16 Kasım 2017, Perşembe 10:33:02

Hava İş terör destekçisi ITF'den ayrıldı

Hava İş Sendikası, terörist başı Abdullah Öcalan’a özgürlük kampanyasına destek çıkan Uluslar arası Taşımacılık Sendikası ITF’den ayrıldı.
  • YAPILMASI GEREKEN BUYDU. TEBRİKLER.
  • Hakimleri teröristlerin ayaklarına yollayanlar için de tepki verdin mi sendika ağası ?
  • bu küresel güçlerin oyuncağı olmuş kuruluşların işleri o güçlerin dediklerini yeri ve zamanı gelince yapmaktan başka bişey yapmadıkları bir kez daha deşifre olmuş,
  • Yaban domuzu tutuklandigi gun idam edilmeliydi ardindan yilanlara yem olmaliydi. O.c

Hava İş Sendikası, terörist başı Abdullah Öcalan’a özgürlük kampanyasına destek çıkan Uluslar arası Taşımacılık Sendikası ITF’den ayrıldı.

Hava İş Sendikası, Merkezi Londra'da bulunan Uluslar arası Taşımacılık Sendikası ITF’den çıkma kararı aldı. 28. Olağan Genel Kurul’da ITF’den ayrılma kararı alan Hava İş Sendikası, genel kurulda alınan karar sonrası ITF’den resmen ayrılmak için girişimlere başladı. Özellikle internetten pkk elebaşı Abdullah Öcalan lehine kampanyalar düzenleyerek Türk kamuoyunun tepkisini çeken ITF’ye, uzun süredir aidat ödenmediği de öğrenildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Tatlıbal "Geçtiğimiz yıl ITF'ten bir mail aldık. Bu mailde 'Öcalan'a Özgürlük' adı altında bir kampanya başlattıklarını ve bu kampanyaya tüm sendikaların destek vermesini istediklerini öğrenince şoke olduk. Kendilerini arayıp tepkimizi ilettik ve asli işi tüm dünya işçilerinin haklarını savunmak olan bir sendika üst kuruluşunun bölücü terör örgütü elebaşına destek veremeyeceğini bu durumu düzeltmelerini söyledik ancak uyarılarımızı dikkate almadılar. Bize de bu birlikten çıkmaktan başka çare kalmadı. Zira bu sendika bizim ödediğimiz aidatlarla ülkemizde faaliyet gösteren eli kanlı terör örgütü lideri lehine kampanya düzenliyordu. Ancak bu kuruluştan ayrılmak için tüzük tadili gerekiyordu ve çok şükür bu genel kurulda üyelerimizin desteğiyle bu yanlışı ortadan kaldırdık. Bu genel kurulda aldığımız en güzel karar buydu. Çünkü milletinin hakkını koruyamayan bir sendika işçilerinin hakkını da koruyamaz, bizim yönetimimizin düsturu "söz konusu vatansa gerisi teferruattır" dedi.
 

Hava İş terör destekçisi ITF'den ayrıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

DOĞRUSU YAPILDI. ~ 8 ay önce
YAPILMASI GEREKEN BUYDU. TEBRİKLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 8 ay önce
Hakimleri teröristlerin ayaklarına yollayanlar için de tepki verdin mi sendika ağası ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
harika ~ 8 ay önce
bu küresel güçlerin oyuncağı olmuş kuruluşların işleri o güçlerin dediklerini yeri ve zamanı gelince yapmaktan başka bişey yapmadıkları bir kez daha deşifre olmuş,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 8 ay önce
Yaban domuzu tutuklandigi gun idam edilmeliydi ardindan yilanlara yem olmaliydi. O.c

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000