21 Eylül 2015, Pazartesi 09:32:46

Atlasglobal Bağdat seferlerine başladı

Atlasglobal Havayolları, İstanbul’dan Irak’ın başkenti Bağdat’a tarifeli seferlere başladı.
  • Kimsenin uçmadığı yere uçmak tehlikeli değilmi? Değilse neden diğerleri uçmuyor?
  • Çok isabetli karar, seferler dahada artsın,yolcu potansiyeli yüksek necef, erbil ve basrai kentlerine günde 3 sefer yapılsın. Ordaki insanlar türkiye çok gelmek istiyor.tebrikler
  • Fakir havayolu şirketı
  • Peki irak ucuslari Icin extra ödeme yapiliyormu ucus ekibine bilgisi olan varmi? Mesela almanyada sirektler Erbil ve suleymanie ucan ekiblerine soruyor, ucmak isteyene 250 brutt para veriliyor
  • Bodrum da göçmen talebi yetersiz kalıyormuş biraz daha gelsin
  • Reklamları izlediniz :)
  • bjk alım var mı ? oo yea
  • uçuyormuş
  • Nereye gitti onur teknik onunden ? Ucuyo mu su an ?

Atlasglobal Havayolları, İstanbul’dan Irak’ın başkenti Bağdat’a tarifeli seferlere başladı. 20 Eylül 2015 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılan törenle başlayan Bağdat uçuşunun yanı sıra Atlasglobal’in Erbil ve Süleymaniye’ye de direkt uçuşları bulunuyor. Ekim ayında Basra ve Necef ’e de tarifeli seferlere başlayacak olan Atlasglobal, Irak’ta hizmet verdiği nokta sayısını 5’e çıkartacak.

21 Eylül 2015 - Irak ve Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüklerinden uçuş izinlerini alarak, kısa bir süre için ara verdiği Irak seferlerine Erbil ve Süleymaniye uçuşları ile yeniden başlayan Atlasglobal Havayolları, 20 Eylül 2015 tarihi itibariyle İstanbul’dan Bağdat’a tarifeli uçuşlara başladı. İlk uçuş için İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Atlasglobal yöneticilerinin katıldığı bir tören düzenlenirken yolculara lokum ikram edildi, kokpit ve kabin ekipleri ise çiçeklerle uğurlandı.

Atlasglobal, 26 Ekim’de Basra’ya ve 27 Ekim’de ise Necef uçuşlarına başlayarak, Irak’ta tam 5 noktada tarifeli olarak hizmet verecek. Irak uçuşlarının tarife bilgileri şöyle:

Erbil: Haftanın her günü gerçekleşen uçuşlar İstanbul’dan saat 15:00’te, Erbil’den ise 19:35’te kalkıyor.

Süleymaniye: Haftanın her günü gerçekleşen uçuşlar İstanbul’dan saat 05:15’te, Süleymaniye’den ise saat 09:45’da kalkıyor.

Bağdat: Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü gerçekleşen seferler İstanbul’dan saat 22:20’de, Bağdat’tan ise 05:10’de kalkıyor.

Basra: 26 Ekim 2015 tarihinde başlayacak uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü gerçekleşiyor. Seferler, İstanbul’dan saat 13:20’de, Basra’dan ise 18:40’ta kalkıyor.

Necef: 27 Ekim 2015 tarihinde başlayacak uçuşlar Salı ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 2 günü gerçekleşiyor. Seferler, İstanbul’dan saat 13:20’de, Necef’ten ise saat 18:35’te kalkıyor.

Atlasglobal yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uygun bekleme süreleri ile tüm yurt içi ve yurt dışı uçuş noktalarından Irak’a seyahat etme imkanı yakalıyor.

EkonomiPlus konforu, Business Class ayrıcalıkları

Irak’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Irak’a Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.
Irak uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Atlasglobal Bağdat seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Tehlike ~ 5 yıl önce
Kimsenin uçmadığı yere uçmak tehlikeli değilmi? Değilse neden diğerleri uçmuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yürek ~ 5 yıl önce
Şey istiyor...
Flight365 ~ 5 yıl önce
Çok isabetli karar, seferler dahada artsın,yolcu potansiyeli yüksek necef, erbil ve basrai kentlerine günde 3 sefer yapılsın. Ordaki insanlar türkiye çok gelmek istiyor.tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
qwert ~ 5 yıl önce
Sadece bölge halkının arzuları değil. Bölgede harika bir iş potansiyeli var. Yolcuların çoğu iş dünyasından.
Fakir ~ 5 yıl önce
Fakir havayolu şirketı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soru ~ 5 yıl önce
Peki irak ucuslari Icin extra ödeme yapiliyormu ucus ekibine bilgisi olan varmi? Mesela almanyada sirektler Erbil ve suleymanie ucan ekiblerine soruyor, ucmak isteyene 250 brutt para veriliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dd ~ 5 yıl önce
Bodrum da göçmen talebi yetersiz kalıyormuş biraz daha gelsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam ~ 5 yıl önce
Reklamları izlediniz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cct ~ 5 yıl önce
bjk alım var mı ? oo yea

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nerede ~ 5 yıl önce
uçuyormuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YI-AQU ~ 5 yıl önce
Nereye gitti onur teknik onunden ? Ucuyo mu su an ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000