28 Eylül 2009, Pazartesi 11:12:11

TEKNİK A.Ş'DE KARAR ÇIKTI

Teknik A.ş'nin işkolu itiraz davasında mahkeme kararını verdi.
  • buradan hava-iş sendikasına dil uzatan haksız bir şekilde eleştire yağmuruna tutulan yönetim kurulunun alınlarını ak hale getiren karar işte budur. sayın atilay ayçin öyle bir başkan ki sıkınca suyunu çıkarır ve herzaman iş verenden alır işçiye verir. kutluyorum
  • sonunda kadar gittiler..teknigi sahipsiz birakmadilar,hep elestiriliyorlar ama bu yapilan gercekten buyuk icraat oldu teknik ve thy icin..hayirlisi..
  • Eğer kaybetse idi, Airport bunu 23 sayfa oalarak verir idi. Çünkü Ali Bey, Atalay beye hasım.
  • Bu kararın Sendikanın lehine çıkacağını airporthaber yazarı sefa bey köşe yazısında çok önceden yazmış ve THY'nin bu tutumunun mutlaka mahkemelerden döneceğini belirtmişti.Bu nedenle sefa beye bir Teknik A.Ş personeli olarak teşekkür ederken yukarda allah var diyorum.

Davanın görüldüğü mahkeme, Teknik A.Ş'nin metal işkolunda görülmesine Hava-İş'in yaptığı itirazı haklı buldu. Mahkeme, işverenin tüm itirazlarını redderek Teknik A.ş'nin 21 sayılı hava taşımacılığı iş kolunda olduğuna karar verdi.

AirportHaber.com

TEKNİK A.Ş'DE KARAR ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
buradan hava-iş sendikasına dil uzatan haksız bir şekilde eleştire yağmuruna tutulan yönetim kurulunun alınlarını ak hale getiren karar işte budur. sayın atilay ayçin öyle bir başkan ki sıkınca suyunu çıkarır ve herzaman iş verenden alır işçiye verir. kutluyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sonunda kadar gittiler..teknigi sahipsiz birakmadilar,hep elestiriliyorlar ama bu yapilan gercekten buyuk icraat oldu teknik ve thy icin..hayirlisi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Eğer kaybetse idi, Airport bunu 23 sayfa oalarak verir idi. Çünkü Ali Bey, Atalay beye hasım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu kararın Sendikanın lehine çıkacağını airporthaber yazarı sefa bey köşe yazısında çok önceden yazmış ve THY'nin bu tutumunun mutlaka mahkemelerden döneceğini belirtmişti.Bu nedenle sefa beye bir Teknik A.Ş personeli olarak teşekkür ederken yukarda allah var diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000