09 Şubat 2011, Çarşamba 13:25:15

SUNEXPRESS İZMİR'DEN ŞAHA KALKTI

SunExpress, İzmir’den uçtuğu ülkeleri 8’e, havalimanlarını 20’ye çıkarıyor...
  • sunexpress'i bandırma'ya bekliyoruz.
  • bekliyoruz....
  • kktcy'i unutmayınız
  • EN KISA ZAMANDA ŞANLIURFA- İZMİR SEFERLERİNİN AÇILMASINI BEKLİYORUZ.
  • Durmak yok sunexpress hem izmirden hem de antalyadan yurt dışı sefer sayısını arttırıyor daha yapılacak iş çok ama sağlam gidiyor, daha fazla turistin gelmesi ve orada yaşayan vatandaşların rahatça gidip gelmesi açısından son derece önemlidir. Bu anlamda sunexpressin uçak sayısını da artması lazım kısa ve orta vadede
  • Teşekkürler SUNEXPRESS pilotları,hostesleri ile güzel yolculuklar gerçekleştiriyoruz.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir’den düzenlediği dış hat uçuşlarına Almanya, Avusturya, İsviçre, Norveç, İsveç, Finlandiya ve Hollanda’dan sonra Lüksemburg’u da eklerek uçtuğu ülke sayısını 8’e çıkardı. SunExpress yeni uçuşların ve yaz tarifesinin başlamasından sonra, İzmir’den Almanya’da Berlin Schönefeld, Berlin Tegel, Bremen, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Münster, Nürnberg ve Stuttgart, İsviçre’de Basel ve Zürih, Avusturya’da Viyana, Hollanda’da Amsterdam, Norveç’te Oslo, İsveç’te Stockholm, Finlandiya’da Helsinki ve Lüksemburg’la beraber, İzmir’den 20 Avrupa havalimanına tarifeli ve charter seferler düzenliyor olacak.

SunExpress’in Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, yeni uçuşlarla ilgili olarak, “İzmir’in Avrupa’nın en büyük turizm harcaması yapan ülkelerindeki bilinirliği hızla artıyor. SunExpress olarak yaz tarifemizde, Alman şehirleri ile İzmir arasında düzenleyeceğimiz uçuşları, bir önceki yaza göre %22 oranında artırıyoruz. Bunun yanı sıra İskandinav ülkelerinden gelen turistlerin İzmir’e olan ilgilerinin arttığını gözlemleyerek mevcut Oslo ve Stockholm seferlerinin yanı sıra Helsinki uçuşlarına da  başlıyoruz. Lüksemburg’un da eklenmesiyle birlikte, İzmir’e harcama profilleri yüksek olan daha fazla sayıda turist getirebileceğiz.” dedi.

SunExpress, İzmir tarifesine eklediği en yeni dış hat noktası Lüksemburg uçuşlarına 14 Şubat’ta, Bremen uçuşlarına 30 Mart’ta, Basel uçuşlarına 5 Nisan’da, Helsinki uçuşlarına da 19 Mayıs’ta başlayacak. SunExpress’in İzmir’den Lüksemburg ve Helsinki’ye uçuşları charter, diğerleri ise tarifeli olarak gerçekleştirilecek.

SunExpress’in dış hat bilet fiyatları, her şey dahil 49,99 Avro’dan başlıyor. Yolcular biletlerini SunExpress’in www.sunexpress.com adresindeki internet sitesinden, 444 0 797 numaralı çağrı merkezinden ve yetkili acentelerden satın alabiliyor. SunExpress’in Yolcu Avantaj Programı SunPoints’te, yolcular yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde aldıkları her biletin bedeli karşılığında belirli bir puan kazanıyor, biriktirdikleri puanlarla da ödül uçak bileti alabiliyor.

SUNEXPRESS İZMİR'DEN ŞAHA KALKTI

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 13 yıl önce
sunexpress'i bandırma'ya bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bekliyoruz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kktcy'i unutmayınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
EN KISA ZAMANDA ŞANLIURFA- İZMİR SEFERLERİNİN AÇILMASINI BEKLİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Durmak yok sunexpress hem izmirden hem de antalyadan yurt dışı sefer sayısını arttırıyor daha yapılacak iş çok ama sağlam gidiyor, daha fazla turistin gelmesi ve orada yaşayan vatandaşların rahatça gidip gelmesi açısından son derece önemlidir. Bu anlamda sunexpressin uçak sayısını da artması lazım kısa ve orta vadede

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Teşekkürler SUNEXPRESS pilotları,hostesleri ile güzel yolculuklar gerçekleştiriyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000