12 Kasım 2017, Pazar 10:21:43

Hava İş'te oy kullanma işlemi başladı

Hava İş Sendikası'nın 28'inci Olağan Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi başladı.
  • Genel kurulda nezaketini bozmayan,adabını bilen bir genel baskanı nı hepiniz gördünüz ve mualif gurup zeytini kürsüye davetini gelin birlik olalım cagrısı karşısında nasıl ezildiginizi icinizin nasıl acıdıgı aşikardı haliyeti ruhuyenizi gizleyemediniz bak şimdi mehter vuruyo unutmadan "sizide unutmadık kına siparisini verdik,,,,,
  • Gönülleri kazanmak derdimiz diyerek Aidatlara zam %1.5 ‘ a indirdi Ali Kemal Başkan. Algı yapmaya çalışmayın.
  • kabin ya da kokpit personeli olunca otomatik olarak havacılık duayeni mi olunuyor. Kimseyi beğenmiyorlar. Havacı kabul etmiyorlar. Aslında bir şöför ve garsonun biraz daha teknik olan tipleri.
  • Hersey koyun gibi el kaldıran bir topluk vardı salonda hiç maddeleri irdelemediler bile aidarlara %2 zam yaptılar niye yaptılar nıcın yapmatılar dıye soran yok resmen ucurama gıdılıyor

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası'nın (Hava İş) 28'inci Olağan Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi başladı.

Wyndham Grand İstanbul Europe'de gerçekleştirilen 28'inci Olağan Genel Kurulu'nun ikinci günü sabah saatlerinde delegelerin otele gelmesiyle başladı.

Oy kullanma işlemi öğleden sonra saat 17.00'a kadar devam edecek ve daha sonra oyların sayımına geçilecek.

DÜN NELER YAŞANDI
Hava İş Sendikası'nın mevcut başkanı Ali Kemal Tatlıbal ile THY kaptanlarından İskender Çarkcı'nın liderlik ettiği Zeytindalı Grubu arasında geçen başkanlık yarışında, genel kurulun ilk gününde yer yer ortam gerginleşmişti.

Sendika temsilcisi pilot Erkan Kayhan'ın konuşma yapmasına, delege olmaması nedeniyle Zeytindalı Grubu tarafından itiraz edilmişti. Divan başkanının yaptığı oylama sonucunda Erkan Kayhan'ın konuşması yönünde oy çokluğu ile karar çıkınca Zeytindalı Grubu salonu terk etmişti.

Dün yapılan genel kurulun ilk gününde tüzük değişikliğine gidilmişti. Sendika aidatları yüzde 1'den yüzde 2'ye çıkarılmış, Tatlıbal'ın verdiği önerge ile de yüzde 1,5'e düşürülmüştü. Ayrıca sonraki delege seçimleri için de, delegelerin yüzde 30'unun kabin, yüzde 15'inin ise kokpitten olması kararlaştırılmıştı.

İlk günün sonunda mevcut başkan Ali Kemal Tatlıbal, Zeytindalı Grubu lideri İskender Çarkçı'yı sahneye davet etmiş, dostluk mesajları verilmişti.

©AirportHaberHava İş'te oy kullanma işlemi başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Son anonim ~ 8 ay önce
Genel kurulda nezaketini bozmayan,adabını bilen bir genel baskanı nı hepiniz gördünüz ve mualif gurup zeytini kürsüye davetini gelin birlik olalım cagrısı karşısında nasıl ezildiginizi icinizin nasıl acıdıgı aşikardı haliyeti ruhuyenizi gizleyemediniz bak şimdi mehter vuruyo unutmadan "sizide unutmadık kına siparisini verdik,,,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haberleri düzgün okuyun ~ 8 ay önce
Gönülleri kazanmak derdimiz diyerek Aidatlara zam %1.5 ‘ a indirdi Ali Kemal Başkan. Algı yapmaya çalışmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşçi ~ 8 ay önce
kabin ya da kokpit personeli olunca otomatik olarak havacılık duayeni mi olunuyor. Kimseyi beğenmiyorlar. Havacı kabul etmiyorlar. Aslında bir şöför ve garsonun biraz daha teknik olan tipleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tekno ~ 8 ay önce
Hersey koyun gibi el kaldıran bir topluk vardı salonda hiç maddeleri irdelemediler bile aidarlara %2 zam yaptılar niye yaptılar nıcın yapmatılar dıye soran yok resmen ucurama gıdılıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anti koyun ~ 8 ay önce
Diğer tarafta ise maddelerden biri olan isim değiştirmeye bile hayır diyerek el kaldıran kaptanlar ve kabinciler vardı... Ama onlar koyun olamazlar di mi?.. Onlar akıllı,zeki,herşeyi bilen kişiler... Ayıp size?..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000