01 Eylül 2012, Cumartesi 15:09:28

TALPA FLORYA'YA TAŞINDI...

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) yeni binasına taşındı...
  • Bu bina kaca alındı bilen varmı ? Peki gerçek değerini bilen varmı ? İsterseniz piyasayı bir araştırın.Saygılarımla.
  • talpa'dan gördüğüm en büyük yardım , istanbul havayollarının batma sürecinde talpada yaptığımız toplantılarda bedavaya içtiğim çaylar oldu. sonrasında da bedvaya çay yardımından başka birşey görmediğim için talpayla ilişkimi kestim. biz kokpit ekiplerinin bir şemsiye altında birleşmemizde büyük yarar var. ancak bu mevcut talpayla mümkün değil. artık havacılık sektörümüzde talpa dengi ''öz talpa'' mı olur , ''hakiki talpa'' mı olur bir kuruluşa ihtiyacımız var.
  • Burada klavye başında dernek hakkında iyi kötü düşünceleri bir bakıma bilmeden ve üyesi dahi olmadan görüş açıklayan meslektaşıma önerim odur ki, Sevgili meslektaşım konuyu araştır uzaktan hissettiklerinle kanaat oluşturma, sosyal bir yapı olan derneğimizle ilgili değerli düşüncelerini TALPA yönetimine girerek çözümlemeye çalış bu kapı herkeze açık. Üyesi olmasanda derneğe giderek yazdıkların hakkında neler yapıldığı ile ilgili bilgi alabilirsin. Her ne olursa olsun bizler meslektaşız ve aynı gemideyiz. Sevgilerimle.
  • TÜZÜKLERİ VE GÖREVLERİ FARKLI OLMASINA RAĞMEN PİLVAK TALPA YA ON ÇEKER.ZATEN BU TÜR OLUŞUMLARA HEYECANINI KAYBETMEMİŞ VİZYONLULARI SEÇMEK LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

TALPA'nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda Yeşilköy'deki merkezin yıkım kararı sonrasında Florya'ya taşınıldığı bilgisi verildi.

TALPA'dan yapılan açıklamada:

Yeşilköy'deki dernek binamızın hasarı dolayısıyla alınan yıkım kararının ardından derneğimiz, Florya Çatal Sokak'da bulunan 4 katlı yeni merkezimizden hizmet vermeye devam edecektir.

Dernek merkezimiz, bugüne kadar bulunduğumuz Yeşilköy'deki binamızda gerçekleşen ani çatı ve kolon hasarı nedeniyle, apartman yönetimince alınan yıkım kararının ardından, acil olarak Florya, Çatal Sok. No:5 adresine taşınmıştır. Birkaç gün alan taşınma ve yerleşim sürecimiz tamamlanmış ve aktif olarak çalışma düzeni yeniden sağlanmış olduğundan, üyelerimizi bundan böyle yeni merkezimizde ağırlayabileceğimizi bilgilerinize sunuyoruz.

Üyelerimizin yeni dernek merkezimizi, "Flyinn Alışveriş Merkezi'nin karşı sağ sokağı" ve "Avoaiton English Center yanı" adres odakları üzerinden bulabilmeleri mümkündür. Diğer yandan taşınma nedeniyle derneğimizin telefonlarında herhangibir değişiklik olmamıştır.

Yeşilköy'deki eski dernek merkezimizin yeniden yapımı takibimizdedir

Eski dernek binamızın yıkımı ve yeniden yapımı planlamaları, apartman yönetimiyle birlikte karara bağlanmış ve karar doğrultusunda gerekli girişimler, yönetimimizce derneğimizin hakları en iyi biçimde gözetilerek sürdürülmektedir.

Yıkılacak binanın üst katlarının daha önce mesken olarak kullanımı dolayısıyla, muhtemel aynı planlama derneğimizce önlenerek, her katın kendi ihtiyaçları doğrultusunda daha sonradan projelendirilebilmesi karara bağlanmıştır. Böylece yeni binada TALPA katlarının ihtiyaca göre projelendirilmesi sağlanabilecektir.

Öte yandan bina sakinleri arasında, ilerleyen süreçte dairesini satmayı isteyenler de olabileceğinden, bu konudaki tüm gelişmelerin, TALPA lehine nasıl değerlendirilebileceğine ilişkin gelişmeler gerektiğinde web sitemizden üyelerimizle yeniden paylaşılacaktır.

 

TALPA YÖNETİM KURULU

TALPA FLORYA'YA TAŞINDI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Bina hakkında bilgi istiyoruz ~ 6 yıl önce
Bu bina kaca alındı bilen varmı ? Peki gerçek değerini bilen varmı ? İsterseniz piyasayı bir araştırın.Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öz talpa ~ 6 yıl önce
talpa'dan gördüğüm en büyük yardım , istanbul havayollarının batma sürecinde talpada yaptığımız toplantılarda bedavaya içtiğim çaylar oldu. sonrasında da bedvaya çay yardımından başka birşey görmediğim için talpayla ilişkimi kestim. biz kokpit ekiplerinin bir şemsiye altında birleşmemizde büyük yarar var. ancak bu mevcut talpayla mümkün değil. artık havacılık sektörümüzde talpa dengi ''öz talpa'' mı olur , ''hakiki talpa'' mı olur bir kuruluşa ihtiyacımız var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TALPA ~ 6 yıl önce
Burada klavye başında dernek hakkında iyi kötü düşünceleri bir bakıma bilmeden ve üyesi dahi olmadan görüş açıklayan meslektaşıma önerim odur ki, Sevgili meslektaşım konuyu araştır uzaktan hissettiklerinle kanaat oluşturma, sosyal bir yapı olan derneğimizle ilgili değerli düşüncelerini TALPA yönetimine girerek çözümlemeye çalış bu kapı herkeze açık. Üyesi olmasanda derneğe giderek yazdıkların hakkında neler yapıldığı ile ilgili bilgi alabilirsin. Her ne olursa olsun bizler meslektaşız ve aynı gemideyiz. Sevgilerimle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeni yer hayırlı olsun da! ~ 6 yıl önce
TÜZÜKLERİ VE GÖREVLERİ FARKLI OLMASINA RAĞMEN PİLVAK TALPA YA ON ÇEKER.ZATEN BU TÜR OLUŞUMLARA HEYECANINI KAYBETMEMİŞ VİZYONLULARI SEÇMEK LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000