03 Kasım 2013, Pazar 10:49:43

SUNEXPRESS'TEN 'SOSYAL MEDYA' KAMPANYASI

SunExpress’in resmi Sosyal Medya kanallarını takip edenler karlı çıkıyor: iç hatlarda anında yüzde 25 indirim kazanıyor.
  • XQ uçuşu kaldımı ki ya? Benim bildiğim TK'nın ucuz yollu taşeronu.. Daha az maaşa insanların canını çıkarıp TK uçuşu yaptırıyorlar.. Rekabet kurulu tıkır tıkır işleyen , tüketici kanunlarının gerçek anlamda uygulandığı bir Avrupa ülkesinde olsaydık bu şirket şu an sektörde olmaz, istidham ettiği personelse TK tarafından daha iyi koşullarda işe girerdi.. Türkiye'de minareyi çalan, kılıfı uyduruyor;)
  • Şu uçuran kampanyayı biraz da ekipleriniz için yapsanız. Maaşlar komik hemde çok
  • Trabzon seferlerini neden kaldirdiniz
  • Aldigim duyumlara göre yaza gene ikram kalkiyormus yap boza dondürdüler isi, birakin sosyal medyayida millete ikramli bilet satiyoruz o ne olucak onu haber edin
  • Boşaaaaaaaaaa
  • İlginc...tebrik etmek gerekir eger aynen dedikleri gibiyse.

SunExpress’in resmi Sosyal Medya kanallarını takip edenler karlı çıkıyor: iç hatlarda anında yüzde 25 indirim kazanıyor.

Ağustos ayında resmi sosyal medya kanallarının lansmanını gerçekleştiren SunExpress, sosyal medyada takipçilerine avantajlar sunmaya devam ediyor.  SunExpress’in 4 Kasım Pazartesi sabah başlayacak ve 8 Kasım Cuma günü gece yarısına kadar sürecek kampanyasında, resmi facebook sayfasını beğenip, paylaşan herkes iç hat uçuşlarında anında yüzde 25 indirim kazanıyor. 

Sosyal Medya’daki bütün kanallarının lansmanını büyük bir kampanya ile gerçekleştiren SunExpress, sosyal medya aracılığı ile yolcularına hem eskisinden daha yakın hem de sosyal medya kanallarını takip eden herkese avantajlar sunuyor.

SunExpress Kurumsal İlişkiler ve PR Türkiye Grup Müdürü Serdar Alyamaç, kampanya hakkında bilgi vererek, “4 Kasım Pazartesi sabah başlayacak ve 8 Kasım Cuma günü gece yarısına kadar sürecek kampanyamızdan faydalanmak için yapılması gereken tek şey, SunExpress’in resmi facebook sayfasını beğenmek ve paylaşmak. Kampanya süresince, facebook sayfamızı beğenen ve paylaşan herkes, bütün iç hat uçuşlarımızda geçerli olacak yüzde 25 indirim anında kazanacaklar” dedi.

Kendilerini sosyal medya kanallarında takip edenlerin her zaman daha kazançlı çıktığını belirten Alyamaç, “Sosyal medya sayesinde hem yolcularımız hem biz karşılıklı olarak daha interaktif bir iletişim içeresindeyiz: Yolcularımız bize istedikleri zaman bize ulaşıp sorularını sorup cevaplarını alıyorlar, biz de onlarla direkt ve daha yakın bir iletişim içerisine giriyoruz. Bu çerçevede de bizi sosyal medyada takip eden yolcularımız bunun karşılığını alıyorlar. Bu kampanyamız da bunun en önemli örneği” dedi.
 

SUNEXPRESS'TEN 'SOSYAL MEDYA' KAMPANYASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Sunex? ~ 9 yıl önce
XQ uçuşu kaldımı ki ya? Benim bildiğim TK'nın ucuz yollu taşeronu.. Daha az maaşa insanların canını çıkarıp TK uçuşu yaptırıyorlar.. Rekabet kurulu tıkır tıkır işleyen , tüketici kanunlarının gerçek anlamda uygulandığı bir Avrupa ülkesinde olsaydık bu şirket şu an sektörde olmaz, istidham ettiği personelse TK tarafından daha iyi koşullarda işe girerdi.. Türkiye'de minareyi çalan, kılıfı uyduruyor;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Şu uçuran kampanyayı biraz da ekipleriniz için yapsanız. Maaşlar komik hemde çok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik? ~ 8 yıl önce
Tecrubeye gore 4bin ile 7bin arasinda degisen kabin maaslari var adamlarin Sun Expresste. Benim bildigim hicbi ozel sirket bu maasin yanina yaklasamiyor ulkede. Adamlar daha ne kadar vermeliler maas bu ulkede asgari ucret 800'u gormedi daha.
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Trabzon seferlerini neden kaldirdiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acente ~ 9 yıl önce
Aldigim duyumlara göre yaza gene ikram kalkiyormus yap boza dondürdüler isi, birakin sosyal medyayida millete ikramli bilet satiyoruz o ne olucak onu haber edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acenteci ~ 9 yıl önce
Boşaaaaaaaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
İlginc...tebrik etmek gerekir eger aynen dedikleri gibiyse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000