07 Kasım 2017, Salı 13:00:45

Atlasglobal'den kırmızı gece

Büyümesini hız kesmeden sürdüren Atlasglobal’in, ev sahipliğinde düzenlenen Red Night partinin bu yılki adresi Ortaköy Ruby Club oldu. Sektörün önemli isimlerinin yer aldığı partiye katılanlar geç saatlere kadar gecenin tadını çıkardı.
  • İş ortakları yerine ben birkaç tane çok bilinen patron yalaması çalışan görüyorum...
  • Kul hakkı yiğenler...
  • Buyumenizdeki en buyuk payi olan binbir haksizlikla sirtlarina basarak yukseldiginiz kabin ekibiniz kokpit ekibiniz nerede ? Size her gun rednight onlara blacknight!

Büyümesini hız kesmeden sürdüren Atlasglobal’in, ev sahipliğinde düzenlenen Red Night partinin bu yılki adresi Ortaköy Ruby Club oldu. Sektörün önemli isimlerinin yer aldığı partiye katılanlar geç saatlere kadar gecenin tadını çıkardı.

Global havayolu şirketi olma vizyonuyla büyümesi sürdüren Atlasglobal, kurumsal rengi kırmızıdan yola çıkarak yarattığı konsept olan Red Night partisinin bu yıl beşincisini gerçekleştirdi.

05 Kasım Pazar gecesi İstanbul Ortaköy’de yer alan Ruby Club’ta düzenlenen davet, Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ve eşi Elexus Otel Yönetim Kurulu Başkanı Nisa Ersoy’un ev sahipliğinde gerçekleşti. Turizm ve havacılık dünyasının önde gelen isimleri, seyahat acenteleri temsilcileri, Atlasglobal’in iş ortakları ve basın mensuplarının katıldığı gecede misafirler, eğlencenin ve Boğaz’ın tadını çıkardı.

Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, gecede yaptığı konuşmada, yurt dışındaki planlamalarına ve büyüme hedeflerine dikkat çekti. Ersoy, Atlasglobal’in uluslararası standartta rekabet eden global bir havayolu şirketi haline geldiğine vurgu yaparak şöyle devam etti:

“2014’te 7 adet dış hat uçuşumuz varken, 2017’yi 35 ülkede 50’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirerek kapatıyoruz. Bu yıl Rusya’da 5 destinasyonu uçuş ağımıza kattık, yaz sezonunda Antalya ve Dalaman’dan Rusya’daki birçok noktaya uçuş gerçekleştirdik. 2018’de de Rusya uçuşlarımız devam edecek, yaz döneminde Antalya’dan 14, Dalaman’dan 6 noktaya uçuş gerçekleştireceğiz. Rusya’ya yönelik uçuş ağımıza İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan da 3 yeni nokta daha ekleyeceğiz.  Atlasglobal olarak 2016 yılında 3,6 milyon yolcu taşıdık, 2017’yi 4,5 milyon yolcu ile kapatmayı planlıyoruz. 2018’de ise 6,5 milyon yolcu taşımayı planlıyoruz.”

“Her ay bir işbirliği anlaşması duyuracağız”

Atlasglobal kalitesi ve hizmet standartlarının üst düzey bir seviyeye geldiğini aktaran Ersoy sözlerine şöyle devam etti: “Öyle bir seviyeye geldik ki artık dünyanın en büyük havayolları bizimle iş birliği yapmak için masaya oturmaya başladı. Dünyanın en büyük hava yollarından Air France ve KLM ile ortak uçuş anlaşması yaptık. Air France ile yaklaşık 8 aydır uçuyoruz. KLM ile ortak uçuşlarımıza bu ay başladık. Air Serbia Belgrad hattından çıktı, trafik haklarını bize devretti ve bizimle codeshare anlaşması yaptı. Kazakistan’da da Scat hava yollarıyla anlaşmamız var. Bu işbirliklerimiz 4 hava yoluyla sınırlı kalmayacak. 10’un üzerinde milli hava yoluyla codeshare görüşmelerimiz devam ediyor. Yakında yeni işbirliklerimizi duyuracağız. Bu sayının 4’ten 14’lü 24’lü rakamlara çıktığını göreceğiz. Biz sadece 4 havayoluyla codeshare anlaşması yapmıyoruz. Yaklaşık 44 havayoluyla da interline anlaşması yapıyoruz. Bunların her biri dünyanın en önemli hava yolları arasında yer alıyor.”

Atlasglobal'den kırmızı gece

Facebook Yorum

Yorumlar

Resimlerde Atlas’ın ~ 5 yıl önce
İş ortakları yerine ben birkaç tane çok bilinen patron yalaması çalışan görüyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a320 ~ 5 yıl önce
Kul hakkı yiğenler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ? Kokpit ? ~ 5 yıl önce
Buyumenizdeki en buyuk payi olan binbir haksizlikla sirtlarina basarak yukseldiginiz kabin ekibiniz kokpit ekibiniz nerede ? Size her gun rednight onlara blacknight!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kesinlikle ! ~ 5 yıl önce
Yönetim kadrosu okadar falsolarla dolu ki kabin hizmetlerinden uçuş işletmeye kadar herkes menfaat ve kendi adamlarını kayırma peşinde. Murat bey umarım birgün tüm bunlara el atarsınız çünkü çok hak yeniyor! Hasta personelinize ücretsiz izin vermek yerine yol veriliyor. Hak yok hukuk yok insaf yok sadece sus ve uç yada defol git politikası var. Aylar önce şirketinizden kabin hizmetleri başkanı tarafından yüzüne bakılmayıp ayrılmak durumunda bırakılan bir km olarak hakkım herkese zehir zıkkım olsun çünkü çok yendi!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000