya devam edeceğim. Yurt içi operasyonlarıda başarılı bir şekilde yapılıyormuş ve siz o kiralık uçaklarda bir sıkıntı görmüyormuşsunuz. Ben görüyorum ve size katılmıyorum. Size istemeyerek Isparta kazasını hatırlatıyorum.Her şeyi siz bilirmişsiniz gibi yorum yazıyor ve karşınızdakileri kamyon şöförü sanıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
laleli boşuna uğraşma pegasus a giremezsin. eğer sen gerçek bir havacıysan hiç bir uçağın bakımsız olmayacağını teknisyenin heryerde mesleğini ayaklar altına aldırmadan görevini hertürlü şartta kusursuz yapacağını bilmen lazım yeter artık kusma daha fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000