20 Nisan 2011, Çarşamba 12:12:00

PİLOTLAR TENİS KORTUNDA KAPIŞACAK

2. TALPA Pilotlar Tenis Turnuvası 25 Nisan – 4 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
  • siz gidin golf oynayın golffff
  • böyle bir sosyal projenin desteklenmesi yerine farkındalıklara davet ediyorum siz sayın kaptanlarımızı ,çünki bir bilseniz ne için yapıldığını... unutmayın, dinlenmekten daha çok dinlenmeyi ve ilgilenmeye ihtiyaç duyan çocuklarımızda var....bir araştırın lütfen...ENGEL SİZSİNİZ..
  • Aman aman ne önemli şeyler başarıyor TALPA böyle bir sivil toplum kuruluşu dünyada yok....
  • Bu kadar Amatör ruha ve dusunceye nasıl sahıp olunabılıyor bunu cok merak edıyorum cozulmesı ve uzerınden gelınmesı gereken onlarca iş varken halen yok stress atıyoruz vs vs sankı butun sorunlar cozulmus bunun odulu olarakta bır organızasyon duzenlenmekte su dusunceler o zaman hıc dıle getırırılmemelı dostlar serzenıste bulunurken ''mucadele edıyoruz(etmıyoruz)''By''x ''Pilot''

25 Nisan – 04 Mayıs tarihleri arasında Bakırköy Spor Vakfı’nda yapılacak olan ve 6. kategoride düzenlenecek bu turnuvada dereceye girenler Pilotlar Milli Takımı'na seçilecek.

TALPA'dan yapılan açıklamada, "2012 tarihinde yine İstanbul’da yapılacak olan Dünya Pilotlar Tenis Turnuvasında Türkiye’yi temsil edecek tenisci pilotlara başarılar dileriz" denildi.

PİLOTLAR TENİS KORTUNDA KAPIŞACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
siz gidin golf oynayın golffff

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
böyle bir sosyal projenin desteklenmesi yerine farkındalıklara davet ediyorum siz sayın kaptanlarımızı ,çünki bir bilseniz ne için yapıldığını... unutmayın, dinlenmekten daha çok dinlenmeyi ve ilgilenmeye ihtiyaç duyan çocuklarımızda var....bir araştırın lütfen...ENGEL SİZSİNİZ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Aman aman ne önemli şeyler başarıyor TALPA böyle bir sivil toplum kuruluşu dünyada yok....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu kadar Amatör ruha ve dusunceye nasıl sahıp olunabılıyor bunu cok merak edıyorum cozulmesı ve uzerınden gelınmesı gereken onlarca iş varken halen yok stress atıyoruz vs vs sankı butun sorunlar cozulmus bunun odulu olarakta bır organızasyon duzenlenmekte su dusunceler o zaman hıc dıle getırırılmemelı dostlar serzenıste bulunurken ''mucadele edıyoruz(etmıyoruz)''By''x ''Pilot''

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000