23 Haziran 2015, Salı 15:51:19

Hava İş'ten e devlet uyarısı

Hava İş Sendikası bazı sendikaların çalışanları e devlet üzerinden kendi üyesi gibi gösterdiğini iddia ederek çalışanları uyardı.
  • At sahibine (biniciye) göre eşer (kişner)... bakalım hangi binici daha iyi çıkacak.... çalışanlar mı? çalıştıranlar mı?
  • BEN THY' DE ÇALIŞMIYORUM. ESKİ BİR MENSUBUM.ANCAK GEREK THY'NI VE GEREKSE SENDİKAYI MÜMKÜN OLDUĞUNCA TAKİP EDİYORUM. HAVA İŞİN SİVİL HAVACILIĞIN TEK SENDİKASI OLDUĞUNUN GÖRÜLMESİNİ TABİİ Kİ İSTERİZ.AMA SANKİ BİRAZ ZOR GİBİ GÖRÜNÜYOR. ZİRA SİZE KARŞI GÜVEN DUYGUSU MAALESEF BÜYÜK ÖLÇÜDE YIPRANMIŞ GÖRÜNÜYOR.İNŞALLAH BAŞARABİLİRSİNİZ.
  • Ferhanin sozlerine knmayin oruc tutmaz namaz kilmaz ama agzindan din.kelimesi dusmez ferhanin kayin babasiiii akplu bldiye bskaniydi
  • Arkadslar turk isinde celik isten farkiyokk dikatli olalim bu arada m.bucana celjk is para yedirdi altina araba verdi

Hava İş Sendikası bazı sendikaların çalışanları e devlet üzerinden kendi üyesi gibi gösterdiğini iddia ederek çalışanları uyardı.

Hava İş'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Değerli Üyelerimiz;

Sendika tarihinde siyasi ve işveren baskıları ile örgütlenmeyi; örgütlü sendika sanan, gücünü çalışandan değil siyasi güçlerden alan,  hepimizin bildiği yandaş sendika tarafından oynanan oyunun son sahnesi, alınan jet hızı kararın yanında bakanlığı da nasıl kullandıklarını sizlere tekrar göstermiştir.

Amaçlarının ne olduğunu hepimizin bildiği bu sendikal yapı, bakanlık aracılığı ile, sizlerin haberi olmadan, yetki alma telaşına düşerek, kendi sendikalarına üye göstererek suç işlemektedir. Üyelerimizin bu oyunu görerek istifa etmelerini memnuniyetle görüyor, üyelerimizin havacılık yaptığını, otomobil/buzdolabı üretmediğini hala anlamayan bu işveren sendikaya mesajların değerini ileri ki günlerde göreceğiz.

Sayın Üyelerimiz;

Hukuksal sürecin devam ettiği, siyasi baskının mutlaka kırılacağına inancımız tamdır. Sizlerin bilgisi olmadan e-devlet üzerinden farklı bir sendikaya üye gösterilen tüm üyelerimizin bilgisine ihtiyaç duymakla beraber, en kısa sürede e-devlet üzerinden istifa etmeniz o sendikaya verilecek en büyük derstir. Herkes havacılığın tek sendikasının HAVA-İŞ olduğunu en kısa sürede öğrenecektir.

Saygılarımızla…

Hava İş'ten e devlet uyarısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

... ~ 3 yıl önce
At sahibine (biniciye) göre eşer (kişner)... bakalım hangi binici daha iyi çıkacak.... çalışanlar mı? çalıştıranlar mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İNŞALLAH ~ 3 yıl önce
BEN THY' DE ÇALIŞMIYORUM. ESKİ BİR MENSUBUM.ANCAK GEREK THY'NI VE GEREKSE SENDİKAYI MÜMKÜN OLDUĞUNCA TAKİP EDİYORUM. HAVA İŞİN SİVİL HAVACILIĞIN TEK SENDİKASI OLDUĞUNUN GÖRÜLMESİNİ TABİİ Kİ İSTERİZ.AMA SANKİ BİRAZ ZOR GİBİ GÖRÜNÜYOR. ZİRA SİZE KARŞI GÜVEN DUYGUSU MAALESEF BÜYÜK ÖLÇÜDE YIPRANMIŞ GÖRÜNÜYOR.İNŞALLAH BAŞARABİLİRSİNİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ferhannn ~ 3 yıl önce
Ferhanin sozlerine knmayin oruc tutmaz namaz kilmaz ama agzindan din.kelimesi dusmez ferhanin kayin babasiiii akplu bldiye bskaniydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
selam ~ 3 yıl önce
Arkadslar turk isinde celik isten farkiyokk dikatli olalim bu arada m.bucana celjk is para yedirdi altina araba verdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diskte hırsız dikkatli olalım ~ 3 yıl önce
Diskte hırsız dikkatli olalım

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000