27 Kasım 2008, Perşembe 13:14:33

TOKAT GİBİ!

Türkiye Hava Yolları Pilotları Derneği (TALPA), bir internet sitesinde TALPA’nın görüşüymüş gibi verilen yorumun kendilerine ait olmadığını belirterek sert bir dille uyarıda bulundu.
  • Al birini vur ötekine..ikisi de birbirinden beceriksiz birbirinden atıl, işe yaramaz kurluşlar..Başlıklarında pilot ismi geçse de Pilota faydası olmayan dernek ve vakıflar..Muharip ve gaziler derneği , kastamonulular yardımlaşma derneği vs vs bile daha faydalı daha çalışkan daha üretken..
  • arkadaslar pilotlar vakfi elinden geleni yapan bir kurulus. onu kaybetmeyelim. sahip cikalim.
  • Talpayla Pilvak arasındakiyapısal farkı tüm genç pilot arkadaşlara anlatmak her tecrübeli pilotun görevidir.Pilvaka zarar verme aşamasına girdiğimiz an elimizdeki son değeride kaybetmiş olacağız.Neresi değer diye soracak olan kişilere önerim şudur.Sadece bu fani dünyadan zamansız ayrıldığınızı yada işssiz kaldığınızı düşünün.Ve gidin o rahmetli yada işsizlerin yanında kim destek olarak kalıyor.Pilvakın görevlerini zahmet edip okuyun.Ve aramızdan ayrılmış yada işssiz olan arkadaşlarımızın ve ailelerinin yanında Pilvaktan başka kimsenin olmadığını göreceksiniz.Pilvak olmadığında yada yıpratıldığında maalesef elimizdeki son değeride kaybedeceğimizin farkına varın.Tuzum kuru diyorsanızda sizin bileceğiniz iş.Arkanızda bırakabileceğiniz kişileri düşünün ve pilvakınıza daha sıkı sarılın.Saygılarımla.
  • Yorumunuz...memleket yabancı pılot kaynıyor, ıssız oldugunu bıldıgınız kac pılot var ve bunlara ne yaptınız. yazık, yazık...

TALPA’nın açıklamasında şöyle denildi:

TALPA  (Türkiye Hava Yolları Pilotları Derneği) kuruluş yılı olan 1958‘den itibaren üyelerine hizmet veren bir dernektir.

Kurumsal yapımız içerisinde ve dernek tüzüğü gereği her türlü basın ve yayın kurumuna açıklama yetkisi sadece Dernek Başkanı, II.Başkan ve Genel Sekretere aittir. Bugüne kadar meslektaşlarını saygınlıkla temsil eden TALPA, yayınlanan hiçbir haberin altına yorum yazmayacak kadar bilinçli bir yapıya sahiptir. TALPA tarafından yapılan açıklamalar her zaman seviyeli olup, aşağılayıcı ve küçük düşürücü ifadeler içermeyen; kurum, kuruluş, şirket ve kişileri hedef almayan, eleştirilerini yapıcı olmak adına ve açıklamalarını ise, sadece basın bildirisi, yüz yüze röportaj şeklinde yaparak meslektaşlarının kültür seviyesini yansıtan saygın bir dernektir.

TALPA tarafından yukarıda arz edilen bilgilendirmelerin dışında adımız kullanılarak yapılan hiç bir yorumun sayın kamuoyu tarafından dikkate alınmamasının, adımız kullanılarak yorum yapan ve yazı yayınlayan kişilerin belirlendiği takdirde ise, tarafımızdan yasal haklarımızın kullanılacağının bilinmesini kamuoyuna saygıyla duyururuz.

TALPA YÖNETİM KURULU

TOKAT GİBİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Kokpit ~ 10 yıl önce
Al birini vur ötekine..ikisi de birbirinden beceriksiz birbirinden atıl, işe yaramaz kurluşlar..Başlıklarında pilot ismi geçse de Pilota faydası olmayan dernek ve vakıflar..Muharip ve gaziler derneği , kastamonulular yardımlaşma derneği vs vs bile daha faydalı daha çalışkan daha üretken..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 10 yıl önce
arkadaslar pilotlar vakfi elinden geleni yapan bir kurulus. onu kaybetmeyelim. sahip cikalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayareci ~ 10 yıl önce
Talpayla Pilvak arasındakiyapısal farkı tüm genç pilot arkadaşlara anlatmak her tecrübeli pilotun görevidir.Pilvaka zarar verme aşamasına girdiğimiz an elimizdeki son değeride kaybetmiş olacağız.Neresi değer diye soracak olan kişilere önerim şudur.Sadece bu fani dünyadan zamansız ayrıldığınızı yada işssiz kaldığınızı düşünün.Ve gidin o rahmetli yada işsizlerin yanında kim destek olarak kalıyor.Pilvakın görevlerini zahmet edip okuyun.Ve aramızdan ayrılmış yada işssiz olan arkadaşlarımızın ve ailelerinin yanında Pilvaktan başka kimsenin olmadığını göreceksiniz.Pilvak olmadığında yada yıpratıldığında maalesef elimizdeki son değeride kaybedeceğimizin farkına varın.Tuzum kuru diyorsanızda sizin bileceğiniz iş.Arkanızda bırakabileceğiniz kişileri düşünün ve pilvakınıza daha sıkı sarılın.Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaslı pılot ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...memleket yabancı pılot kaynıyor, ıssız oldugunu bıldıgınız kac pılot var ve bunlara ne yaptınız. yazık, yazık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000