07 Aralık 2013, Cumartesi 00:36:37

HAVA İŞ'TE GENEL KURUL ÖNCESİ ŞOK GELİŞME

Hava İş Sendikası Genel Kurulu öncesinde şok gelişmeler yaşanıyor. Delegelere baskı yapıldığı gerekçesiyle Gökkuşağı Hareketi seçimlere katılmama kararı aldığını açıkladı. Bu gelişme üzerine genel kurulun tehlikeye girdiği belirtiliyor.
  • Atilayı kötülerken iyiydi bahadır altan atilay aycin nasıl bir adam olduğunu göstermiş oldu senide gördük bakalım karşımıza hangi yüzle çıkacaksın ben yarın gidip ayçine oyumu kullanacağım Anasının ak sutu gibi helal olsun... Tek başına savaşıyor ve biz seninle yürümekte yapmışız hatayı ...
  • Bu seçimi AA alır ... Bir Gökkuşağı delegesi olarak oyum Atilay başkana! Yahu bu arada ne oldu şu tehdit telefonu açan Kinder(!!) supriz yumurtaya :))) olum arasana lan iki satır sohbet edelim ozlettin kendini allah canini almasin senin :)))
  • bahadıra oy verenlere sesleniyorum. noldu yarı yolda bıraktı mı sizi bahadır?? bunu herkes en başından beri söyledi.bahadır oyları bölmek için seçime girdi denildi ama inanmadınız.alın kendi gözlerinizle görün.ama zaten bahadırı çıkaran da şirket değil mi? balayı tatilini bırakıp bahadıra oy veren kaptan yok mu? bu emri kimden aldı da geldi? şirket bahadırı biraz daha hak hukuk yanlısı gösterip kabin ve kokpite zorla oy verdirtti.şimdi de o çok sevdiğiniz bahadır kaptan çekilme kararı aldı.bunun koca bir oyun olduğu size en başından beri anlatılmadı mı? kendi ipinizi kendiniz çektiniz sayın kokpit üyeleri.reforma yani iş verene sendikayı kendi ellerinizle hediye ettiniz.hepiniz için hayırlı olsun.zaten zar zor çıkan sesiniz bundan sonra hiç çıkamaz hale geldi.iyi uçuşlar...
  • Senin sendikacilik anlayışın bumuydu? Hani sendikaciligi calisanlar yapacakti. Calisanlar delegelik görevini bile yapamiyor bilmem ne korkusundan. Birde oturup benim hakkim için pazarlik mi yapacaklar? Birakin bi gidin yaa. Yedin sendikamizi SaYIN cok saygideger vizyon sahibi kaptanim.

Akşam saatlerinde Hava İş Sendikası'nın mevcut genel başkanı Atilay Ayçin'in seçimlere gireceği yönetim listesini açıklamasının ardından diğer grupların da yönetim listesinin açıklanması beklenirken şok bir gelişme yaşandı. 

Hava İş Sendikası yönetimine aday olan mulalif hareketlerden Gökkuşağı Hareketi, yarın sabah başlayacak olan 27. Olağan Genel Kurula katılmayacağını deklare etti.

Bu gelişme üzerine Hava İş Sendikası yönetiminin nasıl bir tavır içine gireceği merak edilirken, Atilay Ayçin'in de delegelerini genel kurula göndermemesi durumunda seçimlerin ertelenebileceği iddia ediliyor.

Kulislere yansıyan bilgilere göre sendika yönetiminin de bu yola başvurabileceği iddia ediliyor. Ayçin'in delegeleriyle birlikte genel kurula katılmaması halinde genel kurulun bir hafta erteleneceği konuşuluyor.

Seçimlerin ertelenmesi durumunda Reform hareketinin bir sonraki genel kurul gününde kendi delegeleriyle seçimleri yapablilceği de gelen bilgiler arasında.

©AirportHaber

HAVA İŞ'TE GENEL KURUL ÖNCESİ ŞOK GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

B12 ~ 4 yıl önce
Atilayı kötülerken iyiydi bahadır altan atilay aycin nasıl bir adam olduğunu göstermiş oldu senide gördük bakalım karşımıza hangi yüzle çıkacaksın ben yarın gidip ayçine oyumu kullanacağım Anasının ak sutu gibi helal olsun... Tek başına savaşıyor ve biz seninle yürümekte yapmışız hatayı ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Levent der ki ; ~ 4 yıl önce
Bu seçimi AA alır ... Bir Gökkuşağı delegesi olarak oyum Atilay başkana! Yahu bu arada ne oldu şu tehdit telefonu açan Kinder(!!) supriz yumurtaya :))) olum arasana lan iki satır sohbet edelim ozlettin kendini allah canini almasin senin :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BAHADIR'CILARA ~ 4 yıl önce
bahadıra oy verenlere sesleniyorum. noldu yarı yolda bıraktı mı sizi bahadır?? bunu herkes en başından beri söyledi.bahadır oyları bölmek için seçime girdi denildi ama inanmadınız.alın kendi gözlerinizle görün.ama zaten bahadırı çıkaran da şirket değil mi? balayı tatilini bırakıp bahadıra oy veren kaptan yok mu? bu emri kimden aldı da geldi? şirket bahadırı biraz daha hak hukuk yanlısı gösterip kabin ve kokpite zorla oy verdirtti.şimdi de o çok sevdiğiniz bahadır kaptan çekilme kararı aldı.bunun koca bir oyun olduğu size en başından beri anlatılmadı mı? kendi ipinizi kendiniz çektiniz sayın kokpit üyeleri.reforma yani iş verene sendikayı kendi ellerinizle hediye ettiniz.hepiniz için hayırlı olsun.zaten zar zor çıkan sesiniz bundan sonra hiç çıkamaz hale geldi.iyi uçuşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendikacilik ~ 4 yıl önce
Senin sendikacilik anlayışın bumuydu? Hani sendikaciligi calisanlar yapacakti. Calisanlar delegelik görevini bile yapamiyor bilmem ne korkusundan. Birde oturup benim hakkim için pazarlik mi yapacaklar? Birakin bi gidin yaa. Yedin sendikamizi SaYIN cok saygideger vizyon sahibi kaptanim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000