17 Mart 2016, Perşembe 18:56:56

TALPA'dan ilk icraat; otoparka zam

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği'nin (TALPA) yeni yönetimi ilk icraatını gerçekleştirdi. Otopark ücretlerine yüzde 20 zam yapıldığı üyelere duyuruldu.
  • Şeffaf Talpa, Sabiha ve TAv yüzde kaç zam yaptı? açıklayın da bilelim. Ben Sabiha'nın yüzde 250 zam yaptığına asla inanmıyorum.Yapsa yapsa yüzde 10 yapmıştır. Fırsatçı Talpa yönetimi de bu zammı 25 ile çarpıp yüzde 250 olarak bize bindirmiş. Doğru mu değil mi, açıklama bekliyoruz, biz koyun değiliz.
  • Ne o para mı lazım işbilir Talpacılar? Niye Talpa üye aidatlarına zam yapmıyorsunuz da çogunluğu bizim gibi kabin memuru olan emekçilere yükleniyorsunuz? Ne kadar rahat yalan söylediğiniz ilk işinizde ortaya çıktı. Sendikada bizi satıp ortada bırakmanız ders olamamış demek ki pilot camiasına.
  • Asarız, keseriz, gücümüzü görecekler diye atıp tutarak seçimi kazanan Ayhan Günal ve saz arkadaşları ilk yenilgiyi otoparkçılara karşı aldılar.Koskoca dernek, 2 tane havalimanı işletmesine söz geçiremedi ve onların yaptığı zammı katlayarak personele yansıttı.Yazıktır, ben hem SAW'dan hem AHL'den uçuyorum, her ay 180 TL ödeyeceğim.Ayrıca SAW'a % 250 zam yapıp % 20 yaptık demek maskaralığına ne demeli?
  • Isg olsun Atatürk olsun Esenboğa olsun bunların sonundaki havaalanı ibaresinin Havalimanı olarak duzeltilmesinde fayda olunacagi kanaatindeyim ...

TALPA'nın geçtiğimiz günlerdeki genel kurulunda değişen yönetimi ilk icraatını gerçekleştirdi.

Otopark duyurusu yapan TALPA, 2016 yılı Ocak ayından itibaren ücretlerine yüzde 20 zam yapıldığını belirtti. Mart ayı da dahil olmak üzere geçen aylardaki ücret farklarının TALPA tarafından ödendiği belirtilen açıklamada, bu ay itibariyle zamlı ücretlerin üyelere yansıtılacağı ifade edildi.

İşte TALPA'nın otopark açıklaması;

Sayın Otopark Üyeleri,

İSTANBUL TAV- ISG -ANKARA TAV Otopark ücretlerine 2016 yılı Ocak ayından itibaren, aylık ve kota aşımı ücretlerine % 20 oranında zam yapılmıştır. Ocak, şubat, mart aylarında zamlı ücretler siz sayın üyelerimize yansıtılmamış olup TALPA’nın kısıtlı imkanları ile karşılanmıştır. Nisan 2016 ayından itibaren zamlı ücretler siz sayın üyelerimize yansıtılmak zorunda kalınmıştır.

Uygulanacak yeni otopark ücretlerinin son durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve banka talimatlarını yeni ücretlere göre değiştirmeleri herhangi bir olumsuzluk durumu ile karşılaşmamaları açısından önem arz etmektedir.

Nisan 2016 ayından itibaren uygulanacak otopark ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır.

 TALPA ÜTELERİOTOPARK ÜYELERİ
TAV (ATATÜRK HAVAALANI - KAPALI OTOPARK)65.00 TL90.00 TL
TAV (ATATÜRK HAVAALANI - AÇIK OTOPARK)50.00 TL60.00 TL
ISG (SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI)65.00 TL90.00 TL
TAV (ESENBOĞA HAVAALANI)80.00 TL100.00 TL

Otoparkla ilgili herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için gereğini rica ederiz.

Saygılarımızla,

TALPA Yönetim Kurulu

TALPA'dan ilk icraat; otoparka zam

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Fırsatçılar sizi ~ 2 yıl önce
Şeffaf Talpa, Sabiha ve TAv yüzde kaç zam yaptı? açıklayın da bilelim. Ben Sabiha'nın yüzde 250 zam yaptığına asla inanmıyorum.Yapsa yapsa yüzde 10 yapmıştır. Fırsatçı Talpa yönetimi de bu zammı 25 ile çarpıp yüzde 250 olarak bize bindirmiş. Doğru mu değil mi, açıklama bekliyoruz, biz koyun değiliz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cabin crew ~ 2 yıl önce
Ne o para mı lazım işbilir Talpacılar? Niye Talpa üye aidatlarına zam yapmıyorsunuz da çogunluğu bizim gibi kabin memuru olan emekçilere yükleniyorsunuz? Ne kadar rahat yalan söylediğiniz ilk işinizde ortaya çıktı. Sendikada bizi satıp ortada bırakmanız ders olamamış demek ki pilot camiasına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜÇLÜ Talpa? ~ 2 yıl önce
Asarız, keseriz, gücümüzü görecekler diye atıp tutarak seçimi kazanan Ayhan Günal ve saz arkadaşları ilk yenilgiyi otoparkçılara karşı aldılar.Koskoca dernek, 2 tane havalimanı işletmesine söz geçiremedi ve onların yaptığı zammı katlayarak personele yansıttı.Yazıktır, ben hem SAW'dan hem AHL'den uçuyorum, her ay 180 TL ödeyeceğim.Ayrıca SAW'a % 250 zam yapıp % 20 yaptık demek maskaralığına ne demeli?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ltba121.9@hotmail.com ground ~ 2 yıl önce
Isg olsun Atatürk olsun Esenboğa olsun bunların sonundaki havaalanı ibaresinin Havalimanı olarak duzeltilmesinde fayda olunacagi kanaatindeyim ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000