05 Ekim 2009, Pazartesi 08:17:07

OLAY YARATACAK BELGELER…

Hava-İş Sendikası’nın yaklaşan Genel Başkanlık seçimleri öncesinde adaylar çalışmalarını hızlandırdı. Atilay Ayçin’e karşı Bahadır Altan ve Hasan Biçer’in sendika başkanlığına aday olması seçimlerin çekişmeli geçeceğini gösteriyor...
  • atilla ayçin ne zaman emekli olucak bilen varmı acaba sendika diye iş kolu yarattı adamcağız.
  • İşverenin 1 nolu adamı kaldıki kendi seçimi sendika'ya aday oluyor.Sana ricam sakın üzülmeyesiniz, çünkü bu arkadaşların hepsi gerçekten rengarenk.Ama sen bembeyazsın.Bir Hasan Biçer işverenin atadığı iş yeri amiri.Diğeri Bahadır Altan Pegasus Hava Yollarında Tüm çalışanlar sendikasızken çalışan bir kaptan. THY de İşden çıkarıldığı için sendikanın eylemini yaptırmayan eylem kırıcılığı yapan bir sendika balkanı adayı.Varlığın biz çalışanlara moral veriyor.
  • Hasan arkadaşımın bu sefer başaracağına yürekten inanıyorum.Kendisini yakından tanıyan birisi olarak tanımadan yorum yapanları bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.Tanısanız zaten oyların bölünmesi için ortaya çıkarılmış bir isim demezsiniz eminim. O yüreği kocaman,dürüst,sosyal adalete inanan,kendi doğru bildikleri için sonuna kadar mücadele eden,savaşçı ama karşısındakilerin de haklarına saygılı, aynı zamanda akılcı,çözümleyici,özgüveni yüksek bir dünya insanıdır. Gerçekten ADAM GİBİ ADAMDIR. Tüm iyi dileklerim onunla yolun açık olsun arkadaşım...
  • Bahadir kaptani cok iyi tanirim.ancak su anda pegasusta ucuyor.her ne kadar adam gibi adam olsada isi ve sirketi geregi bizden uzak. ancak Hasan Bicer bizden biri icimizde. Bazi arkadaslar md.vekili oldugunu ve dolayisiyle yönetim yandasi imasinda bulunmuslar. Bence bu tamamen haksizlik. hasan Bicer hic kimsenin adami degil. Denemekte fayda var. hali hazirdaki sendika bugune kadar ne yapti. hangi hasta , magdura ,(kabin amiri Baris arkadasimizi hatirlayin) ne yaptilar. Avukat mi tutular, kefalet parasinimi ödediler,isten bir sekilde atilan arkadasa destek mi ciktilar.Toplanan paralar nereye gitti. Dönup dolasip bakirköyde hali hazirdaki daireyi aldik diyorlar. Yahu Sn Sefa bey 500 kisilik uye ile alasini aldi.

Mevcut Başkan Atilay Ayçin’in yanında Kaptan Pilot Bahadır Altan ve Türk Havayolları Teknik A.Ş’de Başteknisyen olarak çalışan Hasan Biçer sendika başkanlığına aday. Kıran kırana geçmesi beklenen sendika seçimlerinde sendika başkanlığına doksanlı yıllarda da aday olan Hasan Biçer bu akşam Airport TV’de yayınlanacak olan Sefa İnan’la Kara Kutu Programı’nda görücüye çıkıyor.

Program öncesi AirportHaber’e konuşan Hasan Biçer, olay yaratacak açıklamalarda bulunacağını söyledi. Mevcut sendika başkanının tüm delegelerin üzerine bizimle Hasan Biçerilgili “Bu kişi yönetimin adayı” diye yalanlarla çıkacak. “Ama artık devir değişti, iletişim var medya var çok daha önemlisi çalışan mesai arkadaşlarımız gerçekleri gördü” dedi.

Hava-İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin ile ilgili olay yaratacak açıklamalarda bulunacağını ifade eden Hasan Biçer, “Kara Kutu programında yapacağım açıklamalar ak ile karayı ortaya çıkartacak. Yürekleri varsa gelip karşıma çıksınlar. Her platformda onlarla tartışmaya, gerçeklerin ne olduğunu söylemeye hazırım” şeklinde konuştu.

Airport TV’de bu akşam saat 21.00’de ekrana gelecek olan Kara Kutu Programı yeni yayın döneminin de ilk canlı yayını olacak.

Airport TV’nin yayınları Türksat uydusu, D-Smart 70. Kanal ve www.airporttv.tv üzerinden izlenebiliyor.

©AirportHaber.com

OLAY YARATACAK BELGELER…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
atilla ayçin ne zaman emekli olucak bilen varmı acaba sendika diye iş kolu yarattı adamcağız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İşverenin 1 nolu adamı kaldıki kendi seçimi sendika'ya aday oluyor.Sana ricam sakın üzülmeyesiniz, çünkü bu arkadaşların hepsi gerçekten rengarenk.Ama sen bembeyazsın.Bir Hasan Biçer işverenin atadığı iş yeri amiri.Diğeri Bahadır Altan Pegasus Hava Yollarında Tüm çalışanlar sendikasızken çalışan bir kaptan. THY de İşden çıkarıldığı için sendikanın eylemini yaptırmayan eylem kırıcılığı yapan bir sendika balkanı adayı.Varlığın biz çalışanlara moral veriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hasan arkadaşımın bu sefer başaracağına yürekten inanıyorum.Kendisini yakından tanıyan birisi olarak tanımadan yorum yapanları bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.Tanısanız zaten oyların bölünmesi için ortaya çıkarılmış bir isim demezsiniz eminim. O yüreği kocaman,dürüst,sosyal adalete inanan,kendi doğru bildikleri için sonuna kadar mücadele eden,savaşçı ama karşısındakilerin de haklarına saygılı, aynı zamanda akılcı,çözümleyici,özgüveni yüksek bir dünya insanıdır. Gerçekten ADAM GİBİ ADAMDIR. Tüm iyi dileklerim onunla yolun açık olsun arkadaşım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bahadir kaptani cok iyi tanirim.ancak su anda pegasusta ucuyor.her ne kadar adam gibi adam olsada isi ve sirketi geregi bizden uzak. ancak Hasan Bicer bizden biri icimizde. Bazi arkadaslar md.vekili oldugunu ve dolayisiyle yönetim yandasi imasinda bulunmuslar. Bence bu tamamen haksizlik. hasan Bicer hic kimsenin adami degil. Denemekte fayda var. hali hazirdaki sendika bugune kadar ne yapti. hangi hasta , magdura ,(kabin amiri Baris arkadasimizi hatirlayin) ne yaptilar. Avukat mi tutular, kefalet parasinimi ödediler,isten bir sekilde atilan arkadasa destek mi ciktilar.Toplanan paralar nereye gitti. Dönup dolasip bakirköyde hali hazirdaki daireyi aldik diyorlar. Yahu Sn Sefa bey 500 kisilik uye ile alasini aldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000