10 Nisan 2014, Perşembe 12:07:30

TAV YILIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Havacılık sektörünün en iyilerinin belirlendiği Emerging Markets Airporst Awards, TAV İnşaat’ı “Yılın En İyi Havalimanı Müteahhidi” seçti.
  • Tav öncelikle müşteri memnuyeti anketlerine geri dönüş yapmayı öğrensin.çok standardı düşük bir firma.
  • CCC ile JV ve Istanbula karsi yatirim..Bindigimiz dali kesmiyormuyuz ?
  • Sanki istanbulun 3.havalimanina benziyor:/ yapi olarak...
  • haberdeki maket hangi havalimanı bilen var mı?
  • Bu kadar otopark parasi alsam ben burj al arabi dikerim ahlye yaw
  • tav'a bu ödülleri verenler tamamen duygusal sebeplerle! bu ödülleri veriyorlar herhalde. yoksa her yağmurda metro katını su basan bir havaalanı müteahhidine böyle bir ödülü vermezlerdi ya da tav türkiye de başka yurtdışında başka kalitede iş yapıyor ya da o komitede sani şener gibi laz müteahhitler var..)))
  • havacılık sektörünün"en iyilerini" belirleyen ne kadar fazla otorite var yahu. her hafta başka bir havayolu şirketi veya başka bir havalimanı en iyi seiliyor. hangisine güveneceğiz??

Havacılık sektörünün en iyilerinin belirlendiği Emerging Markets Airporst Awards, TAV İnşaat’ı  “Yılın En İyi Havalimanı Müteahhidi” seçti.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Abu Dabi’de gerçekleştirilen ödül töreninde, bölgede kontrat bedeli 11 milyar dolara varan projelerdeki imzasıyla TAV İnşaat, havacılık profesyonellerinin ilk tercihi oldu.

Uluslararası havacılık sektörü otoritelerini bir araya getiren Birleşik Arap Emirlikleri’nden Abu Dabi’deki Emerging Markets Airports Awards - Gelişen Piyasalar Havalimanı Ödülleri kapsamında TAV İnşaat, “Yılın En İyi Havalimanı Müteahhidi” seçildi. Abu Dabi’de düzenlenen törende, TAV İnşaat “Yılın En İyi Havalimanı Müteahhidi” ödülünü kazanarak bu bölgedeki başarısını bir kez daha belgeledi.

TAV İnşaat Ortadoğu Direktörü Yusuf Akçayoğlu, “Dünyada havalimanı yatırımlarının en yoğun olarak gerçekleştiği bir bölgede yılın en iyi havalimanı müteahhidi olarak seçilmek bizi gururlandırdı. Havalimanı inşaatlarındaki uzmanlığımızı ve işlerimizin kalitesini bir kere daha gösterdiğimizi düşünüyoruz. Katar’da tamamladığımız Hamad Uluslararası Havalimanı Yolcu Terminali Kompleksi ve inşaatına devam ettiğimiz Abu Dabi Uluslararası Havalimanı Midfield Terminal Binası projeleri başta olmak üzere Körfez Bölgesi’nde kontrat bedeli 11 milyar dolara varan projelerimiz ile en başarılı Türk müteahhitleri arasında bulunuyoruz. Bu bölgedeki havalimanı projelerinin her birinde en seçkin mimarlık ofisleri ve mühendislik firmaları çalışıyor. Umman’da, Suudi Arabistan, Katar, Mısır, Tunus ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde her biri mühendislik harikası olan bu prestijli projelerin tamamında değişmeyen tek isim TAV İnşaat; tüm bu işverenler tarafından tercih edilmenin gururunu yaşıyoruz. TAV İnşaat olarak bölgede iz bırakan projeler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Arabian Reach tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen 2014 Emerging Markets Airports Awards 23 kategoride sahiplerini buldu. Havacılık, Uzay, Kargo ve Lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren havalimanı profesyonellerini bir araya getiren organizasyonda geçen yıl TAV Grubu CEO’su M. Sani Şener “Yılın Havalimanı Profesyoneli” olarak gösterilmiş, TAV İnşaat tarafından yapılan İzmir Adnan Menderes Havalimanı da “Ekolojik Yenilik Açısından En İyi Havalimanı” seçilmişti.

TAV YILIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Tav öncelikle müşteri memnuyeti anketlerine geri dönüş yapmayı öğrensin.çok standardı düşük bir firma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sinan akerman ~ 10 yıl önce
CCC ile JV ve Istanbula karsi yatirim..Bindigimiz dali kesmiyormuyuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Sanki istanbulun 3.havalimanina benziyor:/ yapi olarak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aırport ~ 10 yıl önce
haberdeki maket hangi havalimanı bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Frat ~ 10 yıl önce
Abu Dabi Havalimanı (TAV İnşaat yapıyor, yapım aşamasında)
Maket Uçaklar ~ 10 yıl önce
Maket Uçakların üzerine dikkatli bakarsanız Etihad'ın yazı ve logosunu görebilirsiniz.
Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
Bu kadar otopark parasi alsam ben burj al arabi dikerim ahlye yaw

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trajikomedi ~ 10 yıl önce
tav'a bu ödülleri verenler tamamen duygusal sebeplerle! bu ödülleri veriyorlar herhalde. yoksa her yağmurda metro katını su basan bir havaalanı müteahhidine böyle bir ödülü vermezlerdi ya da tav türkiye de başka yurtdışında başka kalitede iş yapıyor ya da o komitede sani şener gibi laz müteahhitler var..)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
otorite ~ 10 yıl önce
havacılık sektörünün"en iyilerini" belirleyen ne kadar fazla otorite var yahu. her hafta başka bir havayolu şirketi veya başka bir havalimanı en iyi seiliyor. hangisine güveneceğiz??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000