20 Ocak 2016, Çarşamba 21:20:44

TALPA'da yeni başkan belli oldu

Atatürk Havalimanı'nda bugün yapılan TALPA seçimli genel kurulunda kazanan belli oldu. TALPA'nın 10'uncu dönem yeni başkanı Mehmet Ayhan Günal oldu.
  • 10 uncu baskan olmus, 10 kez yonetim degismis, 10 kez hic ama hic bir sey yapilmamis. Ben bir havaci olarak Talpa'nin basina gecmeye utanirdim. Kapatin dukkani gidin arkadaslar gercekten hicbir ise yaramiyorsunuz hele genc pilotlara hic bir sey ifade etmiyor. Sifir.
  • AYHAN CAPTANIM ALLAH UTANDIRMASIN.GÖREVİNİZDE BASARILAR DİLERİM.
  • Ozellerde yaklasik 1500 kisi mevcut,yani sektorun 3/4 u talpayi ciddiye almiyor,uye bile degil.. Yonetim umarim bunu dikkate alarak adimlar atar.. Genc jenerasyonda ozellikle hemen hemen uye kimse yok..
  • İşveren korkusu ve THY'de bile çalışmayan Bahadır Altan'ın son gece attığı mesajla THY Uçuş İşletme'nin iradesini 2013'te Hava-İş Genel Kurulu'nda sandığa yansıtmaktan çekinen ve oy kullanmadığı gibi genel kurula bile katılmayan Ayhan Günal ve Kartal Mersinoğulları gibi kaptanlar hala aynı THY'nin maaşlı pilotuyken 4000 küsur pilot istihdam eden THY gibi şirketlere karşı pilotların haklarını nasıl savunacaklar acaba?! Allah akıl fikir versin bu insanlara oy atanlara.

Atatürk Havalimanı'nda bugün yapılan TALPA seçimli genel kurulunda kazanan belli oldu. TALPA'nın 10'uncu dönem yeni başkanı Mehmet Ayhan Günal oldu.

Saat 18.00'dan 20.00'a kadar uzatılan oy kullanma işleminin ardından oylar sayılmaya başlandı.

Yaklaşık bir saate yakın süren oy sayma işleminin ardından yeni TALPA yönetimi de belli oldu.

Mavi Liste ile seçime giren Mehmet Ayhan Günal ve ekibi 585 oyun 344'ünü alarak TALPA'nın yeni yönetimine seçildi.

Günal'ın karşısında ise Beyaz Liste ile İlyas Karagülle bulunuyordu.

TALPA'da yeni başkan belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

kilot ~ 2 yıl önce
10 uncu baskan olmus, 10 kez yonetim degismis, 10 kez hic ama hic bir sey yapilmamis. Ben bir havaci olarak Talpa'nin basina gecmeye utanirdim. Kapatin dukkani gidin arkadaslar gercekten hicbir ise yaramiyorsunuz hele genc pilotlara hic bir sey ifade etmiyor. Sifir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EDE ~ 2 yıl önce
AYHAN CAPTANIM ALLAH UTANDIRMASIN.GÖREVİNİZDE BASARILAR DİLERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SUAL ~ 2 yıl önce
AYHAN CAPTANIM, PİLOTLARI NE ZAMAN YARI YOLDA BIRAKACAN? SUAL EDER, ACELE CEVAP BEKLERİM !
A320 cpt ~ 2 yıl önce
Ozellerde yaklasik 1500 kisi mevcut,yani sektorun 3/4 u talpayi ciddiye almiyor,uye bile degil.. Yonetim umarim bunu dikkate alarak adimlar atar.. Genc jenerasyonda ozellikle hemen hemen uye kimse yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Kokpit ~ 2 yıl önce
İşveren korkusu ve THY'de bile çalışmayan Bahadır Altan'ın son gece attığı mesajla THY Uçuş İşletme'nin iradesini 2013'te Hava-İş Genel Kurulu'nda sandığa yansıtmaktan çekinen ve oy kullanmadığı gibi genel kurula bile katılmayan Ayhan Günal ve Kartal Mersinoğulları gibi kaptanlar hala aynı THY'nin maaşlı pilotuyken 4000 küsur pilot istihdam eden THY gibi şirketlere karşı pilotların haklarını nasıl savunacaklar acaba?! Allah akıl fikir versin bu insanlara oy atanlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 2 yıl önce
bahadir,ayhan,kartal vs hepsi kotu tamam da sen hakkin icin ne yaptin peki? elini tasin altina koydun mu? oturdugun yerden aman hicbir seye bulasmayayim aldigim parama bakayim bunlar ugrassin bana ne mi dedin diger binlercesi gibi?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000