08 Mart 2011, Salı 12:10:14

YENİ ULAŞTIRMA BAKANI KİM OLDU?

Anayasa gereği, seçim kararının alınmasının ardından 5 gün içinde görevi bırakmaları gereken Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın görevlerinden ayrılmaları için yarın son gün.
  • bakalım bu zamana kadar hep kayırmayla ayakta duran tarkim'in hali ne olacak
  • çok üzüldük :)
  • 3. tip ise sadece maddi çıkarları dolayısiyle yazan ve eğer çıkarları yani maddi durumları (birtakım tazminatlar)düzeltilirse ki nereye kadar bu belli değil kendilerini birşeyler yazma durumunda hissederek yazma eğiliminde olanlardır. yorumları merakla bekliyorum.DEMOKRASİ anlamında yazın lütfen yorumlarınızı.Hepinize teşekkür ederim.
  • onlar feodal ilişkiler ve dolayısiyle bir nevi çıkar ilişkileriyle vücut ve devam bulan kesimdir.demokrasi onlar için laftan öte birsey ifade etmez 2.tip ise Cumhuriyetimizin en iyi ulş bakanı aksi varsa diyen ve bunu bir anlamda meydan okuma tarzıyla ifade etmelrini mevcut ortamdandan aldıkları cesaretle söyleyenlerki muhtemel CEMAAT desteklidirler.
Bugün 3 bakanın yerine atamalar yapıldı.

İşte yeni isimler:

- İçişleri Bakanlığı'na müsteşar Osman Güneş

- Ulaştırma Bakanlığı'na müsteşar Habib Soluk

- Adalet Bakanlığı'na müsteşar Ahmet Kahraman atandı

YENİ ULAŞTIRMA BAKANI KİM OLDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
bakalım bu zamana kadar hep kayırmayla ayakta duran tarkim'in hali ne olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok üzüldük :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
3. tip ise sadece maddi çıkarları dolayısiyle yazan ve eğer çıkarları yani maddi durumları (birtakım tazminatlar)düzeltilirse ki nereye kadar bu belli değil kendilerini birşeyler yazma durumunda hissederek yazma eğiliminde olanlardır. yorumları merakla bekliyorum.DEMOKRASİ anlamında yazın lütfen yorumlarınızı.Hepinize teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
onlar feodal ilişkiler ve dolayısiyle bir nevi çıkar ilişkileriyle vücut ve devam bulan kesimdir.demokrasi onlar için laftan öte birsey ifade etmez 2.tip ise Cumhuriyetimizin en iyi ulş bakanı aksi varsa diyen ve bunu bir anlamda meydan okuma tarzıyla ifade etmelrini mevcut ortamdandan aldıkları cesaretle söyleyenlerki muhtemel CEMAAT desteklidirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000