12 Ekim 2013, Cumartesi 18:57:08

ANKARA 'EMEK' DEDİ

Hava İş Sendikası Ankara Şube Genel Kurulu'nda Emek Meclisi seçimi kazandı.
  • Ankara seçimleri reform hareketi destekli kazandılar.Yoksa yasin ozer alacağı oy 50 yi geçmezdi,yazık oldu şubeye.
  • uçucular dikkat,ayçin neler yaptı gördünüz.kaybedeceğini görüyor ve iftira kampanyası başlatmış durumda.Ali GüLÇİÇEK onun korkulu rüyası olacak.Ankara seçiminde karşısına bile çıkamadı.Resmen kaçtı.Ama genel kurulda kaçamaz Ali başkan onun hakkından gelecek.
  • Bu yönetim 24 yıldır işten atılan insanlara sahip çıkmadı.İşten atılan yaklaşık on bin kişiden bir kişiyi bile işe geri döndüremedi. bazı karnından düşünen arkadaşlar bunu sorgulayıp bu nedir diye soracaklarına,yasin niye işe geri dönmüş bunu sorguluyorlar.Pes yani peski ne pes.Kafayımı yediniz siz ya.
  • arkadaşlar, hayatımızla, geleceğimizle oynanıyor. buna izin verirsek, sonumuzun ne olacağını hepimiz çok iyi biliyoruz. oylarınızı bölmeyin, bugüne kadarki haklarımızı kazanan, tarafını çok iyi belli eden ayçin'e, ondan nefret etseniz de verin. onun dışında oy vereceğiniz herkes yeni tis'i şirketin istediği gibi imzalayacak. ayrıca reform hareketi ve emek meclisi, işveren destekli bir oluşum. açın gözlerinizi, kendi ipinizi kendi ellerinizle çekmeyin! greve gitmediniz, bari bu kadarını yapın.

Bu sabah başlayan oy verme işlemi sona erdi. Seçim sonucunda beklendiği gibi Emek Meclisi ipi göğüsledi. 

Mevcut şube başkanının yanı sıra Emek Meclisi ve bir bağımsız başkan adayının yarıştığı seçimde gülen taraf Emek Meclisi oldu.

Böylece Emek Meclisi ilk delegelerini çıkarırken seçilen 7 delege İstanbul'daki genel kurulda Emek Meclisi'ne destek verecek.

ANKARA 'EMEK' DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

esb ~ 5 yıl önce
Ankara seçimleri reform hareketi destekli kazandılar.Yoksa yasin ozer alacağı oy 50 yi geçmezdi,yazık oldu şubeye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
uçucular dikkat,ayçin neler yaptı gördünüz.kaybedeceğini görüyor ve iftira kampanyası başlatmış durumda.Ali GüLÇİÇEK onun korkulu rüyası olacak.Ankara seçiminde karşısına bile çıkamadı.Resmen kaçtı.Ama genel kurulda kaçamaz Ali başkan onun hakkından gelecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 5 yıl önce
Bu yönetim 24 yıldır işten atılan insanlara sahip çıkmadı.İşten atılan yaklaşık on bin kişiden bir kişiyi bile işe geri döndüremedi. bazı karnından düşünen arkadaşlar bunu sorgulayıp bu nedir diye soracaklarına,yasin niye işe geri dönmüş bunu sorguluyorlar.Pes yani peski ne pes.Kafayımı yediniz siz ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nesevimli ~ 5 yıl önce
İşe geri dönebilmek mümkünmüdür.İşveren tazminatını ödüyor ve yolluyor.Buna karşı çıkacak İŞÇİ SINIFININ BİLİNCİNde olan çalışanlar nerde.
uçucu arkadaşlar ~ 5 yıl önce
arkadaşlar, hayatımızla, geleceğimizle oynanıyor. buna izin verirsek, sonumuzun ne olacağını hepimiz çok iyi biliyoruz. oylarınızı bölmeyin, bugüne kadarki haklarımızı kazanan, tarafını çok iyi belli eden ayçin'e, ondan nefret etseniz de verin. onun dışında oy vereceğiniz herkes yeni tis'i şirketin istediği gibi imzalayacak. ayrıca reform hareketi ve emek meclisi, işveren destekli bir oluşum. açın gözlerinizi, kendi ipinizi kendi ellerinizle çekmeyin! greve gitmediniz, bari bu kadarını yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000